www.asu.pl :: Zobacz temat - Czy amerykanskie wozy sa lepsze?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy amerykanskie wozy sa lepsze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 16:51    Temat postu: Czy amerykanskie wozy sa lepsze? Odpowiedz z cytatem

nowy jeep na platformie mercedesa budowany przez meksykanow pod okiem włochów kontra vw tuareg, volvo xc90

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zaYFLb8WMGM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol, fajne te wybuchy opon Shocked także ten tego no... zawsze mówiłem, że fiat to grat Wink
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy jeep to syf podobnie jak wiele innych nowych aut z USA. Niestety auta z USA przypominają te z EU i to co najgorsze awaryjnością. W serwisie gdzie stały często moje auta ciągle było pełno nowych aut z USA. NIestety tak to już jest:) Gość nie wspomniał tylko, że mercedesa wcina korozja nadwozia tzn kupując sobie terenowego merca kupujesz coś co wygląda po dwóch latach jak 8-10 letni polonez caro. A w nowych volvo co sam przetrenowałem idzie skrzynia biegów automatyczna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty alex, ale jedyny terenowy mercedes to G klasa a pozostale to suvy.

wez sie zacznij jakos wyrazac bo czyta sie to jak opowiesci dwunastolatka zwlaszcza ostatnie zdanie

Aleksander25 napisał:
A w nowych volvo co sam przetrenowałem idzie skrzynia biegów automatyczna...


rozumiem ze mozna stosowac rozne skroty myślowe ale trzeba byc ostroznym zeby nie byc odebranym jako skrot umyslowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i SUV'y ale XC 90 wyglądem i wysokością nadwozia przypomina mi bardziej auto terenowe.
Co do skrzyni biegów w volvo to niestety długo nie wytrzymują. Po 5ciu latach jest skrzynia jest do pierwszego remontu. Wiem bo przerabiałem to i teraz pomagam szukać skrzyni do cross country kolegi z pracy. Harry widzę, że nie w humorze czyżby ktoś wsadził Ci w tyłek jeden z wydechów jakie zostały z Twojego auta w HPG:)

Dobra wracając do tematu jeepa czy ktoś wiem może jak zachowują się grand cherokee z ok 1998 roku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:


Dobra wracając do tematu jeepa czy ktoś wiem może jak zachowują się grand cherokee z ok 1998 roku?

ZJ-bo o tym typie mówimy-zachowuja sie bardzo dobrze,o ile:
-masz silnik 4,0 lub 5,2 lub 5,9,(nie kupować diesla),
-masz sprawne wisko w reduktorze,
-masz sprawne mosty.


Ostatnio zmieniony przez redneck1 dnia Nie Paź 28, 2012 15:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Harry widzę, że nie w humorze czyżby ktoś wsadził Ci w tyłek jeden z wydechów jakie zostały z Twojego auta w HPG:)



nie podzielam twoich zainteresowan odnosnie tyłka. z kims innym o tym porozmawiaj raczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuman
*
*


Dołączył: Jan 04, 2012
Posty: 58
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos w tym musi byc - tzn w awaryjnosci WSZYSTKICH nowych aut, amerykanskich i azjo-europejskich.

Mialem dylemat pare miesiecy temu - jakie auto kupic, szukalem jakiegos dobrego pick-up'a.
El-camino pominalem, choc chcialbym bardzo miec, bo szukalem czegos nowego.
Patrzylem zatem na ojczyzne pick-up'ow - USA - i zastanawialem sie nad Dodgem RAM lub Fordem F-150.
Pomijajac paliwozernosc tych aut - okazuje sie, ze sa tak samo wrazliwe jak wszystkie inne nowe auta. tak przynajmniej wnioskuje z forow i opinii w necie, paru rozmow ze znajomymi mechanikami itp.
To juz nie sa proste konstrukcje!

Wybierajac mniejsze zlo zdecydowalem sie na cos, co w Europie jezdzi w duzych ilosciach wiec i czesci i mechanicy z wiedza jak to naprawiac istnieja...
A ze sie bedzie psulo - wszystko sie bedzie psulo.

Chyba po prostu taki osiagnelismy stan rozwoju motoryzacji.
Pewnie ksiegowi tez w tym maczaja palce - kazdy chce zarobic.
_________________
Byl: Pontiac Trans Sport 3.1 '94 Canada (2004-2013)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa jeszcze proste konstrukcje.
jesli szukasz pick-upa rozejrzyj sie za vortecem 5,3 chevroleta albo gmc. silverado lub brzydalanche Wink

jesli dbasz o oliwe nic cie nie zaskoczy. mosty i przeniesienia napedow praktycznie niezniszczalne a elektryka nie drazni. ceny czesci zamiennych w porownaniu do japonsko-europejskiej konkurencji rozsmieszaja.

spalanie moze powalic czasami (min 10 L/100 przy spokojnej jezdzie z rozpietym napedem) jesli chcesz pojezdzic w terenie albo poscigac sie na swiatłach ale podobno luky-garaż juz z powodzeniem stosuje sekwencje dla vorteca. sprawdzone wiec polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group