www.asu.pl :: Zobacz temat - Mam problem z peugotem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam problem z peugotem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
garfild
*
*


Dołączył: Dec 13, 2005
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 19:55    Temat postu: Mam problem z peugotem Odpowiedz z cytatem

Posiadam peugota 405 td sri które nie dawno rozbiłem. Auto nadaje sie na szrot bo naprawa przewyższa koszt naprawy.
Silnik jest po kapitalnym remoncie i troche mi go szkoda.
mam możliwość kupienia peugota 405 tylko że z silnikem benzynowym 2.0l uszkodzonym (zatarty). Chcę przełożyć mój silnik do tego auta tylko nie wiem czy będzie pasował? mój silnik to 1.8 td inter cooler. czy mocowanie tych silników różni się czymś? Jakie mogą wystąpić problemy? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Wto Gru 13, 2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SAME MOCOWANIA SILNIKA TO PIWO W POROWNANIU DO RESZTY. MUSIALBYS PRZESZCZEPIC SPORO ELEKTRYKI I ELEKTONIKI, A CO ZA TYM IDZIE ROZEBRANIE PRAWIE POLOWY SAMOCHODU (SAM TO PRZERABIALEM ROBIAC KAPITALKE BLACH- PRZEJ.....) DO TEGO PRZEROBKA UKLADU WYDECHOWEGO I PALIWOWEGO. KOLEJNY PROBLEM TO PRZEGLADY (CHYBA ZE SIE MA ZNAJOMYCH). POZNIEJ JEZELI CHCIALBYS GO SPRZEDAC- CENA AUTOMATYCZNIE SPADA JEZELI SAM. JEST KOMBINOWANY.
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group