www.asu.pl :: Zobacz temat - Problem z nawiewami dodge intrepid 3.5 1994
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z nawiewami dodge intrepid 3.5 1994

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbitaaa
*
*


Dołączył: Sep 26, 2012
Posty: 12
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 15:38    Temat postu: Problem z nawiewami dodge intrepid 3.5 1994 Odpowiedz z cytatem

Witam dzisiaj zauważyłem dziwny problem mianowicie panel klimatyzacji wskazuje w F nie mogę ustawić jakiegoś konkretnego sposobu nawiewu. Wyświetlacz gaśnie ale gorące powietrze cały czas dmucha i nie mogę przełączyć na zimne po kilku kilometrach wskazania w C są i mogę przynajmniej ją wyłączyć ale tylko na chwilę. Ogrzewanie włącza się samo. Czy ma to jakiś związek z wyciągniętym termostatem (czekam na nowy)?Proszę o jakąś radę i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, nie ma bezposredniego zwiazku z termostatem. ale na 99,9% masz zimne luty w gniezdzie klimatronika.
wyciag panel, rozbierz go, wez lutownice i poprostu przelutuj jeszcze raz wszystkie piny od gniazda i bedzie po klopocie.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
columbo
*
*


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 121
Skąd: Biskupiec City

PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wieje tylko na szybe ?
Wejdz w tryb testowy i po tym powinno wrocic do stanu normalnosci.

Nacisnij na raz te 3 przyciski: Floor, Mix i Defrost i wejdziesz w tryb testowy, zreszta masz tu linka z Testem od Visiona, ale to w sumie to samo.

http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6858&highlight=vision+panel

Pamietam, ze u siebie w LHS'sie tez mi sie tak zrobilo, ale w moment sie naprawilo Smile
_________________
Chevrolet Venture 3.4L 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbitaaa
*
*


Dołączył: Sep 26, 2012
Posty: 12
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

columbo napisał:
Czy wieje tylko na szybe ?

Tak tylko na szybę, po jakimś czasie wraca część funkcji ale na chwilę i zauważyłem że słuchać jakiś szmer w równych odstępach czasu. Dzisiaj sprawdzę luty, przetestuję i dam znać co wyszło.
Dziękuję za odzew
---------------------------------------------------------------------------------
przetestowałem,zlutowałem wszystko w zamian dostałem kod 36 ale problemy zniknęły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group