www.asu.pl :: Zobacz temat - silnik zgasł...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

silnik zgasł...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbir46
*
*


Dołączył: Nov 06, 2005
Posty: 253
Skąd: PIASTÓW/ k WARSZAWY

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 19:53    Temat postu: silnik zgasł... Odpowiedz z cytatem

witam...od kilku dni nie jezdziłem WINS>>kiem..dzis odpaliłem ...po kilkunastu sekundach ..zgasł...jak nigdy....czy to moze byc wina mrozu .(.autko stoi teraz na dworzu)...macie na to jakies sposoby...moze byc jeszcze ze synek wyjezdził mi paliwko...ale udalo by mu sie tak do ostatniej kropelki(wskaznik ,,niebezpiecznie sie połozyl...)a jesli paliwko to czy po wlaniu ..po prostu krece rozrusznikiem...az zapaliczy trzeba..odpowietrzyc układ... Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdz zbiornik paliwa.
Ostatnio jest modne dziurawienie zbiorników i zpuszczanie paliwa do miski przez róznego rodzaju gnojków.
No a w takim razie uwazaj aby nie zatrzec pompy. Po zalaniu paliwem pompa powinna dać ćisnienie i nie trzeba nic odpowietrzać.

A swoja drogą to mógłbyś wcześniej sprawdzić co z paliwem zanim do nas napiszesz, bo my do baku ci nie zajżymy.

Wojtek
Windstar LX 3,8/95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
micruz
*
*


Dołączył: Nov 07, 2005
Posty: 34
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdżenie paliwa do ostatniej kropelki może się zdarzyć niestety - nie jest to takie niemożliwe, o czym przekonałem się na własnej skórze. Któregoś dnia jeżdżąc po mieście zwlekałem z zajechaniem na stację benzynową....i tak zwlekając zajechałem na chwilę do szwagra. Postawiłem auto...jak chwilę póżniej zszedłem...to już musiałem naginać z kilometr z kanistrem...także i to da się zrobić.
_________________
Przemek.

Dodge Stratus 2.0, bez gazowni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 18, 2006 0:53    Temat postu: Co do dziurawienia zbiornikow... Odpowiedz z cytatem

Co do dziurawienia zbiornikow to raczej plastikowe dziurawia. Z blaszanymi jest za duzo problemow i przewaznie odpuszczaja sobie.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zbir46
*
*


Dołączył: Nov 06, 2005
Posty: 253
Skąd: PIASTÓW/ k WARSZAWY

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety...wlałem ok 6l paliwa (mały kanisterek)...KRĘCIŁEM KILKA RAZY W SUMIE OK 1 MIN..I NIC NIE PALI ...CHYBA TO PRZEZ MRÓZ... MUSZE POCZEKAC AZ PRZEJDZIE ...I BEDZIE PLUS..NO BO CO MOGE JESZCZE ..ZROBIC....CHYBA CIEPŁY GARAZ MOZE BY POMÓGŁ...
_________________
WINDSTAR 3.8 /97..ZAGAZOWANY
t.jackowski3@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, mi kiedyś zgasł na tracie. Kręciłem aż do osłabienia akumulatora i nic. Stałem wtedy w lesie bez latarki i chciało mi się płakać. Wkońcu namacałem że zluzowała mi się wtyczka z cewki. Docisnąłem aż zaskoczyła i autko startło w pół sekundy. Może to coś w ten deseń u ciebie się stało???


Wojtek
Windstar LX 3,8/95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbir46
*
*


Dołączył: Nov 06, 2005
Posty: 253
Skąd: PIASTÓW/ k WARSZAWY

PostWysłany: Sob Sty 21, 2006 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki pewnie to cos w tym stylu ...oby błachostka....ale ten mróz .....nie chce mi sie maski podnosic...ale jutro musze...brrrr
_________________
WINDSTAR 3.8 /97..ZAGAZOWANY
t.jackowski3@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group