www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge Daytona Shelby
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge Daytona Shelby

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 21:00    Temat postu: Dodge Daytona Shelby Odpowiedz z cytatem

Kolega ma zamiar kupic Dodga 2.5 turbo MT
Na co zwrocic uwage podczas ogledzin?
No i jak ktos mial takie auto to poprosze o opinie.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem ze chodzi o MT2 czyli z podnoszonymi lampami? czy po 91 z normalnymi?

na pewno niech sprawdzi przed zakupem kompresje silnika gdyz 2,5 nie wytrzymywaly dlugo. 4 cylinderki mialy tam co robic a nadwozie sugerowaly nabywcy zeby deptac w pedal do podlogi. nasz w przeciagu czterech lat wyplul dwa razy uszczelke pod glowica.
samochod przyjemny, dzwiek silnika w miare atrakcyjny ale silnik nie nadazal za nadwoziem. kazdy chcial sie scigac a ten samochod malo co mogl wygrac wiec zostawal tylko wstyd bo turbina wlaczala sie bardzo pozno a do tego miala niezla dziure. moze dlatego ze mielismy sprezarke garreta. podobno te ze sprezarka mitsubishi byly szybsze w reakcji. wiec na to trzeba zwrocic uwage przy zakupie.

na pewno bedzie mu potem to bardzo trudno sprzedac wiec trzeba dobrze kupic. dzis ten samochod to juz przeszlosc bo moc 150 koni, drogie czesci, awaryjnosc a w zamian na prawde nic oprocz problemow. mysmy mieli takiego chyba w latach 96-00 wiec to byl w miare nowy woz i do tego cholernie drogi w zakupie wtedy. teraz to co innego ale to takze bedzie juz inne auto.

niech ten ktos sie zastanowi bo to auto nie jest najlepsza inwestycja jesli ma byc do jazdy na codzien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konkretnie chodzi o ten model.

http://otomoto.pl/chrysler-daytona-shelby-C26029366.html

Staram sie qmplowi przetlumaczyc ze z FWD to auto bedzie dawalo przyjemnosc z jazdy porownywalna do Toyoty Camry ktora katualnie jezdzi.
Ten model jest na turbinie mitsubish, mniejsza diura ale i mniejsza moc ;/
Dane z netu podaja ze auto do setki buja sie w 7,6 sekundy ale nie jestem pewien czy chodzi wlasnie o ten model...

Dzieki Hary
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hary na miejscu mojego kolegi kupilbys daytone czy mustanga 3.8?
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj zadnego z powyzszych Wink

ale patrzac na to obiektywnie to pewno mustanga. jeszcze pytanie ktorego?

ma tylny naped wiec jakos tam mozna sie pobawic. zrobi roznice w kazdym razie podczasj jazdy. w polsce jest mnostwo jokejow Wink wiec sprzedaz takze pojdzie lepiej jak mu sie nie spodoba.
dodge to studnia bez dna ktora nie daje nawet namiastki satysfakcji. mowie o dniu dzisiejszym.

ale skoro juz pytasz odpowiem, zadbane camaro czy firebird 4gen z v6. to dobry poczatek. ale one nie sa za 3 tysiace a raczej blizej 10k. ten wydatek ma sens.
bo jesli masz wymienic fwd na kolejne fwd to niech zostanie przy tym co ma bo pojscie w daytone to zly kierunek.
mimo ze jestem wielkim pasjonatem amerykanskich samochodow wszelkich to daytona byla rozczarowaniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arkadi
*
*


Dołączył: Apr 10, 2010
Posty: 45
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za podobną cene można kupić Forda Probe. Auto bardziej popularne i zbudowane na podzespołach Mazdy więc łatwiej o części. Mankamentem 1 generacji jest korozja nadwozia. 2 generacja nie ma tego problemu ale źle serwisowane silniki lubią padać.
_________________
Dodge Ram     CC 1100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis majac daytone fwd jestes na dnie. ale zawsze w to dno moze ktos zapukac od dolu i bedzie to wlasciciel probe.

daytona fwd mozesz spokojnie jezdzic na zlot amcarow i wzbudzisz jakies zainteresowanie/politowanie. ja probe nie pamietam z zadnych zlotow amcar.

majac probe jestes skazany na amcarowa banicje. jedyne towarzystwo ktore cie przygarnie to probe klub polska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arkadi
*
*


Dołączył: Apr 10, 2010
Posty: 45
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego kolega poraz kolejny jest taki krytyczny w stosunku do Forda Probe ale jak by nie było to auto powstało w USA i tam też jest popularne (częściej widuje je w filmach niż np.Daytone). To czy Probe się komuś podoba lub nie to kwestia gustu. Mi się podobało i dlatego kiedyś miałem. Wtedy nawet wiele osób myślało że to drogi amerykański samochód . Oczywiście Daytona też mi się podoba ale osobiście wolałbym tą z silnikiem V6 (to nic że to silnik Mitsubishi) niż z silnikem w prezentowanym modelu.
_________________
Dodge Ram     CC 1100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkadi napisał:
To czy Probe się komuś podoba lub nie to kwestia gustu. Mi się podobało i dlatego kiedyś miałem. .


ale w tym temacie nie rozmawiamy o gustach tylko o faktach na temat konkretnych samochodow.

celica, probe, daytona fwd itp to ten sam wor z przewiazanym kamieniem. dopiero wybor rwd zmienia punkt widzenia. widzisz roznice w sposobie prowadzenia.

stajesz sie kierowca a nie prowadzacym.

dlatego miedzy np posiadaczami f-body i mustangow jest odwieczna rywalizacja. ale to rywalizacja na rownym poziomie. prawdziwie sportowa. tak samo miedzy capricami a crown victoria. ktora kanapa lepsza. ale to ten sam poziom. wysoki. potem jest przepasc i mnostwo fwd tak samo jezdzacych.

takze mam i mialem kilka fwd i rwd wiec widze roznice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arkadi
*
*


Dołączył: Apr 10, 2010
Posty: 45
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście się zgadzam z tobą ale za takie pieniądze to niestety

można kupić tylko FWD.
_________________
Dodge Ram     CC 1100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec niech to bedzie ciekawe fwd a nie dresowoz z kolonii.

jest mnostwo ciekawych biuckow, oldsmobili, pontiakow ktore jesli pokaze sie gotowke mozna kupic za grosze, wymienic pare eksploatacyjnych rzeczy i cieszyc siebie i otoczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
dzis majac daytone fwd jestes na dnie. ale zawsze w to dno moze ktos zapukac od dolu i bedzie to wlasciciel probe.

daytona fwd mozesz spokojnie jezdzic na zlot amcarow i wzbudzisz jakies zainteresowanie/politowanie. ja probe nie pamietam z zadnych zlotow amcar.

majac probe jestes skazany na amcarowa banicje. jedyne towarzystwo ktore cie przygarnie to probe klub polska.

Prawie się posikałem ze śmiechu jak to przeczytałem:D


Prawdę pisząc stary taurus 1-2gen jest dużo fajniejszy od probe'a czy daytona. Za 4-5k widziałem w Warszawie do kupienia przywoitego taurusa 3gen i visiona był też sable na Gocławiu. 4800 to cena za jaką można kupić foxa....2.3lx ale zawsze coś Aut GMu nie polecam bo nie kupisz nic sensownego za taką kase moża GrandAm ale będzie sporo do naprawy... Ja bym celował w taurusa/sable
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalem koledze do poczytania wasze posty, troche sie zmieszal bo wydawalo mu sie ze daytona to rarytas.Prawdopodobie i tak pojedzie ogladac ale slomiany ogien zostal ugaszony.
Cala podnieta bylo spowodowana tym ze auto ma turbo a jak ma turbo to napewno zapierdala...
Co do wygladu daytony to moim zdaniem auto bardziej dla jego zony niz dla niego.

PS. Nie znam osoby ktora zamienila by poloneza na forda probe.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 4:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Aut GMu nie polecam bo nie kupisz nic sensownego za taką kase moża GrandAm ale będzie sporo do naprawy... Ja bym celował w taurusa/sable


sluchaj alehandro.

rozmawiamy tu o daytonie, mustangu, probe a kolega bolka ma celice i szuka cos w tym guscie.


proponujac taurusa wnosze ze albo nie czytales watku od poczatku albo nie masz prospektow aut o ktorych akurat mowimy i nie wiesz jak wygladaja? ogarnij sie chlopie.

a co do GM. nie wiem jakie masz doswiadczenia z autem tego koncernu ale ja jak nie znam sie na czyms to nie zabieram glosu.

otoz za 3k mozna miec sporo samochodow z fwd ale musisz miec te pieniadze w kieszeni kiedy jedziesz po samochod i nimi szelescic podczas negocjacji.
w kazdym trzeba cos wymienic elsploatacyjnego bo nie ma idealow za te pieniadze. ale mowienie ze nie ma nic sensownego jest zwyczajna ignorancja. tym bardziej ze sugerujesz taurusy ktore to maja byc niby idealne. tak jakby kazdy wlasciciel taurusa go garazowal i wymienial wszystkie czesci tylko po to zeby go potem z dobrego serca oddac za 3tysiace dokladajac wyspawane podwozie od siebie.

pobudka kolego. swiat nie sklada sie tylko z taurusow i mustangow. dokup inne prospekty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
Alexander25 napisał:
Aut GMu nie polecam bo nie kupisz nic sensownego za taką kase moża GrandAm ale będzie sporo do naprawy... Ja bym celował w taurusa/sable


sluchaj alehandro.

rozmawiamy tu o daytonie, mustangu, probe a kolega bolka ma celice i szuka cos w tym guscie.


proponujac taurusa wnosze ze albo nie czytales watku od poczatku albo nie masz prospektow aut o ktorych akurat mowimy i nie wiesz jak wygladaja? ogarnij sie chlopie.


a co do GM. nie wiem jakie masz doswiadczenia z autem tego koncernu ale ja jak nie znam sie na czyms to nie zabieram glosu.

otoz za 3k mozna miec sporo samochodow z fwd ale musisz miec te pieniadze w kieszeni kiedy jedziesz po samochod i nimi szelescic podczas negocjacji.
w kazdym trzeba cos wymienic elsploatacyjnego bo nie ma idealow za te pieniadze. ale mowienie ze nie ma nic sensownego jest zwyczajna ignorancja. tym bardziej ze sugerujesz taurusy ktore to maja byc niby idealne. tak jakby kazdy wlasciciel taurusa go garazowal i wymienial wszystkie czesci tylko po to zeby go potem z dobrego serca oddac za 3tysiace dokladajac wyspawane podwozie od siebie.

pobudka kolego. swiat nie sklada sie tylko z taurusow i mustangow. dokup inne prospekty.


Prospekty?? Harry teraz jest google nie udawaj, że nie wiesz o czym mowa:D bo pewnie tam siedzisz 22h na dobę pozostałe 2 spędzasz pewnie na wymyślanie tekstów, które i tak oleją osoby, których one dotyczą

Wracając do tematu
Probe'a za 3-4k dobrego raczej nie kupisz. Do tego one się bardzo sypią. Daytona może z turbo by to jakoś chodziła ostatnią gen oglądałem i jakoś specjalnie fajne to nie było. Ceny tak między 2.8-4k to chyba normalka przynajmniej taki miały przedział gdy się rozglądałęm za daytoną.
Mustang V6 będzie się gorzej zbierał niż celica . No i kupno V6tki za mniej niż 8-10 nie ma sensu. Są na allegro sztuki tak 6-8k ale to śmieci. Ten z rej SWD miał do roboty silnik kobyła z Krakowa nie ma poduch... może dodge avenger? Można jeszcze celować w cougara 2.5 V6. jest Jeszcze sebring 6.5k z lpg do kupienia w Warszawie ale trochę zmęczony jest parkował codziennie koło mnie i mogłem go dokładnie zobaczyć.

Taurusy są ok jedyne na co trzeba zwracać uwagę to skrzynia i koniec. Lepsze to jest niż camry:) a przynajmniej wygodniejsze. Faktem jest że to sedan a nie coupe ale z fordów za małe pieniądze i z v6 pod machą to najlepsze wyjście.
Camaro 4 gen V6 jest całkiem spoko można kupić tanio w mojej okolicy jest ładna zielona sztuka za 7.5k manual rok 1995 bez rdzy i z działającą klimatyzacją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam sie na samochodach nie znam ,ale bylbym daleki od trwierdzenia, ze ponizej takiej czy innej kwoty auta nie kupuj, nie jest warte zachodu ,jest zlomem itp. ludzie sprzedaja czasem cos na szybko, nie wiedza co sprzedaja albo po prostu im nie zalezy. ja do tej pory kupilem auta za takie kwoty,ktorych tu nie napisze bo i tak nikt by nie uwierzyl ,ale sa na to swiadkowie i to na forum.
da sie kupic dobre auto za smieszne pieniadze tylko trza chciec,dobrze szukac i miec cierpliwosc oraz zimna krew Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 12:58    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jest dokładnie tak jak pisze esdarek,można kupic na prawdę fajne tanie auto.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fakt uda się czasem wyrwać auto tanio jak taurus flex iV gen za 6500 albo taurus II gen z klimą i lpg na chodzie za 900zl( to ukłon w stronę Harrego że tak lubi taurusy) jednak teraz coś się porobiło bo ceny są strasznie wysokie a rynek i tak stał więc nic się prawie nie sprzedaje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak cos sie nie sprzedaje to nie ma rynku. jest jednostkowa sprzedaz. i tak wyglada sprzedaz samochodow amerykanskich z lat 80-90 dzis.

mozna sobie winszowac 6,5k za taurusa, 900 za takiego z lpg, 5k za ts\lumina, 8k za aurore a i tak sa to pobozne zyczenia.

alex przestan mowic o czyms czego nie ma bo puki co mozna ewentualnie dyskutowac o rynku na fiata pande. cos musi byc wymierne zeby mowic o tendencji. ekonomia na poziomie drugiego semestru. niektorzy powinni powtorzyc/zaczac czytac.

dla mnie temat sie wyczerpal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jednostkowa sprzedaż? Nie wiem gdzie mieszkasz ale aut USA jest coraz więcej. Na allegro było wystawione 29taurusów do wyboru na tablica.pl gumtree też były. Ile jest aut GMU mustangów ponad 190
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylismy, ogladalismy i musze przyznac ze auto w nienajgorszym stanie.Ale jak juz sie wsiadzie za kierownice to niestety rozczarowanie...auto strasznie mulowate, wydaje mi sie ze turbina potrzebuje regeneracji.Qmplowi bardzo podobal sie wyglad(moim zdaniem auto raczej dla kobiety) jednak narazie sie wstrzymal z zakupem.
W drodze powrotnej nadlozylismy troche drogi i obejrzelismy cos takiego(bo ma turbo Wink

http://otomoto.pl/chrysler-es-C25910856.html

I musze przyznac ze chodzilo to duzo lepiej niz daytona bylo wygodniejsze a wlasciciel w tej cenie daje jeszcze identycznego na czesci.No ale niestety uroda nie grzeszy...


Alex mowisz ze nie mozna kupic dobrego auta za mniej niz iles tam.
Ja za pontona dalem 3000 tys i poza wymiana oleju zrobilem tlumik.
Jak go kupowalem bylem przekonany ze po przewiezieniu 4 ton scierniwa do piaskarki, auto padnie trupem.A jadnak jezdzi i ma sie calkiem dobrze.

Mowisz tez ze za mnij niz 10k nie znajdziesz mustanga v6 w dobrym stanie.Moze i nie znajde mustanga ale za polowe tej kwoty znajde tbirda ktory jest wygodniejszy i lepiej wyposazony a roznice w przyspieszeniu sa naprawde niewielkie.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko zapytam,nie bijcie: czy nie lepiej kupic jakies auto ktore ma moc i moment uzyskiwany konwencjonalnie czyli normalne v6 3-4 litry niz jakies uturbione wynalazki z pojemnoscia 2,5 litra? przeciez ani spalanie ani oplaty nie beda wieksze. za to bedzie ciagnelo od dolu, bedzie mniej awaryjne i trwalsze.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz wiecej niz racje! to samo staram sie znajomemu wbic do glowy.
No ale jak sie jezdzi toyota to turbina jest jak swiety gral!
Tak czy inaczej kolega przejedzie sie jeszcze camaro zeby miec punkt odniesienia.Potem decyzja jest juz tylko jego
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink


Ostatnio zmieniony przez JaBolek dnia Sob Wrz 22, 2012 19:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo jestem ciekaw jego reakcji na camaro. ostatnio dalem sie prejechac znajomemu,ktory na codzien jezdzi autami 1-1,5 litra. stwierdzil ,ze mam "bardzo czuly gaz". powiedzialem mu,ze to sie nazywa moment obrotowy:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupić kupisz ale potem będziesz więcej przy nim robił niż jeździł. Szukam teraz auta dla matki to widzę co się dzieje. Jak masz już jakieś pojęcie o samochodach to możesz sobie kupić coś takiego do dłubania ale swojej żonie byś nie kupił takiego auta pewnie bo sama nie naprawi go jak się samochód rozkraczy. Ja już jestem trochę zmęczony dłubaniem przy autach byłeś widziałeś ile tego stoi u mnie a i tak nie widziałeś zawartości garażu i tyłu działki:) Ja teraz nawet staram się wymienić 3 auta za jedno jakieś nowsze bo nie mam czasu tego naprawiać ani ciągać po mechanikach.
Jak kolega ma czas to chęci to myślę że trafi coś tanio do niewielkich napraw.
Co się tyczy pontona to one nisko stoją i nawet widziałęm ostatnio kilka były w dobrym stanie ale te auta nie wiem czemu nisko stały już dawno a naprawdę są fajne i jak woziłem graty na działkę spisywał mi się ponton lepiej niż taurus wagon.
Ja bym się nie ładował w auto do roboty bo zawsze wyjdzie parę rzeczy o których właściciel Ci nie powie a jak zacznie się sypać skrzynia w mustangu camaro albo silnik lub co gorsza dyfer to będzie samochód długo stał.
Zobacz czy na tablicy lub na allegro nie stoi zielony mustang 3.8 V6 gość chciał 8k ale był skłonny oddać za 5900 a auto jest na 100% bezwypadkowe przebieg ma na 100% kręcony ale nie wcina oleju i uszczelki pod głowicą ok. Miałem go brać ale kupiłem tego taurusa złotego co go widziałeś.
Powodzenia w szukaniu autka życzę:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 19:29    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Odnośnie momentu Very Happy dobre,oj dobre Very Happy
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
bardzo jestem ciekaw jego reakcji na camaro.


3,4 jest na poziomie 2,0 aut z lat 90. z 3800 bedzie bardziej niz zadowolony. v8 urywa glowe ale to ok 20k wzwyz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w camaro to juz raczej bym chcial miec v8. najbardziej podoba mi sie taka buda:
http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4905/4881/24762440086_large.jpg
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
esdarek napisał:
bardzo jestem ciekaw jego reakcji na camaro.


3,4 jest na poziomie 2,0 aut z lat 90. z 3800 bedzie bardziej niz zadowolony. v8 urywa glowe ale to ok 20k wzwyz.


Ogladane bedzie 3.8.

Mialem firebirda 3.8 i bylem bardzo zadowolony(a wlasciwie Paulina miala Wink.Ale urodzila na nam sie coreczka i zrobilo sie troche ciasno wiec sprzedalismy i kupilismy mustanga. Troche wiekszy i bardziej 'cywilizowany".
Dla Dziewczyn wsam raz Smile
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdzcie czy nie wyje most z tylu i czy nie ma wibracji po srodku budy przy ok 100kmh co oznaczloby utrate wywazenia walu. duza przyjemnoscia w cieple dni beda zdejmowane t-tops. panele dachowe jesli beda. resztae jak w kazdym aucie z usa.

chetnie pomoge przy f-body rada.

--------------------------------------------------------

esdarek, w f-body tylko v8. 2 gen wysmienity gust. bardzo szybkie skrzynie 3 biegowe automaty, no i moment w okolicach 350-500Nm. juz drogie w zakupie jako idealne. w polsce zazwyczaj sciagane do wlasnej odbudowy. robisz dla siebie i masz do tego zabawe. zycze kazdemu z nas takiej zabawy i wozu. to juz auta dla ludzi z pewna dojrzaloscia i swiadomoscia. prawdziwie meskie auta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:

Camaro 4 gen V6 jest całkiem spoko można kupić tanio w mojej okolicy jest ładna zielona sztuka za 7.5k manual rok 1995 bez rdzy i z działającą klimatyzacją.


jesli mowisz o tej ladnej sztuce

http://otomoto.pl/chevrolet-camaro-benzyna-gaz-C24922746.html

to daruj sobie propozycje bo albo mowimy o dwoch roznych samochodach albo po prostu sie zamknij juz. tak wyglada ten woz w rzeczywistosci. obejrzany na moja prosbe:

Cytat:
Obejrzałem dziś ten egzemplarz z nudów. Przed rozmową z właścicielem komisu generalnie auto w słabej kondycji wizualnej, lakier w stanie średnim ( sporo grubych zarysowań, standardowo schodzi lakier z maski, wychodził żółty w jednym miejscu ), postrzelony z przodu z prawej strony na pewno ( słabo spasowane elementy, dziwne spawy od środka, pod maską bajzel ( min. chłodnica poklejona na jakieś śmieszne łatki, burdel z kabelkami), cały wydech wypruty..

Po rozmowie z szefem komisu dostaliśmy kluczyki. Kręcił ale oczywiście nie zapalił. Z grymasem na twarzy został przyniesiony drugi akumulator po czym Pan stwierdził że za tyle zachodu to jak odpali to musimy go kupić no ale dalej nie odpalił. Zostało dolane paliwo ale oczywiście nie zakręcił jak się można było domyślić także nie musiałem go kupować na szczęście uff . Wink

Myślałem żeby go przeznaczyć na dupo-wóz ale nawet na to się nie nadaję. Wart tyle co nic, dać 4 tysiące to szaleństwo, żadnych fajnych gratów do tego maksymalna bieda.

Ot taka przestroga jakby ktoś wpadł na podobny pomysł i chciał coś na co dzień za małe pieniądze. Od 2008' chyba takiego szmelcu nie widziałem.


powiedz ze mowisz o innym manualu, zielonym v6 albo zniknij na zawsze. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli juz mowa o zielonym camaro to dodam ze mialem wieksze szczescie i auto zostalo dla mnie odpalone...z samostartu ;/
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HarryAngel

Czy ja podałem tego linka?
Chyba nie więc sam się zamknij.

Nie mogło być to camaro gdyż camaro o którym pisałem nie ma gazu no i już nie jest na sprzedaż. Aukcja chyba się też skończyła razem z mustangiem gt na allegro parę dni temu. Samochód poszedł w dobre ręce wczoraj miałem okazję go odprowadzić znajomemu. Autko wzięte od gościa z fbody od którego brałem graty żeby uruchomić złom co stał u mnie na ogrodzie.
Poszło sporo poniżej 10k i do roboty jest tylko magnetofon robiący zwarcie i wymiana uszczelniacza wału to chyba nie źle.

Jabolek jak będziesz coś chciał odnośnie jakiegoś mustanga to pisz na pw

Pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
HarryAngel


Nie mogło być to camaro gdyż camaro o którym pisałem nie ma gazu no i już nie jest na sprzedaż. Aukcja chyba się też skończyła razem z mustangiem gt na allegro parę dni temu.
Pozdr


od 2 miesiecy nie bylo innego zielonego camaro 4gen v6 w manualu na allegro.

i to chyba tyle w dyskusji Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odgrzeje troche kotleta.

Za rada Harego ogladalismy jeszcze 2 camaro jedno 3.4(lipa straszna) i 3.8.
Zadne jednak nie zostalo zakupione.3.8 z powodow finansowych a 3.4 poprostu lipnie jezdzilo i bylo w arnym stanie.
Kolega jednak najaral sie starasznie na cos z rwd i wkoncu znalazl wmiare zadbane auto za niewielkie pieniadze z napedem na tyl.
Radosc z posiadania tylniego napedu trwala az do dzis poniewaz, w niedzielny poranek kolege troche poniosla fantazja i auto skasowal.
Tak cos czulem ze rwd nie jest dla kazdego.
Szczescie w nieszczesciu ze nie kupil fbody bo moglo by sie skonczyc duuuzo gorzej.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:47    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

To nie przez napęd,tylko głupota+brawura
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez.
Ale jak ktos cale zycie jezdzil autami z przednim napedem i nagle wsiada do troche mocniejszej tylno napedowki to przez glupie nawyki mozna balagany narobic.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 21:02    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Wiem w czwartek kolegę pokonała beemka i to na amen
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JaBolek napisał:
Tez.
Ale jak ktos cale zycie jezdzil autami z przednim napedem i nagle wsiada do troche mocniejszej tylno napedowki to przez glupie nawyki mozna balagany narobic.


to jest tylko i wylacznie brak doswiadczenia z rwd i wyobrazni wlasnej. dokladnie tak jak napisales.
mocne wozy z rwd niczego nie wybaczaja a zwlaszcza mlodym gniewnym. dobrze ze mu sie nic nie stalo. to dobra nauczka. jesli zalapal o co w tym chodzi to kupi nastepny. ale watpie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group