www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler grand voyager - problem z drzwiami
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler grand voyager - problem z drzwiami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bartek432
*
*


Dołączył: Jan 31, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 19:22    Temat postu: Chrysler grand voyager - problem z drzwiami Odpowiedz z cytatem

Witam, posiadam auto chrysler grand voyager limited 3.3l 2001r. i mam problem.
Po odkręceniu silnika napędzającego lewe drzwi pasażera i ponownym złożeniu drzwi zamiast się otwierać kiedy są zmknięte dalej się domykają silnik cały czas ciągnie drzwi żeby je zamknąć chociaż zamek się normalnie otworzył i na odwrót jak są otwarte.
Wydaje mi się, że jest to problem z modułem komfortu bo wczesniej drzwi nie reagowały na każde elektryczne otwarcie ale jak juz działały to tak jak należy a teraz działają zawsze tylko nie tak jak trzeba .
A jeśli będzie trzeba wymienić moduł komfortu to czy moge założyć z innym softwarem ?
Proszę was o pomoc.
Z góry dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group