www.asu.pl :: Zobacz temat - Pasy bezpieczeństwa przód
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pasy bezpieczeństwa przód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
vitia
*
*


Dołączył: Oct 27, 2012
Posty: 3
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 10:23    Temat postu: Pasy bezpieczeństwa przód Odpowiedz z cytatem

Witam.
Nie znalazłem topicu powitalnego, więc krótko tutaj - od 1/2 roku posiadacz Mercurego Villagera. A właściwie, to mąż posiadaczki, bo moja lepsza połowa jeździ nim częściej niż ja Smile

Arrow A w temacie - automatyczny zwijacz pasów (kierowcy) ostatnio mi szwankuje. Dochodzi obok łuku i zatrzymuje się, terkocze coś mi za plecami. Trzeba popchnąć i wtedy sunie dalej. Czyściłem i smarowałem prowadnicę - nic nie dało. Słychać jakby brakowało paru zębów na przekładni (są takowe tam?).

Trochę tapicerki rozebrałem, ale widzę, że trzeba sporo czasu by się do tego dobrać. A tego oczywiście zawsze mało.
Dlatego pytanie - czy wiecie co by mogło być przyczyną w/w usterki?

Czy da się naprawić? Mam dojście do taniego tokarza, może lepiej jakieś kółko zębate dotoczyć, może będzie lepsze od oryginału?

Czy po prostu wymieniać całość z używki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vitia
*
*


Dołączył: Oct 27, 2012
Posty: 3
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Lis 04, 2012 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie ma pojęcia w tym temacie czy też jest jakiś okres karencji, po którym udziela się odpowiedzi nowym na forum? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodek1968
*
*


Dołączył: May 23, 2010
Posty: 241
Skąd: Wyspa Uznam

PostWysłany: Nie Lis 04, 2012 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie to pierwsze-masz dość rzadkie auto albo inny właściciel takiego modelu jeszcze tu nie dotarł.Cierpliwości Wink
_________________
Pontiac Trans Sport 3.1/91 - biały z "kaloryferem" i czarnym dachem czyli to co tygrysy lubią najbardziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group