www.asu.pl :: Zobacz temat - POMOCY...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POMOCY...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
volker0
*
*


Dołączył: Dec 06, 2005
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 0:10    Temat postu: POMOCY... Odpowiedz z cytatem

na wstepie pozdrawiam i dziekuje,ze moge korzystac z dobr tej stronki.mieszkam po za granicami kraju Sad ,wiec wszystkie opinie,testy czytam wlasnie za pomaca internetu.
calkiem nie dawno powiekszyla mi sie rodzinka Smile ,wiec chcac nie chcac,musze zmienic samochod na wiekszy...problem oczywiscie pieniazkow na dzien dzisiejszy i nie wyrobionej opini o amerykancach...
chcialbym kupic pontiaca trans sport ,lub chraysler grand voyager,moze inna alternatywa?do rocznika 96,za 3 tys euro mam nadzieje znalesc cos fajnego.tylko co wybrac,bo opinie sa zroznicowane...
prosze o pomoc,dziekuje i pozdrawiam.
piotrek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dokładnie chciałbyś się dowiedzieć na temat tych samochodów. Bo pisać można wiele i na różne tematy.

Ja osobiście jeżdżę Dodge Caravan 3,3 LE z gazem. Ogólnie jestem zadowolony. Ale jak każdy wieloletni samochód ma też i wady.
Co do granda mój jest sporo kr€tszy. Ma to zalety jak i wady. Zaletą jest łatwiesze parkowanie, a wadą sporo mniejszy bagażnik z trzecim rzędem foteli. Szczególnie jak się wozi koło zapasowe w nim. Ale i tak nie kupł bym innego teraz.

A tak poza tym poszperaj na forum a znajdziesz wiele opisów i komentarzy na temat tych aut.
Pozdrawiam

Wojtek
Dodge caravan 3,3LE gaz & Opel omega 2,0 gaz (automaty)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
volker0
*
*


Dołączył: Dec 06, 2005
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chce wybrac miedzy tymi dwoma autami,bo tu gdzie mieszkam jezdzi ich wiecej:) prosilem w sumie o konkrety ten,czy ten i dlaczego.
dziekuje i pozdrawiam.
piotrek ,belgium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Granda. I jestem bardzo zadowolony Smile
Co do wielkości to zupełnie nie przeszkadzają mi jego gabaryty może dlatego że już od dawana poruszam się tylko dużymi samochodami. Auto jak na razie mi się nie psuje jedyna usterka to taśma poduszki się zerwała podobno częsta awaria używana mnie kosztowała 150 zł i po kłopocie. Auto naprawdę super komfortowe moja siódemka przy nim to twarda deska Very Happy
Co do wad. To najbardziej mnie denerwują fatalne światła mijania ( wersja USA) no i może specyficzna ergonomia ale to raczej kwestia przyzwyczajenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
volker0
*
*


Dołączył: Dec 06, 2005
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze sprecyzuje o co mi chodzi....
poniewaz w belgi podadtki od duzych pojemnosci sa holendarnie duze,wiec w gre wchodza 2,5 i 2,3 jesli chodzi o pontiaca.
i tutaj zachodze w glowe czy warto,na forum opisujecie glownie duze pojemnosci od 3,3 w wzwyz Sad
dzieki ,pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie kupuj pontiaca ts 2,3, bo jest to fatalny motor - bardzo awaryjny.
proponuję 3,1 3,4 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szwaga
*
*


Dołączył: Nov 07, 2004
Posty: 164
Skąd: Ząbkowice

PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIKI napisał:
Ja od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Granda. I jestem bardzo zadowolony Smile

Co do wad. To najbardziej mnie denerwują fatalne światła mijania ( wersja USA)



NIKI - spróbuj tego - u mnie naprawdę jest zdecydowana poprawa świateł

http://asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=779&highlight=

pozdr
Marek
_________________
CHRYSLER GRAND VOYAGER 3,3 '96 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
volker0
*
*


Dołączył: Dec 06, 2005
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale motor 2.3 dla pontiaca jest najbardziej popularny:( co mu dolega?
slyszalem tzn.czytalem o dodatkowej chlodnicy na skrzynie biegow,ktora daje sie we znaki...
a chlysler 2.5?motor wybrac jak cos benzyne,czy diesla?nie gra roli cena za paliwo.dzieki.pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laser
*
*


Dołączył: Jan 22, 2005
Posty: 95
Skąd: jablonna k/w-wy

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TS 2,3 jest najbardziej popularny, bo to wersja europejska. cała europa jest zastawiona tymi autami z awarią silnika. silnik ma ciągle problemy z rozrządem. jest drogi w remoncie.
spalanie tylko o 1 litr mniej od 3,8. bardzo głęboko jestem w TS, bo jeżdżę nimi ponad 12 lat i z doświadczenia mogę tylko powiedzieć, abyś jak najszybciej zapomniał o modelu 2,3. poza tym importuję te auta. na placu mam ok 10szt - różne wersje silnikowe.
proponuję 3,1 3,8. silnik 3,4 jest bardzo ekonomiczny 9l/100km - trasa i ma 205kM. fajnie sie tym autkiem przycina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mwsakwa
*
*


Dołączył: Dec 27, 2004
Posty: 119
Skąd: Busko ZdrĂłj

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2.3 w trasie tez 9/100, a awaryjne bo ludziska niedbaja i zajezdzaja silniczki - wymiana lancucha i napinacza co 160 tys i nie ma problemu. jedyna uwaga to listwa wysokiego napiecia (ze staroci moze miec przebicia). silnik wysoko sie kreci nie tak jak w 3,1 i 3,8. chlodnice w skrzyniach automatycznych a 2,3 to manuale (polowe problemu duzych silnikow to skrzynia), reszta w wygladzie praktycznie bez zmian. benzynowy bardziej dynamiczny.
_________________
TS 2,3 93 na kolkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group