www.asu.pl :: Zobacz temat - Przednie swiatla
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przednie swiatla

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 22:36    Temat postu: Przednie swiatla Odpowiedz z cytatem

Czesc ASU co do tych niegasnacych swiatel Jest to samochod MERCURY VILLAGER 3.0 95r jak cos gdzie szukac zwarcia Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 22:40    Temat postu: swiatla Odpowiedz z cytatem

Ciezka sprawa. To japonczyk ( Nissan Quest) Confused Japonczyki lubia wynalazki. Zacznij od przekaznikow. Sprawdz czy jak je wyciagdziesz to czy swiatla zgasna... jak tak to wiadomo ze cos wczesniej i juz trzeba bedzie zaglebic sie w schemat. Jak sprawdzisz przekaznik czy nie klei to napisz.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mogę wiedzieć jak się zaczeło z tymi światłami może coś podpowiem Wiesiek Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłem post otuż moim zdaniem to albo przekażnik ja pisze ASU a tam bywa tak że stały jest prąd czyli plus na żarówkę a masami to sterują i wiązka gdzieś sięprzetarła i zmasowała albo jak z moich doświadczeń z takimi cudami wynika to czy nie był bity jak tak to tam bym szukał gdzie wiącha była naprawiana bo taki objaw że gaśnie a po chwili znów się zapala to gdzieś się wiązka gotuje z wilgoci lub przekażnik z wilgoci dostał zwory i sam się załocza zacznij od przekażnika jak radzi ASU pozdro Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 10:36    Temat postu: Przednie swiatla Mercury villager Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz dzis bede to sprawdzal to cos napisze . Mam jeszcze pytanko ASU jak myslisz pod jaki komp musze podpiac samochod FORD czy NISSAN odp pozdr ALLADYN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 11:36    Temat postu: komputer Odpowiedz z cytatem

Zalezy jaki ford, jaki nissan i jaki rok ( od 96,96 system OBDII ) ??

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 15:04    Temat postu: Przednie swiatla Odpowiedz z cytatem

czesc ASU chodzi mi oto pod jaki komputer mam podpiac mercurego villagera .FORDA czy NISSANA odp .Co dotych swiatel to zrobilo sie troche cieplej , odszedl mroz i jest teraz dobrze oco chodzi????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group