www.asu.pl :: Zobacz temat - Ciężko kręci rozrusznik
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciężko kręci rozrusznik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pontiac123
*
*


Dołączył: Aug 19, 2012
Posty: 160

PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 22:36    Temat postu: Ciężko kręci rozrusznik Odpowiedz z cytatem

Witam w Pontiacu Trans Sport mam problem z rozrusznikiem tzn. raz lekko kręci ,a raz bardzo ciężko (akumulator naładowany) aż dzisiaj stanął i po odczekaniu chwilę znowu kręci(rozrusznik kupiłem nie dawno używany i został rozkręcony i sprawdzony wyglądał obiecująco )natomiast stary się zjarał (był na łożyskach ) i normalnie chyba dostał luzu bo w środku bo aż stojan był obity.I czy te objawy mogą być po winie stacyjki ,czy może źle ustawionego zapłonu?. Proszę o jakieś podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pontiac123
*
*


Dołączył: Aug 19, 2012
Posty: 160

PostWysłany: Sob Sie 03, 2013 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj sprawdzałem na krótko rozrusznik po zwarciu wkrętakiem przy zapalonym zapłonie normalnie kręci ,także rozrusznik jest ok. a z kluczyka nie chce czasami załapie a tak to tylko cyka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kravmaga
*
*


Dołączył: Jul 26, 2013
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sie 03, 2013 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie padła kostka pod stacyjka , elektryk wstawił mi przycisk i po kłopocie. Kazdy teraz podziwia i zazdrości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pontiac123
*
*


Dołączył: Aug 19, 2012
Posty: 160

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kluczyk przekręcasz aby zapłon włączyć?. Możesz napisać ile amper ma ten przycisk?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kravmaga
*
*


Dołączył: Jul 26, 2013
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 04, 2013 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przekrecam zapalają się kontrolki i przycisk . Powiem ci że nie mam pojecia bo robił mi elektryk widziłałem że wstawił przekaźnik przed przyciskiem . Na allegro są gotowe jeśli masz pojecie jak to zrobić to 70zł kosztuje.
http://allegro.pl/starter-przycisk-rozrusznika-odpalanie-z-przycisku-i3424118928.html
_________________
Pontiac Trans Sport 1992 ,3,8 V6 wer CANADA gaz I gen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group