www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler new yorker warto?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler new yorker warto?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rydzyk
*
*


Dołączył: Mar 27, 2013
Posty: 49
Skąd: strzelin

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 23:31    Temat postu: chrysler new yorker warto? Odpowiedz z cytatem

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-chrysler-new-yorker-3-5-benz-lpg-1995r-CID5-ID2ztPL.html#612c7c99c6;r:;s: ktoś zna to auto
_________________
kiedyś kolejno:
Plymouth Neon 2.0 '94,
Lincoln Continental 3.8 '89,
Chevrolet Bazer S10 2.8 '87
Jaguar Daimler wersja USA 3.6 '87
Ford Thunderbird 3.8 '91
Chevrolet Lumina APV 3.1 '92  
teraz:
Chrysler Vision 3.5 '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za tą cenę jechał bym przynajmniej sprawdzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
columbo
*
*


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 121
Skąd: Biskupiec City

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cena zarabista, ale jak komus zalezy w miare na czasie to moze byc taka cena. Ja swojego sprzedawalem ze 3 miesiace, ale wolalem troche wiecej.
_________________
Chevrolet Venture 3.4L 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś go widział? Pytam bo kolega szuka auta USA ale konicznie w gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rydzyk
*
*


Dołączył: Mar 27, 2013
Posty: 49
Skąd: strzelin

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wybiorę się obejrzeć.
_________________
kiedyś kolejno:
Plymouth Neon 2.0 '94,
Lincoln Continental 3.8 '89,
Chevrolet Bazer S10 2.8 '87
Jaguar Daimler wersja USA 3.6 '87
Ford Thunderbird 3.8 '91
Chevrolet Lumina APV 3.1 '92  
teraz:
Chrysler Vision 3.5 '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj znać, co i jak. piszę o tym, ponieważ mnie również zainteresował ten wóz, a mam rodzinę w okolicy gwlkp, więc gdybyś go nie kupił, to bym sobie po niego pojechał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rydzyk
*
*


Dołączył: Mar 27, 2013
Posty: 49
Skąd: strzelin

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byś się wybierał to weź ze sobą kogoś kto zna się na autach bo sam masz wiedzę niewielką byłeś kiedyś oglądać moje auto i grubo się pomyliłeś wystawiając mu ocenę. Sprzedane nie długo później za 3750 zł. po wymianie wahacza opon i oleju w skrzyni, jeździ do dziś robiąc około 150 km dziennie. A do pracy faktycznie dojeżdżałem nim codziennie gdyż innego auta nie posiadałem, na szczęście już tam nie pracuję. Laughing Bez urazy. Nie fajne te chromy miałeś. Laughing
Też jestem kibicem Śląska. Pozdrawiam.
_________________
kiedyś kolejno:
Plymouth Neon 2.0 '94,
Lincoln Continental 3.8 '89,
Chevrolet Bazer S10 2.8 '87
Jaguar Daimler wersja USA 3.6 '87
Ford Thunderbird 3.8 '91
Chevrolet Lumina APV 3.1 '92  
teraz:
Chrysler Vision 3.5 '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
islandclaws
*
*


Dołączył: Feb 01, 2012
Posty: 47
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rydzyk napisał:
Jak byś się wybierał to weź ze sobą kogoś kto zna się na autach bo sam masz wiedzę niewielką byłeś kiedyś oglądać moje auto i grubo się pomyliłeś wystawiając mu ocenę. Sprzedane nie długo później za 3750 zł. po wymianie wahacza opon i oleju w skrzyni, jeździ do dziś robiąc około 150 km dziennie. A do pracy faktycznie dojeżdżałem nim codziennie gdyż innego auta nie posiadałem, na szczęście już tam nie pracuję. Laughing Bez urazy. Nie fajne te chromy miałeś. Laughing
Też jestem kibicem Śląska. Pozdrawiam.


spoko, jak coś, to sobie ogarnę. jeśli o t'birda chodzi, to po prostu wiem, że się nie pomyliłem, a że go ktoś od Ciebie kupił, to jest to w sumie sprawa między wami, dla mnie to był półtrup i wymiana wahacza zwiększa tylko prawdopodobieństwo dojechania z wszystkimi kołami, nic poza tym. no bo niby podaj w którym miejscu pomyliłem się w ocenie ? wystarczy jeden przykład, nawet taki mały.
co do Twojego kibicowania, to nie musisz mi się uzewnętrzniać, jak chcesz to sobie możesz w tym oto miejscu sobie zobaczyć kim jesteś i najlepiej zachować to dla siebie, bo mnie to jakoś mało interesuje. http://www.fanslask.fuckpc.com/kim-jestes-kibicu/

a chromy, fakt, były mega cygańskie, no ale na takich go kupiłem i przez jakiś czas na takich zmuszony byłem jeździć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rydzyk
*
*


Dołączył: Mar 27, 2013
Posty: 49
Skąd: strzelin

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inny użytkownik tego forum napisał:
Tez ogladalem to auto i mam troche inne zdanie.
Brak mocy w porownaniu do czego??
Auto wazy 1780 kg a 3.8 v6 ma 150 km takze niewiem czego oczekujecie ale raczej pociskiem to auto nie bylo i nie bedzie.
Pozatym zamulenie jest spowodowane tym ze "Pan" nigdy nie wymienial oleju w skrzyni biegow....na moje oko to silnik igla nie jest ale jeszcze pojezdzi.
Duzo szpachli - nie jest jej wiecej niz na innych duzo molodszych i drozszych Tbirdach. Z tego co pamietam to na wysokosci wlewu paliwa podloga miala dosc spore ognisko rdzy.

Za 1000 bys nie wizial?
Ja za swojego dawce na zlomie dostalem 0.60 zl za kg = 1020

Pozatym 3500 zl (bo za tyle bylo do oddania) znajdz mi inne rownie wygodne auto z rwd.



Kupił go gość który miał pod domem takiego TB kupionego za 4500zł. mój miał być dawcą jednak okazało się, że jest w lepszym stanie niż biorca i role się odmieniły.
Głównie z tych mało istotnych powodów uważam, że nie masz pojęcia co za ile można kupić a mój TB nie zasługiwał na ten dział i choć ja mam to w d...e to mój ukraiński kolega który codziennie przewozi nim fajki i paliwo przez granicę pewnie by się obraził gdyby wiedział jak nazwałeś jago burzliwego ptaszka.
Co się tyczy śląska to bardzo prosta sprawa, to w żadnym wypadku nie jet k..a zabawa.
Co do kół teraz jeepnięty.

Zakończmy temat bo i tak nikt tego czytać nie będzie.
Przepraszam, że Cię uraziłem, nie powinienem był tak pisać na temat Twojej wiedzy. Rolling Eyes
_________________
kiedyś kolejno:
Plymouth Neon 2.0 '94,
Lincoln Continental 3.8 '89,
Chevrolet Bazer S10 2.8 '87
Jaguar Daimler wersja USA 3.6 '87
Ford Thunderbird 3.8 '91
Chevrolet Lumina APV 3.1 '92  
teraz:
Chrysler Vision 3.5 '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group