www.asu.pl :: Zobacz temat - NAPRAWA OPON BEZ ZDEJMOWANIA KOŁA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NAPRAWA OPON BEZ ZDEJMOWANIA KOŁA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 21:46    Temat postu: NAPRAWA OPON BEZ ZDEJMOWANIA KOŁA Odpowiedz z cytatem

NAPRAWA OPON BEZ ZDEJMOWANIA KOŁA - amerykański hit. cała ameryka tak naprawia - nawet kierowcy ciężarówek
cała czynność polega na wciśnięciu nitki o średnicy ok 4 mm nasyconej klejem w dziurę po gwoździu specjalnym szydłem, które jest w zestawie. następnie po odcięciu nadmiaru nitki pompujemy oponę. średnica nitek jest różna i stosujemy w zależności od średnicy uszkodzenia. czas naprawy jest b.krótki - krótszy od zdjęcia koła. mając kompresor w aucie jest się niezależnym od servisów oponiarskich
na opakowaniu jest obrazkowa instrukcja - proste działanie
_________________
kilka uplander'ow i kilka jeepkow

jablonna k/w-wy
tel 504 037 444
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko gdzie ta dziura...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 22:08    Temat postu: Jestem ciekaw co na to serwisy opiniarskie Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw co na to serwisy opiniarskie ?? Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 22:08    Temat postu: Dziura Odpowiedz z cytatem

Z czystej ciakwosci moze sciagne taki jeden zestawik .... Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 22:16    Temat postu: Re opony Odpowiedz z cytatem

Wlasnie rozmawialem ze znajomym w USA no i masz racje. Zestaw zawiera 11 nitek. Naprawa ogomienia trwa doslownie chwile. Jak przetestuje to dam znac czy warto.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zestaw już przetestowany przeze mnie i znajomych, także polecam
_________________
kilka uplander'ow i kilka jeepkow

jablonna k/w-wy
tel 504 037 444
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel1975
*
*


Dołączył: Nov 30, 2005
Posty: 22
Skąd: Zywiec

PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pracuje w serwisie ogumienia i wiem cos o tym .
mianowicie o ile mi wiadomo taki rzeczy sa traktowane jak zło konieczne poniewaz ma to na celu tylko dojechanie do najblirzszego serwisu w celu zaklejenia opony
Widzialem juz nieraz opony tak naprawiane i to w warsztatach przez psełdo fachowcow kiedy klijent po pewnym czasie przyjezdzał zakleic opone bo zaczeło schodzic powietrze
MOJE WNIOSKI SA TAKIE / PO 10 LATACH PRACY / ZE CZESTO TRUDNO NAPRAWIA SIE TAKą OPONE PONIEWAZ W WIęKSZOSCI KTOS JAK PRZEPYCHA SZNUR SZYDłEM TO PRZEPYCHA TERZ SIETKE STALOWA WEWNATRZ OPONY
ALE TO JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE I NIE MAM ZADNEGO INTERESU ABY ZNIECHECAC KOGOS DO ZAKUPU
_________________
pontiac transsport 3.1 90 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktos stosował podobne zestawy, bo jest wiele firm produkujących te nitki.
ja i moi klienci są zachwyceni patentem i sprzedaję tego coraz więcej.
gyby, to była lipa, to za łoceanem dawno by tego nie używali.
jeśli ten sposób naprawy zdaje egzamin w ciężarówkach, to też o czymś świadczy
_________________
kilka uplander'ow i kilka jeepkow

jablonna k/w-wy
tel 504 037 444
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO MOZE TAKIE ZALOZENIE- PO KILKU MINUTACH ZLOKALIZOWALEM DZIURE, KTORA ZNAJDUJE SIE NA WEWNETRZNEJ STRONIE OPONY. USTAWIAM SOBIE SAMOCHOD TAK ABY MIEC JAK NAJLEPSZY DOSTEP, ALE I TAK MUSZE SIE POLOZYC POD AUTEM ZEBY WCISNAC NITKE. PO NASTEPNYCH KILKU MINUTACH UDALO MI SIE WCISNAC NITKE. TERAZ MACHANIE POMPKA RECZNA (NASTEPNE KILKA MINUT), BO KOMPRESORA NIE POSIADAM. WNIOSEK JEST TAKI ZE STRACILEM W NAJLEPSZYM WYPADKU 20 MIN, JESTEM BRUDNY OD LEZENIA POD AUTEM I MIESNIE MNIE BOLA OD POMPOWANIA Very Happy . ZMIENIAJAC KOLO NA ZAPASOWE STRACIL BYM NIE WIECEJ NIZ 5 MIN.

MNIE SZYDELKO I NITKI NIE PRZEKONUJA
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż wszystkim się nie dodgodzi. Rolling Eyes Rolling Eyes

Wojtek
Dodge caravan 3,3LE gaz & Opel omega 2,0 gaz (automaty)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 12:19    Temat postu: No tak... Odpowiedz z cytatem

No tak, ale wez po uwage to ze lapiesz dziure w trasie. Do domu 500km a ty masz zalozyc zapasowa dojazdowke na ktorej nie mozesz jechac szybciej niz 60km/h.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CAVAZ24 napisał:
TO MOZE TAKIE ZALOZENIE- PO KILKU MINUTACH ZLOKALIZOWALEM DZIURE, KTORA ZNAJDUJE SIE NA WEWNETRZNEJ STRONIE OPONY. USTAWIAM SOBIE SAMOCHOD TAK ABY MIEC JAK NAJLEPSZY DOSTEP, ALE I TAK MUSZE SIE POLOZYC POD AUTEM ZEBY WCISNAC NITKE. PO NASTEPNYCH KILKU MINUTACH UDALO MI SIE WCISNAC NITKE. TERAZ MACHANIE POMPKA RECZNA (NASTEPNE KILKA MINUT), BO KOMPRESORA NIE POSIADAM. WNIOSEK JEST TAKI ZE STRACILEM W NAJLEPSZYM WYPADKU 20 MIN, JESTEM BRUDNY OD LEZENIA POD AUTEM I MIESNIE MNIE BOLA OD POMPOWANIA Very Happy . ZMIENIAJAC KOLO NA ZAPASOWE STRACIL BYM NIE WIECEJ NIZ 5 MIN.

MNIE SZYDELKO I NITKI NIE PRZEKONUJA


po pierwsze primo:
jak można wbić gwoździa z boku opony? - interesujące?

po drugie primo:
prawie każdy samochód w stanach ma w wyposażeniu kompresor, który dmucha tylne amory itd. jest też 5 metrowy przewód do dmuchania kól, materaców,pontonów,piłek itp

po trzecie primo:
kiedys jechałem z lawetą z holandii i złapałem gumę w lawecie. zmieniłem koło, a po 300 km złapałem drugą gumę, też w lawecie, ale zapasu już nie miałem.
ciemna noc, niemcy, autobahn i dupa. musialem zjechać na pierwszym exicie, bo policja nie pozwala stać na autobahnie i karze ostro - nawet jak zabraknie paliwa.
jak dojechałem do exitu, to miałem już tylko samą felgę i strzępy po oponie. musiałem czekać do rana i nie bylo mi do śmiechu
_________________
kilka uplander'ow i kilka jeepkow

jablonna k/w-wy
tel 504 037 444
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 13:50    Temat postu: Re: No tak... Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
No tak, ale wez po uwage to ze lapiesz dziure w trasie. Do domu 500km a ty masz zalozyc zapasowa dojazdowke na ktorej nie mozesz jechac szybciej niz 60km/h.


W TAKIM WYPADKU SIE ZGODZE, ALE JA NIGDY NIE UZYWAM DOJAZDOWEK I NAWET JAK AUTO KUPUJE Z TAKIM KOLEM TO ZMIENIAM NA NORMALNY ZAPAS. MNOSTWO LUDZI TAK ROBI
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

laser napisał:
po pierwsze primo:
jak można wbić gwoździa z boku opony? - interesujące?


A GDZIE NAPISALEM ZE Z BOKU? JEZELI KTOS NIE ZROZUMIAL- NA BIEZNIKU OD WEWNETRZNEJ STRONY AUTA

laser napisał:
po drugie primo:
prawie każdy samochód w stanach ma w wyposażeniu kompresor, który dmucha tylne amory itd. jest też 5 metrowy przewód do dmuchania kól, materaców,pontonów,piłek itp


TYLKO ZE MY MIESZKAMY W POLSCE A NIE W STANACH, WIEC JAK MYSLISZ ILE AUT W NASZYM KRAJU MA NA WYPOSAZENIU TAKI KOMPRESOR (POMIJAJAC TIRY)?

laser napisał:
po trzecie primo:
kiedys jechałem z lawetą z holandii i złapałem gumę w lawecie. zmieniłem koło, a po 300 km złapałem drugą gumę, też w lawecie, ale zapasu już nie miałem.
ciemna noc, niemcy, autobahn i dupa. musialem zjechać na pierwszym exicie, bo policja nie pozwala stać na autobahnie i karze ostro - nawet jak zabraknie paliwa.
jak dojechałem do exitu, to miałem już tylko samą felgę i strzępy po oponie. musiałem czekać do rana i nie bylo mi do śmiechu


W POLSCE NIE MA TAKIEGO PROBLEMU BO SERWISOW OPONIARSKICH JEST MNOSTWO. NIE TWIERDZE ZE TE NITKI TO JEDEN WIELKI KIT. PO PROSTU UWAZAM ZE LAPIAC GUME LEPIEJ ZALOZYC ZAPASOWKE (JEZELI SIE JA MA) NIZ SZUKAC I NAPRAWIAC DZIURE. W TAKIEJ SYTUACJI JAK WYZEJ NAPISALES NITKI BY SIE PEWNIE PRZYDALY, ALE CZY NIE LEPIEJ ZMIENIC KOLO I NA ZDEMONTOWANYM DOPIERO KLEIC?
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 14:45    Temat postu: Temat rzeka Odpowiedz z cytatem

Widać, ze jest to temat rzeka... Very Happy Kto bedzie chcial to sobie to kupi, a kto nie ten bedzie korzystal z uslug wulkanizatorow...

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robiłem swego czasu przy łataniu dziur i uważam że jednak jest dobrze ją załatać niż przez jakiś pomysł stracić oponę ale na długie trasy jednak wolał bym mieć coś takiego w zestawie w aucie bo licho nie śpi i jak łapiesz to dwie gumy jedną po drugiej a główna zasada to poprostu z bezdętkówek nie wyciągać obcego ciała aż do wizyty u gumiaży z tych opon tak szybko powietrze nie schodzi w czasie jazdy najwyżej będziesz miał wrażenie jak by bryczka koło ciebie jechała bo duże ciało nieźle wali o asfalt wyjechałem tak z parkingu minimala z dużym wkrętem ale waliło zanim skojażyłem co to Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A TAK NA MARGINESIE TO PRZED DLUGA TRASA LEPIEJ SPRAWDZIC KOLO ZAPASOWE POD OBCIAZENIEM- NP ZALOZYC DO AUTA I ZOSTAWIC NA NOC. CZASAMI OPONY LEZA W BAGAZNIKU KILKA LAT I CZESTO ROBIA SIE ZRZESIALE, PRZEZ CO SA BARDZO PODATNE NA USZKODZENIA LUB POWSTAJE NIESZCZELNOSC NA RANCIE.
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group