www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus mnie ściga:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus mnie ściga:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 8:46    Temat postu: Taurus mnie ściga:) Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-taurus-super-stan-C29800843.html
Heh. Autko, które kiedyś oglądałem pojawiło się w Warszawie:)
Pojechałem go oglądać w piątek bo potrzebuję drugie większe auto i pozbywam się focusa zx4 i na miejscu zorientowałem się że to ten sam wóz:D
Wg opisu przygotowane na wzór programu Fani 4ech kółek:D
Tylny prawy błotnik i prawy przedni błotnik malowane. Robione też tylne prawe drzwi. Strzał był dość mocny z tego co pamiętam i czujnik drzwi czasem nawala . Lampy tylne powycinane na wstawionych elementach nacieki od kleju wygląda to biednie. Przednie lampy niby przerobione na EU ale tak naprawdę typowe USA. Radio w środku mocno zużyte przyciski pościerane. Do tego plastiki na boku i na prawej stronie kiepsko spasowane(ktoś przy nich dłubał). Gość powiedział że regenerował pompę wspomagania. Z pompy wywalało płyn (pompa zalana płynem mercon od skrzyni) Śmierdziało jeszcze olejem jak z uszczelniacza wału ale tego nie zdążyłem sprawdzić. Do tego zbiornik na płyn chłodniczy był usyfiony od wewnątrz. Taurus woził się na boki w czasie jazdy czyli przednie zawieszenie też do przeglądu. Rolki od paska hałasowały(ponoć były nasmarowane jakimś syfem). Facet nie dał mi poprowadzić auta natomiast czułem że puścił gaz aby wskoczył najwyższy bieg w czasie jazdy próbnej.
Co się tyczy przebiegu to po stanie tego czegoś co odprowadza spaliny z silnika:D u mnie po 78tyś mil (zorientowałem się że w 14 miesięcy zrobiłem prawie 20tyś mil) kolektory wyglądają o niebo lepiej niż po 84 czy 87 tyś mil w szarym taurusie(inna barwa inny stopień korozji). Może stał on sporo z włączonym silnikiem nie wiem, ale różnica jest i to spora
To tyle jeśli chodzi o auto robione na wzór Fani 4ech kółek:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z ciekawosci, za ile byl wystawiony, jak go ogladales u poprzedniego wlasciciela?
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był taniej wystawiony chyba. Ja swojego kupiłem za 6500 i trzeba było zrobić zawieszenie hamulce i uszczelniacze wału ale wszystko inne było ok i wymieniałem to bo chciałem żeby pod maską wyglądał jak z fabryki.
jakby co to ten z Wyszkowa był w lepszym stanie a niewiele droższy.
No nic to pozostaje szukać dalej auta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze jedno:) Gość sprzedający auto typowy handlarz. Parę lat temu już się spotkaliśmy i też chciał mi wcisnąć szrot.... Jednak ludzie się nie zmieniają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co malowali dach i czemu w innym kolorze? to jakas forma tuningu?
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na środku dachu grubość warstwy była normalna. Wyciągany był po strzale i zaczął rdzewieć. To go robili. Kibel maksymalny. Te auta są wygodne graty do nich są tanie ale one źle znoszą dziurawe drogi... Ja mam co chwilę problem z zawieszeniem, kolega który śmiga podobnym na taxi też ma dość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody - niewarte uwagi Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group