www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam 4 felgi 15" z oponami zimowymi 8mm 600zlotych
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam 4 felgi 15" z oponami zimowymi 8mm 600zlotych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 6:32    Temat postu: Sprzedam 4 felgi 15" z oponami zimowymi 8mm 600zlotych Odpowiedz z cytatem

Witam sprzedam 4 kola 15 calowe z oponami Goodyear ultra grip 500 215/65 R15 do Voyagera, opony typowo zimowe z kolcami ( kolce nabywca moze usunac bez trudu, lecz szkoda- ja kupilem te opony dla kolcy !! ) Felgi jak i opony w bdb stanie, opony rowno zuzyte a bieznik w okolicy 8mm dwie sztuki i 8.5mm nastepne dwie wiec opony prawie jak nowe pare kolcow pogubionych ale nie robia one wielkiej roznicy w dzialaniu opon, opony nowe maja po okolo 130 kolcy. Opony swietnie sobie radza w zime, nie ma zaspy z ktorej sie nie wyjdzie ani gorki oblodzonej pod ktora nie podjecie naszymi automatami. Sprzedaje je poniewaz jak jest w innym dziale , przerobilem przednie hamulce na te z CRD 302mm, i teraz mi sie nie mieszcza felgi na os przednia(obcieraja o zacisk), a nie chce montowac dystanosow. Juz nabylem 4 felgi 16 calowe, i dwie opony, rowniez z kolcami, niestety nie w tak dobrym stanie jak sprzedawane przezemnie, a musze kupic jeszcze dwie. Wiem jedno opony te zwiekszaja bardzo bezpieczenstwo i prowadzenie auta, gdzie inni stali( dojazd pod gorke do domu, ja jechalem, na oblodzonej/zasniezonej jezdni swietne prowadzenie jak i droga hamowania, czasem jedynym sladem ze hamowales sa przerywane kreski (abs) od kolcy na oblodzonej jezdni.My niestety nie mozemy redukowac biegow, hamowac silnikiem, zostaje nam jedynie zdjecie nogi z gazu i hamowanie, a to co laczy nas z jezdnia to opony...Polecam , dla zainteresowanych moge wyslac fotki pod koniec przyszlego tygodnie ( nie ma mnie w domu) odbior najlepiej osobisty, lub wysylka po umowieniu sie. Pozdrawiam
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy felgi będą pasowały do PTS-a 3.1?Z tymi rozmiarami mam zawsze problem Wink
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
domski
*
*


Dołączył: Aug 05, 2010
Posty: 108
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felgi sa w rozmiarze 15" rozstaw srub to 5x114.3 srednica otworu centrujacego to pasujace na piaste 71.5 mm . Niestety nie mialem nigdy PTS-a a rozmiar felg jest rozny dla roznych rocznikow z tego co sie zorjentowalem patrzac na opisy felg z allegro.
Pozdrawiam
_________________
Dodge Caravan 3.3 1996 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group