www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedaję taurusy II i IVgen
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedaję taurusy II i IVgen

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 16:28    Temat postu: Sprzedaję taurusy II i IVgen Odpowiedz z cytatem

Witam
Z powodu zakupu 4gen wagona postanowiłem wystawić swoje dwa taurusy i jednego mustanga na sprzedaż

Taurus 1995 3.2 V6 yamaha przebieg 117649mil
Bezwypadkowy bez rdzy działa wszystko od el.foteli po klimatronik

Taurus 4gen FFV 2001 3.0 V6 140KM(silnik jak w taurusie 1 i 2gen wersja na e85 i bioetanol)
Przebieg 71tyś mil. Auto bezwypadkowe aczkolwiek ma pęknięty zderzak bo w sobotę najechałem na tyczkę metalową wystającą z ziemi i jak z niej zjechałem to kawał zderzaka został wyrwany( zamówiłem nowy zderzak będzie do czwartku)
Auto ma także niewielkie zapocenie przy cybantach od węży ok klimy oraz do wymiany jest gumowa uszczelka od korka wlewu paliwa bo niestety ten element ford wykonał ze zwykłej gumy a jak się jeździ na bioetanolu to się z czasem rozłazi.

Mustang GT 5.0 V8 1996 rok ale jeszcze buda przed FL z 1996(niższy prześwit, poziome tylne lampy silnik 5.0 nie 4.6)
Kolor zielony metalik auto było przytarte lewym i prawym bokiem zostało to polakierowane. Ew zdjęcia od ubezpieczyciela mam zachowane


Ceny do uzgodnienia. Mogę się ewentualnie wymienić na jakiegoś suv'a bez LPG bo szukam czegoś masywnego z napędem 4x4 i silnikiem nie mniejszym niż 5.4L


Kontakt na arciszew@yahoo.com to najszybciej odpiszę lub wyślę zdjęcia ew wyciąg z bazy danych serwisu gdzie są naprawiane wszystkie moje auta.

Wszystkie auta mają opony całoroczne GOODYEAR EAGLE GT i Continental całoroczne. Sprzęt grający seria, wydechy spoilery itp rzeczy jak są to seryjne. Żadnego LPG CNG itp poza flexem, który śmiga na E85
z Orlenu.

Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group