www.asu.pl :: Zobacz temat - silnik umarł kilka pytań
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

silnik umarł kilka pytań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 16:53    Temat postu: silnik umarł kilka pytań Odpowiedz z cytatem

witam auto z problemem to dodge caravan 96 3 litrowy motor z gazem
a problem to Very Happy uszczelka albo i 2 pod głowica
z kolei objawy wygladaja nastepująco
autko kopci jak głupie,parownik zamarza ,ubywa plynu chłodzacego brak ogrzewania tzn jest ale auto musi pojezdzic sporo kilka km jak sie rozgrzeje niby jest ok ale jak zimny to masakra ,na benzynie jest dobrze ale na gazie problem z odpaleniem ale tylko wtedy kiedy po krotkiej jazdzie zgasze auto wtedy zamarznie parownik ni i kicha , zastanawiam sie czy nie jest walniety termostat o czy to on nie robi takich czarów ps wąchałem plyn w chłdnicy i cos mi śmierdzi spalinami . silnik ma nowy rozrząd, wszystkie paski ,filtry

i tu mam pytanie czy lepiej wymienic uszczelki pod głowica czy kupic uzywke silnik na alergi jest pare w dobrych pieniądzach oraz kolejne pytanie czy silnik z kanciaka 93 bedzie pasujacy do mojego z roku 96 tak na oko wylada tak samo
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

silnik 3,0 jest to silnik od Mitsubishi, można go spotkać w np. w sigmach, silnik ten za bardzo nie toleruje gazu bo pękają w nich głowice,co za pewne i stało się to w twoim aucie,silnik będzie pasował tylko pamiętaj tanie mięso to jedzą psy ,i przypadkiem nie kup silnika 24 zaworowego od sigmy ale 12 zaworowy już możesz kupić

ps.
a w Kaliszu jest sprawdzony człowiek z częściami do chryslerów, jakby co to mogę podać nr.telefonu?
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem wiem znam gościa chocby z racji tego ze czesto u niego bywam ale on niestety nie ma takiego motoru on raczej 3,3 i2,4 ,na allegro jest silnik z starszego motoru za niewielka kase i wlasnie sie zastanawiam bo remont mojego moze sie okazac nieoplacalny a pozatym ten z alegro nie jezdzil na gazie , z tym ze on nie toleruje gazu niezabardzo sie zgodze moj zrobil ponad 250 tys na gazie i jakos chodzil ,,,, hm do niedawna Laughing
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group