www.asu.pl :: Zobacz temat - komfort i wyciszenie T&C,Wini,Chevrolet TS,Blazer,Explor
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

komfort i wyciszenie T&C,Wini,Chevrolet TS,Blazer,Explor

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
uncle
*
*


Dołączył: Aug 25, 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 0:46    Temat postu: komfort i wyciszenie T&C,Wini,Chevrolet TS,Blazer,Explor Odpowiedz z cytatem

.
Na wstępie chciałbym wszystkich przywitać, WITAJCIE Smile,
obecnie jeżdżę S124, i nosze się z zamiarem zakupu jednego z nich
tj. T&C, Wini, Chevrolet TS/Venture, Blazer, Explorer,
rocznikowo młodsze niż 2000, LPG z ASB.
Zakładam, że będzie to autko bardziej komfortowe niż obecne.

Kryteria które biorę pod uwagę to:

1. Wyciszenie,
2. Wygoda foteli
3. Komfort jazdy po naszych polskich dziurach
4. Usterkowość

Co moglibyście doradzić?

dzięki za info pozdrawiam,
uncle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybys odrzucil punkt 4 to wszystkie z powyzszych cie zadowola.
dlatego ze kazdy z tych modeli albo ma po kliku latach problemy z elektryka/elektronika (T&C), nagminnie psuje sie skrzynia (vini), gnije buda (montana), padaja mosty i polosie (blazer) albo maja problemy z osprzetem silnika i sama skrzynia (explorer) za to czesci sa tanie. american way of life Wink

jesli natomiast chcesz miec wszystkie podpunkty zaliczone na plus to toyota sienna. to auto chodzi latami bezproblemowo ale kiedy juz cos padnie to juz tanio nie bedzie.

a zawsze i tak bedzie jak w zyciu. jak ktos kiedys dbał tak ty bedziesz mial. ale to takze nic nie oznacza bo ktos mogl dbac, chuchac, dmuchac a tobie padnie skrzynia albo wyjdzie korba bokiem bo wystapil wyjatek potwierdzajcy regule ze w zyciu nie ma nic pewnego Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
uncle
*
*


Dołączył: Aug 25, 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż gdyby portfel na to pozwolił, to była by sienna, już się nawet rozglądałem za nimi ewentualnie jeszcze fajna jest Honda Odyssey. Skłaniam się między tymi co podałem do pierwszych trzech. Póki co udało mi się pojeździć, Dodge Voyager 3.3 2005r. oraz Wini 3.8 z 2000r. Mam mieszane uczucia bo chwilowa przejażdżka nie wiele daje.Nie udało mi się natomiast na razie przejechać pozostałymi a pełnym zadowoleniem byłoby ustawić wszystkie obok siebie i po kolei taką samą trasę z takimi samymi prędkościami przejechać, wtedy byłby to jakiś miarodajny test. A tak nie jestem przekonany do T&C bo niby na tyle są pióra zamiast amorków ale czytałem że są takie z amorkami, więc pozostaje albo zmienić albo takiego znaleźć. Smile Za to wnętrze w Winim jakby takie sympatyczniejsze. Dalej Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group