www.asu.pl :: Zobacz temat - Lumina APV 3.1 95 problem z licznikiem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lumina APV 3.1 95 problem z licznikiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Luminiac
*
*


Dołączył: Jun 25, 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 23:34    Temat postu: Lumina APV 3.1 95 problem z licznikiem Odpowiedz z cytatem

Qitam, posiadam lumine (van) i mam problem gdy ja kupilem licznik wogole nie dzialal. Oprocz braku wskazania predkosci reszta wskaznikow dziala poprawnie. czasem mial dziwny motyw bo jakby zaczynal dzialac po czym po nacisnieciu np pedalu hamulca wskazowka spadala na "0" lub np na postoju wskazywal 80km/h itp. ostatnio wymienilem akumulator i przy okazji poczyscilem klemy, dodatkowe przewody masowe (do karoseri) i odziwo licznik zaczal plynnie wskazywac predkosc ale...........

no i tu problem bo dziala ale tak do 40km/h przy czym prawidlowo wskazuje do 20. potem np przy predkosci 90km/h (wg navi) pokazuje 50 a przy 130km/h 70, czasem 60 lub 80km/h. gdzie szukac przyczyny w tak blednym wskazaniu? licznik kilometrow dziennych i glowny tez o ok polowe mniej zlicza. Pozdrawiam i prosze o pomoc jesli ktos taki temat przerabial....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dudette
*
*


Dołączył: Jul 05, 2010
Posty: 170
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przelutój cały licznik, popraw luty gdzie to tylko mozliwe. Łącznie z wtyczkami u mnie pomogło.
_________________

Pontiac trans sport 3,8 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group