www.asu.pl :: Zobacz temat - Stratus. Przegub? Łozysko?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stratus. Przegub? Łozysko?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kookazoo
*
*


Dołączył: Jun 11, 2013
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 17:38    Temat postu: Stratus. Przegub? Łozysko? Odpowiedz z cytatem

Witam , od wczoraj mam problem , z przodu , przy silniku słychać jakbym miał dodatkowy mały skuter pod maska , dźwięk jest dosyć głośny , nie zależny od obrotów lecz od prędkości. Na luzie , ze sprzęgłem to samo , opony sprawdzone kola przeważone i wszystko okay , zawieszenie sztywne , nowe wahacze i koncowki , skrzynia sucha , przegub przy skręcaniu na parkingu nie strzela ani nic , powyżej 20km/h pojawia sie huczenie , jak sprawdzić przyczyne ? lub jak ewentualnie ja naprawic ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karlone
*
*


Dołączył: Aug 18, 2010
Posty: 50
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podnieść auto i poruszać kołem w obu osiach (horyzotalna i pionowa) Jak będzie luz to łożysko, jak nie to zużyte klocki.
_________________
98 Crown Vic P71
91 Trans Sport 3.1
05 Town & Country 3.3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kookazoo
*
*


Dołączył: Jun 11, 2013
Posty: 11

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luzu nie ma , a jak zużyte klocki ? do znacznika jeszcze sporo , bylem w trzech warsztatach , w jednym przegub , w drugim łożysko kola a w trzecim ze stetoskopem skrzynia ;/ az strach sie bac Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group