www.asu.pl :: Zobacz temat - Lincoln do kupienia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lincoln do kupienia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 21:40    Temat postu: Lincoln do kupienia Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/show_item.php?item=2942796521

Czy zna ktoś te auta. Wygląda trochę taurus 4gen ale napęd ma chyba na tył. jak jest z awaryjnością tych aut? Czy lepszy jest 3.0 czy 4.6?


Ostatnio zmieniony przez Alexander25 dnia Pon Sty 21, 2013 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym pytaniem to jakas wkreta?
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żadna wkręta. Już jakiś czas się zastanawiam nad tym autem. Wiem że jest V6 chyba 3.0 i 4.6 ale coś słyszałem, że 4.6 jest bardziej awaryjne akurat w tym aucie. Mam możliwość wymiany SHO na coś takiego tylko w innym kolorze niż auto z ogłoszenia i myślę nad tym. Nie chcę się władować w remonty oddając w 100% sprawne i zadbane SHO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex-sam wiesz jak jest z awaryjnoscia amerykancow.
Jak masz sprawne auto,to uzywaj,nie zmieniaj.
Chyba,ze Cie korci lincoln,ale wtedy nie szukaj ekonomicznych uzasadnien,tylko zmien,bo po prostu masz taki kaprys-wolno Ci Wink

A V8 zawsze jest lepsze od V6 Wink

4,6 w Northstar podobno mialo pekajace glowice,ale sam nie sprawdzalem.mam nadzieje,ze to nie ten silnik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4.6 northstar to na pewno nie jest bo northstar to silnik GM (większość Cadillaców z lat 90-tych)
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardziej martw sie o zawieszenie niz o silnik.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to V8- 4.6L 32 zaworowy ,podobny jak w Lincoln Mark VIII. czy mustangu cobra. Aluminiowy blok. Niestety -ale naped jest przedni , jak Northstar w cadillacu. Arrow Dobry jak nowy wzglednie zadbany.Gdy trafisz na zajechany lub przegrzany - zaczna sie problemy.A dojscie do osprzetu b.trudne bo jest ciasno pod maska.No i bez specjalnych narzedzi sie nie obejdzie. Servis wymaga wiedzy i doswiadczenia. Arrow Gdybys chcial kupic - to uwazaj,sprawdz dokladnie : najlepiej jazda testowa trasa - miasto kilka godzin. Szczegolna uwage zwroc na wycieki oleju i czy po kilku godzinach nie ubywa plynu chlodzacego.>><<<pytasz ktory lepszy 3.0 czy 4.6 ??? - otoz byly tylko V6 3.8 ,ale od chyba 1996 roku leci juz tylko V8 4.6L. Aha ,co do ceny - takie auto za $3,000 ? oplacone i sprowadzone? A gdzie zysk? To za ile on go kupil? za $500?To dopiero musi byc niespodzianka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkSeven napisał:
Aha ,co do ceny - takie auto za $3,000 ? oplacone i sprowadzone? A gdzie zysk? To za ile on go kupil? za $500?To dopiero musi byc niespodzianka!


mark, ale ludzie w polsce tak maja. pragna pożyc w luksusie za grosze a chwile potem okazuje sie ze ich na niego nie stac bo serwis kosztuje jak za nowego Wink

obserwuje rozne wpadki znajomych z mercedesami s, bmw 7, cadillacami i lincolnami z nowszych rocznikow za smieszne pieniadze. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarkSeven napisał:
jest to V8- 4.6L 32 zaworowy ,podobny jak w Lincoln Mark VIII. czy mustangu cobra. Aluminiowy blok. Niestety -ale naped jest przedni , jak Northstar w cadillacu. Arrow Dobry jak nowy wzglednie zadbany.Gdy trafisz na zajechany lub przegrzany - zaczna sie problemy.A dojscie do osprzetu b.trudne bo jest ciasno pod maska.No i bez specjalnych narzedzi sie nie obejdzie. Servis wymaga wiedzy i doswiadczenia. Arrow Gdybys chcial kupic - to uwazaj,sprawdz dokladnie : najlepiej jazda testowa trasa - miasto kilka godzin. Szczegolna uwage zwroc na wycieki oleju i czy po kilku godzinach nie ubywa plynu chlodzacego.>><<<pytasz ktory lepszy 3.0 czy 4.6 ??? - otoz byly tylko V6 3.8 ,ale od chyba 1996 roku leci juz tylko V8 4.6L. Aha ,co do ceny - takie auto za $3,000 ? oplacone i sprowadzone? A gdzie zysk? To za ile on go kupil? za $500?To dopiero musi byc niespodzianka!

Pewnie coś tam było... ja jestem zainteresowany autem, którego nie ma w internecie. Jeśli tam jest jak piszesz przedni napęd to znaczy, że to taki lepszy taurus 4gen z V8ka. Z wyglądu taurus 4gen nawet mi się podoba ale 150KM w takim aucie to mało nawet jeśli spalanie wychodzi poniżej 10l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
MarkSeven napisał:
jest to V8- 4.6L 32 zaworowy ,podobny jak w Lincoln Mark VIII. czy mustangu cobra. Aluminiowy blok. Niestety -ale naped jest przedni , jak Northstar w cadillacu. Arrow Dobry jak nowy wzglednie zadbany.Gdy trafisz na zajechany lub przegrzany - zaczna sie problemy.A dojscie do osprzetu b.trudne bo jest ciasno pod maska.No i bez specjalnych narzedzi sie nie obejdzie. Servis wymaga wiedzy i doswiadczenia. Arrow Gdybys chcial kupic - to uwazaj,sprawdz dokladnie : najlepiej jazda testowa trasa - miasto kilka godzin. Szczegolna uwage zwroc na wycieki oleju i czy po kilku godzinach nie ubywa plynu chlodzacego.>><<<pytasz ktory lepszy 3.0 czy 4.6 ??? - otoz byly tylko V6 3.8 ,ale od chyba 1996 roku leci juz tylko V8 4.6L. Aha ,co do ceny - takie auto za $3,000 ? oplacone i sprowadzone? A gdzie zysk? To za ile on go kupil? za $500?To dopiero musi byc niespodzianka!

Pewnie coś tam było... ja jestem zainteresowany autem, którego nie ma w internecie. Jeśli tam jest jak piszesz przedni napęd to znaczy, że to taki lepszy taurus 4gen z V8ka. Z wyglądu taurus 4gen nawet mi się podoba ale 150KM w takim aucie to mało nawet jeśli spalanie wychodzi poniżej 10l/100km


rozmawiacie tutaj sobie tak dosyc beztrosko wiec pozwolcie ze takze sie dolacze Wink

otoż woz rzeczywiscie jest FWD i o ile czesc koni nie rozpierchła sie po bezkresach usa to powinien miec 260hp

299 w ogloszeniu to bardzo fantazyjne podejcie Laughing

no i jest to woz wielkosci crown victorii a nie taurusa.

to tyle ode mnie w temacie. mozecie rozmawiac dalej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie słyszałem o silniku 3.0 chyba ze ten z windstara japończyk, ale nie słyszałem zeby montowali je gdzie indziej. Osobiscie miałem kiedys starszy model z roku 1994 , to miał silnik 3.8 V6 i ten faktycznie był od windstara, lub windstar miał od niego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.0 to był w podobnym doń LS (bracie mojego kota), który jest RWD, a silnik to napędzał połowę koncernu forda w na przełomie wieków (fordy, jag, mazda, lincoln)
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 14:27    Temat postu: Re: Lincoln do kupienia Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Czy lepszy jest 3.0 czy 4.6?


alex, nie wiem co ty ćpiesz ale fomoco nie zaserwowal nigdy do continentala silnika 3.0.

byl w '84 silnik diesla 2,4 z bmw ale nie 3,0 bieda w lincolnie.

alex, przestan nas wkrecac bo sie osmieszasz. omawiasz tutaj fordy ze znastwem a potem popelniasz takie szkolne bledy. zgraj sobie kiedys internet na dyskietke w kafejce i przejrzyj w domu na spokojnie to i owo o motoryzacji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisałem, że się znam na tych autach. Jakbyś miał iloraz inteligencji większy od warzywa to byś zobaczył, że pierwszy post dotyczy pytania o auto do ludzi co się na tym modelu znają. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się naucz bo to chyba gorsze niż pomylenie dwóch silników w autach, których się nie zna:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się naucz bo to chyba gorsze niż pomylenie dwóch silników w autach, których się nie zna:D


alex. zrobie to dla ciebie. jeszcze raz, powoli...

pytasz o linkolna, porownujesz go z taurusem a potem pytasz o to ktory silnik lepszy 3,0 czy 4,6 i to wszystko w jednym ciagu myslowym.

naucz sie sensownie wyrazac swoje mysli.

chlopie. 3,0 to v6 a 4,6 to V8. pytasz ktory lepszy? i wszystko dotyczy jednego samochodu z ogloszenia ktory ma v8?

i ty oceniasz moj iloraz inteligencji? wez to jeszcze raz przemysl i napisz od nowa o co chciales zapytac. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytałem się o pojemności faktycznie pomyliłem V6 ale to nie powód do afery:) szczególnie, że napisałem czy ktoś zna te auta a nie. Mam obydwa od 10 lat który uważacie że jest lepszy:) puknij się w głowę albo zacznij pić nerwosol albo melisę jak Ci się trudne dni zbliżająVery Happy
Sprawa załatwiona kupiłem już auto mojego ulubionego koncernu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TATA?
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
TATA?


...zasponsorował Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group