www.asu.pl :: Zobacz temat - Rozbieranie górnych paneli sufitowych
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozbieranie górnych paneli sufitowych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
karol_alasz
*
*


Dołączył: Aug 24, 2012
Posty: 10
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 23:09    Temat postu: Rozbieranie górnych paneli sufitowych Odpowiedz z cytatem

Czy wie ktoś może jak zdjąć górny przedni panel w podsufitce ten z lusterkiem panoramicznym i sterowaniem szyberdachem , drzwiami,klapą bagażnika itd., w T&C 2008 LIMITED. Mryga sobie prawa lampka i chciałbym przynajmniej tam zajrzeć a przy okazji nie połamać czegoś...
I tak całkiem jeszcze po drodze to panel tylny sufitowy ze sterowaniem lokalnym 3-ciej strefy klimy (pokrętła wogóle nic ne regulują-podejrzewam,że coś porozłączane jest, bo z centralnego panela klimy wszystko jest ustawialne na tę strefę).

Edyta:
No dobra, dałem radę... Wszystko jest na zatrzaski i trzeba jakby uzbroic się w zimną krew i napierać z umiarem (albo bardziej pociągać tudzież podważać). Pooglądałem, podotykałem i co do lampki to chyba ten led-pod do wymiany (mruganie charakteryzowało się tym ,że świeci na 50% i czasami wskakuje na 100% i za bardzo nie wiem jak to rozgryźć) a panelowi trzeciej strefy brakuje kabli od strony jednostki centralnej-poszukam, może gdzieś tam są albo pociągnę nowe jak będę miał więcej czasu i ochoty....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group