www.asu.pl :: Zobacz temat - PTS 3.1/91 - dobór piór wycieraczek
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PTS 3.1/91 - dobór piór wycieraczek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 15:21    Temat postu: PTS 3.1/91 - dobór piór wycieraczek Odpowiedz z cytatem

Witam.
Oryginalne pióra szlag już trafił więc zacząłem szukać innych.Przymierzałem różne w sklepie,ale przeważnie nie pasowały mocowania do "pontiacowych".W efekcie założyłem same gumy o 1 cm krótsze i po jakimś czasie zrobiłem piękną rysę w nowej szybie Sad -drut się wysunął.Nie chcę wydawać kupy kasy na kawałek gumy - doradźcie coś,jakie pióra zakładacie do swoich,żeby pasowały do ramion? U mnie na "wsi" nic nie podpasowałem a nie dam za jakiegoś boscha 100 zł-bez jaj.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dasz stowy za piora wycieraczek a porysowales szybe za kilka stowek? Laughing

tu masz swoje piora mistrzuniu, nie trzeba przeplacac a sa takie jak byc powinny. wybor nalezy do ciebie Wink

http://amerykany.pl/pontiac/trans-sport-montana/wycieraczki-szyby

w markecie znajdziesz pewno jeszcze taniej tylko musisz wywalic klips i jakos osadzic na centralnym otworze w bolcu. otwory sa rozne (srednice) i w roznych miejscach wiec moze byc tak ze podczas jazdy piora ci odfruna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="HarryAngel"]nie dasz stowy za piora wycieraczek a porysowales szybe za kilka stowek? Laughing

Tak wyszło i nie ma co roztrząsać Smile Właśnie z tymi klipsami miałem problem.Za cholerę nic nie pasowało.Zaraz luknę na stronę,którą podałeś.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 17:07    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Wycieraczki sena,dostępne w prawie każdym markecie w wersji traducyjnej i płaskie po 20pln,a ja ostatnio kupiłem w promocji 2 za 9.99pln a tylna płaska 16pln.Są przyzwoite i jedne i drugie mają dość miękką gumę więc nie rysują
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sro Paź 31, 2012 17:09    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Oczywiście są dedykowane do pts-a
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group