www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Visiona 3.5 1993/1994 (prod/1-a rej) CZĘŚCI
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Visiona 3.5 1993/1994 (prod/1-a rej) CZĘŚCI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 1:58    Temat postu: Chrysler Visiona 3.5 1993/1994 (prod/1-a rej) CZĘŚCI Odpowiedz z cytatem

Mój Chrysler idzie na części, wiec jak ktoś coś szuka zwłaszcza ciężko dostępnego to niech pisze na superspy@wp.pl z propozycją ceny i się pewnie jakoś zawsze dogadamy.

Skrzynia poszła już, rura powetrzna wlotowa do kolektora lewego (patrząc z kabiny) też już idzie.

Zdjęć auta można szukać tu
http://allegro.pl/chrysler-vision-1993-1994-skrzynia-automatyczna-i3012465852.html
Jkaby się skończyła ta aukcja to sprawdzić inne moje - nic innego teraz wystawiał nie będę.

Poza tym jest wszystko jeszcze, byłą sprawna klima aż do awarii - potem wiadomo przy rozbiórce płyn pobrany itd.
Nie działał centralny w prawych tylnych drzwiach oraz szwankowało serwo regulacji ciepło-zimno okresowo - znana wada.
Nie nadaje się blok dolny silnika chyba że ktoś chce tłoki czy wał to będzie ok. Głowice splanowane z wymienionymi uszczelniaczami i sprawdzone.

M.in. do sprzedania nowa chłodnica klimy, nowe wkładki do zamków drzwi, zostały 3 nowe filtry oleju, parę nowych uszczelek w tym do pokryw głowic, nowy termostat, 2..3 litry oleju do skrzyni o specyfikacji 7176, radio Chryslera oryginalne w stanie niemal jak nowym ma chyba wyjście do zmieniarki (kaset nie słuchałem ale działała przejściówka MP3 w formie kasety), bardzo dobrze utrzymane siedzenia - tu to raczej zdjęcie warto obejrzeć.
Założony był cały nowy rozrząd itd. wszystko pochodziło ok minuty po uruchomieniu i sprawdzeniu że płyn znów siedzi w oleju.
Uszczelki do pokrywy rozrządu również nowe, paski nowe itd.

Gratów nie będę trzymał więcej niż miesiąc...dwa bo nie mam gdzie, więc potem to najwyżej na złomie można.

90 % części było ściągane ze stanów więc to oryginały albo przyzwoite zamienniki.
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 4:51    Temat postu: suplement Odpowiedz z cytatem

Po zakupieniu 300Mki niektóre graty zostawiam sobie, przykładowo nowe filtry oleju, koła z Visiona, może coś jeszcze jeśli będzie pasować.

Samochód przewiduję żę będę miał do następnego tygodnia więc jak ktoś jest zainteresowany częściami to pisać bo potem szans juz nie będzie z wyjątkiem tego co zdemontuję - elementy wyposażenia, może drzwi, skrzynia obecnie jest wymontowana i zarezerwowana dla kupującego, dół silnika na śmietnik idzie - dokładniej sam blok bo gdzieś pęknięty, choć jakby ktoś chciał wał czy tłoki itd to nie ma problemu. Góra jest ok i będzie odłożona na bok.

Światła leżą i nie są złe ale nie najlepsze, trzeba spolerować szyby które są na tyle dobre że nie ślepłem w czasie jazdy (kiedyś w Taurusie miałem "przerobione" na europejskie to po kupieniu od razu wywaliłem aby się nie zabić - na tych można było oślepnąć wypatrując oczy) więc cena adekwatna.

Fotele stan bardzo dobry tył i przód z wyjątkiem kierowcy - nie przetarty ani nie spękany ale widać że częściej używany, tu to zdjęcie najlepiej.W każdym razie skóra miękka i czysta, konserwowana i dbana nawet w czasie naprawy silnika.

W 300tce muszę doprowadzić do podobnego stanu bo niestety do Visiona jej fotele nie mają obecnie startu Smile
_________________
Chrysler 300M 2002, 3.5 ("ostał się tylko jeden")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group