www.asu.pl :: Zobacz temat - Ciekawostka
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawostka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kiss73
*
*


Dołączył: Jan 25, 2008
Posty: 89
Skąd: ŻARY

PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 1:04    Temat postu: Ciekawostka Odpowiedz z cytatem

Miałem pecha i zgubiłem jedyny klucz do mojego Voyka-więc kombinowalem jak tu szybko i najtaniej dorobic -znalazłem faceta ktory mi to zrobi za 350zł-ucieszyłem sie bo w serwisie powiedzieli mi ze okolo 2000 zł plus musze wydac na lawete zeby dostarczyc tam samochod .
Ciekawostka jest ze facet chciał tylko numer vin samochodu-powiedział mi ze ma kumpla w USA ktory zajmuje sie dorabianiem kluczy do samochodów i przysle mu PINY SRINY I cos tam jeszcze i on na tej podstawie dorobi mi klucz z immobilizerem(myslałem ze zdemontuje wkładke od stacyjki lub od drzwi i dorobi klucz -ale jemu potrzebny był tylko VIN)
Najlepszy numer jest taki ze mowie do faceta ze ja mam europejska wersje Voyka (z silnikiem TD)i nic to nieda bo to nie auto z USA ale okazało sie ze po numeze vin moj samochod został wyprodukowany w USA -(klucz i immobilizer działa)
O co tu chodzi? ktos sprowadził Voika z USA i zainstalował TD-CIEKAWE
_________________
CHRYSLER VOYAGER 2500 TD -1998
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie dorobi dla siebie drugi klucz.Dalej nie trudno przewidzieć.Ja bym był bardzo ostrożny.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoria spiskowa godna podziwu. Jak to jest, że w tym kraju wszyscy są o coś podejrzani? Gość na 100% połaszczy się na rocznik '98 (nie mam oczywiście nic do wieku samochodu). Podejrzewam, że nie do takich fur klucze dorabia. Cieszyć się tylko, że kolega kiss73 zaoszczędził 1650 zeta + laweta.
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jesli masz europejski samochod i chcesz dorobic kluczyk to w serwisie autoryzowanym takze nie chca twojego klucza, wkladki, odcisku tylko weryfikuja czy jestes wlascicielem pojazdu, podajesz vin i za kilka dni masz klucz. wiec to chyba nie dziwne ze w ameryce tez tak robia Wink

ja tak zdobylem kod do radia po zablokowaniu. dzwoni sie na infolinie w usa, podaje numer radia, vin i jesli te rzeczy sie zgadzaja to automat podaje klucz kodu. najlepsze jest to ze wszystko to obsluguje automat telefoniczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group