www.asu.pl :: Zobacz temat - Kontrolka AIRBAG Chrysler T&C 3.3 2001
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontrolka AIRBAG Chrysler T&C 3.3 2001

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
OLO1984
*
*


Dołączył: Dec 12, 2012
Posty: 6
Skąd: Sieradz

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 13:48    Temat postu: Kontrolka AIRBAG Chrysler T&C 3.3 2001 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na samym początku chciałbym się przywitać gdyż jestem nowym forumowiczem i Życzyć Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku.
Posiadam pojazd jak w temacie i mam następujący problem. Świeci się kontrolka od poduszek gdy odłączyłem klemę minusową na jakiś czas kontrolka zgasła lecz po pewnym czasie cyklicznie zaczęła się zapalać i po kilku uruchomieniach silnika zaczęła znów świecić jednostajnie. Po podłączeniu komputera (KTS), program pokazał mi błąd w połączeniu poduszki pasażera i brak możliwości jego wykasowania. Dodam jeszcze, że kontrolka zgasła całkiem na dwa dni po dokładnym umyciu auta z zewnątrz po czym znów się zapaliła.
W związku z powyższym kieruję prośbę do szanownych kolegów o podpowiedź gdzie szukać przyczyny, a dokładnie w których wtyczkach i jak się do nich dostać, a może posiada ktoś jakieś schematy instalacji AIRBAG do tego pojazdu. Będę wdzięczny.
Pozdrawiam!
Olek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JVC_PL
*
*


Dołączył: Jul 29, 2012
Posty: 97
Skąd: ONA namysłów

PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź taśmę w kierownicy . Mam podobnie . Mam problem z taśmą po wyciągnięciu jej z kolumny i ponownym wsadzeniu mam spokój na jakiejś 3 miesiące .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdź też na stronie chryslera może należy Ci się darmowa wymiana taśmy w ramach gwarancji... wtedy powinien być spokój, mi pomogło Wink
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group