www.asu.pl :: Zobacz temat - Wał napędowy AWD
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wał napędowy AWD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Kaczor
*
*


Dołączył: Mar 23, 2013
Posty: 38
Skąd: Jarosław Podkarpackie

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 20:20    Temat postu: Wał napędowy AWD Odpowiedz z cytatem

Witam koledzy czy mogę zdemontować wał napędowy i jeżdżić bez niego auto to Chrysler Town & Country 3.8 1997 rok mam problem z dostaniem podpory wału i na dziurach strasznie podskakuje i uderza w osłonę bo guma popękała
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8 97 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zwierzak_kn
*
*


Dołączył: Dec 06, 2012
Posty: 98
Skąd: Konin Wielkopolska

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 5:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co możesz spróbować to naprawić Smile

na jakiś czas starczy aż nie znajdziesz podpory

trzeba by zbudować z drewienka albo czegoś podobnego takie trzymadełko żeby zakryć tą podporę z obu stron takie dekielki w jedym wywiercić otworki
wycentrować wał z podporą żeby były osiowo potem wyczyścić to co zostało z gumy podpory zeby były szorstkie i bez tłuszczy wszelakich (nitro, b. extrakcyjna) Smile potem trzeba by poszukać klej do szyb samochodowych (to wsumie guma) taki czarny w tubie i wcisnąć w te otworki żeby wyszedł przez inne otworki i wypełnił wszystkie ubytki w starej gumie poczekać aż zastygnie i zobaczyć jak długo da się na tym jeździć i szukać podpory wmiędzy czsie Smile

pozdrawiam i mam nadzieje że podsunołem ci jakieś rozwiązanie

PS
kiedyś tak dorabialiśmy tuleje do starego mercedesa i działało
a zapomniał bym o najważniejszym te części tej "formy" które sie będą stykać z "nową gumą" wysmaruj mydłem żeby się nie kleiły łatwiej je będzie rozdzielić
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD LE 93r

statek z jasną skórzaną kajutąSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group