www.asu.pl :: Zobacz temat - Felgi do Stratusa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Felgi do Stratusa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
micruz
*
*


Dołączył: Nov 07, 2005
Posty: 34
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 23:38    Temat postu: Felgi do Stratusa Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.

Muszę zakupić sobie nową zapasówkę do Stratusa '96 i jest mały problem. Mam w aucie koła 14' 5x100, a wszędzie (w mojej kochanej miejscowości Wink ) mogę dostać ino koła, czy też felgi 15' i te mają offset (ET) 50 a 14' offset to 43 - znalazłem też w sklepach internetowych felgi do stratusa ale tylko właśnie 15' i ET50. Nie wiem też jakie są te felgi które mam (czy 43 czy 50) i czy ma to jakieś większe znaczenie - to znaczy wiem cóż to takiego offset, natomiast nie wiem czy mogę spokojnie kupić felgę 6x14 5x100 ET43 czy muszę jednak znaleźć taką samą ale z ET50. Będę wdzięczny za pomoc i informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc,moge sie mylic ale cos mi sie kojarzy jak ktos pisal,ze podobno pasuja z jakiegos PEUGEOTA,chyba 605 Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 20:43    Temat postu: felgi Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podjechac do jakiegos wulkanizatora. Maja ksiazki z danymi takim jak rozstaw itp. Wtedy bedziesz wiedzial od ktorego auta pasuja.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
micruz
*
*


Dołączył: Nov 07, 2005
Posty: 34
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szlag by tych gumiarzy trafił....nie chce im się chyba obsługiwać klienta coto chce kupić ino jedno kółko i jak słyszą Dodge albo Chrysler to od razu walą tekstem typu "My się takimi autami nie zajmujemy" i nic nie pomaga tłumaczenie o co mi chodzi. Wolałem kupić oryginalne koło do tego auta i spokój święty - a że trafiła się na allegro używana felga to skorzystałem z okazji Smile . Więcej kasy bym stracił na jeżdżeniu po wulkanizatorach niż to koło warte Wink .
_________________
Przemek.

Dodge Stratus 2.0, bez gazowni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 14:30    Temat postu: Allegro Odpowiedz z cytatem

No i po problemie.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group