www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie wchodzą biegi Voyager 2.5 CRD 2002r manual
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie wchodzą biegi Voyager 2.5 CRD 2002r manual

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pavko82
*
*


Dołączył: May 17, 2012
Posty: 24

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 21:07    Temat postu: Nie wchodzą biegi Voyager 2.5 CRD 2002r manual Odpowiedz z cytatem

Witam

jadąc dzisiaj a dokładnie stojąc w korku w pewnym momencie nie mogłem wrzucić pierwszego i drugiego biegu musiałem ruszać z trzeciego biegu po ok 5 min lewarek skrzyni jak by się sztywny zrobił, zwykle jest luźniejszy i wszystkie biegi mi wchodziły oprócz piątego i wstecznego i tak było przez 30 min. Jakoś dojechałem do domu i po pół godziny znowu poszedłem do samochodu zobaczyc co to może być i jak się okazało wszystko działa dobrze, zrobiłem teraz 50 km i jest ok. Wie może ktoś co to może być ?
co się mogło dziać z tą skrzynia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 11:43    Temat postu: cięgna Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Wygląda jakby jakieś cięgno cię przytarło... Podjedź lepiej do mechanika, niech sprawdzi połączenie lewarka ze skrzynią. Jak zdarzyło się to raz to podejrzewam, że zdarzy się i drugi... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group