www.asu.pl :: Zobacz temat - Mustang prawie GT Fox body
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mustang prawie GT Fox body

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 18:44    Temat postu: Mustang prawie GT Fox body Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-mustang-gt-cabrio-gaz-zamiana-zamienie-C28172653.html

Auto ma problem z prądem tzn brakowało go i ciągle gasł. To akurat normalne gdy właściciel go prawie nie używa. Gość pisze że to GT a to zwykły 2.3 fox i to bez klimy. Wnętrze faktycznie ładne ale jakiś specjalista zrobił zajebisty wydech, który z i tak wolnego auta zrobił mega wolne natomiast jest to świetny obiekt zainteresowania drogówki. Auto dodatkowo szarpie(nie wiem czy to problem ze skrzynią czy tylnym mostem ale coś jest nie tak) a po tym jak właściciel obsługuję automatyczną skrzynię można obawiać się najgorszego. Auto żre rdza idzie ona od tylnych błotników(przy łączeniu z progami po wewnętrznej stronie że z zewnąrz dopiero się pojawia na rantach) i idzie w górę. Niby nic ale już to przerabiałem i to trochę kosztuje bo szybkość korozji 3 gen jest zaskakująca.
Na kolektorze jest ślad oleju. Widać pod maską że trzeba trochę zainwestować.
Gazu nie sprawdzałem bo nie było go wg właściciela w zbiorniku.
Na plus mogę napisać o zajebistym wnętrzu(super stan) pięknej linii jak na fox'a i ładnym poszyciu dachu. Cena z 12500 spadła już na 8 ale i tak to trochę dużo skoro fox gt cabrio z pakietem od cobry i to oryginalnym ospoilerowaniem bez rdzy z 5.0 V8 poszedł ostatnio za 6900:)

Jak wyjdę z przeziębienia co mnie dopadło to w piąek zaczynam dalej szukać auta tym razem będzie coś GM i Chrysler Sebring:)
Pozdr

Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle,ze wszyscy-lacznie z fordem- by chcieli zapomniec o tej generacji mustanga ,a raczej "mustanga" czym to auto sie rozni od forda tempo nie wiem? chyba tylko tym,ze tempo niczego nie udawal...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
" czym to auto sie rozni od forda tempo nie wiem?


zabrali tylne drzwi, obcieli dach, na pocieche dodali wał i kazali placic trzy razy więcej.

te mustangi na prawde były dla idiotów, zresztą wszystkie są Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 razy więcej? To tempo dawali do zasiłku gratis Fox 2.3 był chyba najtańszym coupe z rwd na tamte czasy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group