www.asu.pl :: Zobacz temat - voyager po odpaleniu nie gasnie lampka abs
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

voyager po odpaleniu nie gasnie lampka abs

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
IREK
*
*


Dołączył: Jun 01, 2007
Posty: 17

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 9:31    Temat postu: voyager po odpaleniu nie gasnie lampka abs Odpowiedz z cytatem

mam problem z lampką ABS
auto to voyager 2,5 td z96 rp
odpalam go z wcisniętymi pedałami sprzęgła i hamulca od początku tak ma nie wiem czy to jakieś zabezpieczenie czy tak musi być jak nie wcisnę hamulca to po przekręceniu kluczyka rozrusznik nawet nie kręci
ale pojawił się problem nie zawsze gasnie lampka abs jak nie zgasnie to nie działa nic nawiew szyby ,wyswietlacz
jak odpalam cisnąc na pedał hamulca to czuje jak hamulec wpada trochę w podłogę i słychać takie pstryk (puk)to w tym momęcie lampka gasnie i wszystko jest ok
ale nie zawsze pojawia się to pstryk i wtedy lampka swieci i nie działa nic w srodku
jaka może być przyczyna takiej awarii czy to jakiś czujnik na pompie ABS czy coś innego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 10:19    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Po mojemu to któryś z czujników przy piastach,ewentualnie ich połączenia albo słabnie Ci aku.Zacznij więc od sprawdzenia tych połączeń.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do odpalania z wciśniętym sprzęgłem to jest wszystko OK - takie zabezpieczenie w manualach.
Co do gaśnięcia ABS-u to zobacz czujnik/przekaźnik przy pedale hamulca (nad nim)
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group