www.asu.pl :: Zobacz temat - sruby glowicy gdzie kupic lincoln town car 89
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sruby glowicy gdzie kupic lincoln town car 89

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 14:07    Temat postu: sruby glowicy gdzie kupic lincoln town car 89 Odpowiedz z cytatem

Szukam sklepu gdzie mozna kupic sruby glowic lub dobrac,wymiarem i wytrzymaloscia te ktore mam sa juz mocno zuzyte i mistrz warsztatu kazali kupic nowe. Jak by ktos mial doswiadczenie lub wiedze to prosze o cynk. Dziekuje.

Drugie pytanie czy ktos moze dorabial i ma doswiadczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dorabiałem i efekt był kiepski bo były z innego stopu niż fabryczne(minimalna różnica w skladzie) Przy zetknięciu doszło do powstania ogniwa i się małe problemy zaczęłyVery Happy
Kup sobie z rockauto oryginalne to nie jest taki duży koszt. Ew na summit albo U forda nawet dostaniesz często wychodzi taniej niż jakbyś w Polsce kupił ja tak miałem ze śrubami do mustanga. Przestałem kombinować kupiłem oryginały i mam spokój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group