www.asu.pl :: Zobacz temat - Uszczelnienie silnika GM 3.1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uszczelnienie silnika GM 3.1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 20:35    Temat postu: Uszczelnienie silnika GM 3.1 Odpowiedz z cytatem

Witam
Tak sie zastanawiam czy nie uszczelnić silnika który jest juz dośc mocno mokry od spodu. Dziś będąc w kanale zauważyłem że silnik jest mokry na około, średnio dolewam około 200ml na 1000km ale on raczej go gubi niż spala bo spaliny są czyste. Silnilk ma przejechane 124tys mil w tym 90tyś w USA. Czy jeśli bym się zdecydował na uszczelnianie to jeszcze coś warto grzebać w środku? Żadnych uszczelniaczy nie będe dolewał bo to moim zdaniem syf.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekolodzy mówią uszczelniać,
a mechanicy,że to nie wielki ubytek
_________________
kilka uplander'ow i kilka jeepkow

jablonna k/w-wy
tel 504 037 444
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 8:23    Temat postu: uszczelnienie Odpowiedz z cytatem

Ja tez bym nie uszczelnial Confused Koszt wymiany uszczelniaczy walu i uszczelki pod miska jest spora Very Happy , a 200ml na 1000km to jest nic...

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOZE COS NA POCIESZENIE: Z MOJEGO JUNAKA WYCIEKA OK 1l NA 1000KM I TO TEZ JEST NIC, ALE TEN TYP TAK MA- JAK NIE CIEKNIE TO ZNACZY ZE JEST ZA MALO OLEJU :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też cos tam cieknie bo w garażu widuje plamę na podłodze ale ja dolewam 0.5 litra na 5000km czyli widzę żeby się nie przejmować... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 12:27    Temat postu: przepisy w Polsce Odpowiedz z cytatem

W polsce jeszcze nie przestrzega się tak pzepisów jeśli chodzi o wycieki. Natomiast jesli na zachodzie zobacza plamke na chodniku to daja ogromne kary.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie takie wycikei drażnią i juz zamówiłem sobie simering na wał oraz usczelke na dekiel od rozrządu, mechanik w warsztacie gdzie regenerowałem skrzynie powiedział mi że za 200zl wymieni te rzeczy a oprócz tego wymieni mi jeszcze uszczelniacz na lewej półosi w skrzyni który też przepuszcza. Confused
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group