www.asu.pl :: Zobacz temat - Fotele i kanapy w kanciastej budzie Grand Voyagera po 2008r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotele i kanapy w kanciastej budzie Grand Voyagera po 2008r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MKramer
*
*


Dołączył: Jun 26, 2008
Posty: 45
Skąd: Wieliszew

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 12:11    Temat postu: Fotele i kanapy w kanciastej budzie Grand Voyagera po 2008r. Odpowiedz z cytatem

Ma pytanie związane z wymiennością foteli w Chrysler Grad Voyager (Dodge Grand Caravan) w najnowszej budzie po 2008r.

Mam na oku ładnie utrzymany, a co najważniejsze, nie bity i nie lakierowany samochód Dodge Grand Caravan z roku 2008r.
Drobnym mankamentem dla mnie jest fakt, że auto ma w drugim rzędzie ławkę, a ja zdecydowanie wolę kapitańskie fotele.
Moje pytanie brzmi - czy konstrukcja podłogi jest na tyle uniwersalna, aby była mozliwość zainstalowania innych konfiguracji foteli w tym modelu? - np. stow'n'go, swivel'n'go, itp.?
Można na aukcjach kupić całe komplety tapicerek za w miarę rozsądne pieniądze i stąd moej pytanie.
_________________
******************************************
Mariusz Kram Wieliszew 
Chrysler Grand Voyager 3.8 Limited '08
Toyota PRIUS '07
Polski Fiat 125p 1300 '70
******************************************
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim aucie są schowki na siedzenie w podłodze ale mimo to oryginalnie mam zamontowaną ławkę w drugim rzędzie. Jeśli chciałbym zmienić na fotele kapitańskie to mogę zamontować tylko te chowane w podłogę ( muszę wymienić również część klapy ) . innych foteli nie dam rady zamontować.

Moim zdanie masz szansę na zamontowanie foteli kapitańskich ale trzeba kupić odpowiednie.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group