www.asu.pl :: Zobacz temat - brak sterowania kierunkiem nawiewu Caravan 96 3,3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

brak sterowania kierunkiem nawiewu Caravan 96 3,3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robertg1972
*
*


Dołączył: Apr 14, 2010
Posty: 22

PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 0:57    Temat postu: brak sterowania kierunkiem nawiewu Caravan 96 3,3 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przeglądałem forum ale w tym kierunku nic nie znalazłem,mam taki problem jakiś czas temu coś się stało z nawiewami tzn zmiana położenia pokrętła od kierunku nawiewu z szyby na inne położenie nie reaguje nawiew mam tylko na szybę i czasem uda się zmienić temperaturę u pasażera ale później ciężko wrócić we wcześniejsze położenie do tego jeżeli zmienię położenie z takiego: pośrodku między szybą a szybą i nogami w inne to szybko trajkocze przekaźnik na desce z bezpiecznikami pod kierownicą jak wrócę w poprzednie położenie to przekaźnika praktycznie nie słychać ale kierunku nawiewu nie można zmienić. wentylator działa normalnie na wszystkich biegach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robertg1972
*
*


Dołączył: Apr 14, 2010
Posty: 22

PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie myślę czy to mogą być wytarte ścieżki potencjomertu w silniczkach regulacyjnych ? chociaż przy odłączonych silniczkach objaw jest taki sam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź w panelu połączenia kostek oraz zrób sobie konserwację ścieżek pokręteł.

Czy diody ci migają na panelu bo jeśli tak to trzeba zrobić kalibrację.

Ewentualnie sprawdzić siłowniki klap kierujących powietrze.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group