www.asu.pl :: Zobacz temat - moj patent na lambde
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moj patent na lambde

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 21:10    Temat postu: moj patent na lambde Odpowiedz z cytatem

ostatno bylem zmuszony wymienic lambdy w visionie (skubane padly po 250kkm Smile no i lekko przerazony tym co czytalem, ze sa problemy itp (dodam dodatkowo, ze nie mam specjalnego klucza do lambdy) stoczylem walke z ich wymiana Smile
visio ma lambdy standardowe, czyli 1V, 4 przewodowe, na klucz 22....
problem w tym, ze ja nie mam tak dlugiej nasadki 22 ;/ ale znalazlem w piwnicy stary klucz do swiec od jakiegos komarka czy innego wartburga - dluga na jakies 16cm rurkowa "21" do odkrecania swiec.
nie zastanawiajac sie dlugo klucz poszedl do przerobki polegajacej na wcisnieciu w imadle w jego czesc "robocza" lba sruby na klucz 22 Smile
z drugiej strony oryginalny klucz mial 2 otworki przez ktore przekladalo sie srubokret/pret i tym krecilo - ale ze wzgledu na brak miejsca mnie to mnie nie urzadzalo - tak wiec klucz wyladowal ponownie w imadle - tym razem w jego miejsce w "pokretlo" wcisnieto jakiejs 40cm dlugosci przecinak - odkuty z preta 6 katnego Smile na przecinak pasowal juz klucz plaski 19 Smile

z takim oto narzedziem dlugosci jakies 50-60 cm udalem sie pod visiona, obcialem wtyczke oryginalnej sondy, przewody bez problemu zmiescily sie w srodku klucza do swiec, a ja bez problemu wykrecilem sama sonde kluczem wyciagnietym ponad silnik i zamontowalem nowa Smile

czas wymiany 2 sond, wraz z przygotowaniem "narzedzia", polutowaniem wtyczek itp,itd zamknal sie w jakiejs 1,5h Smile

zdjec "narzedzia" nie wtawiam - bo po pierwsze wstyd Smile, po drugie chyba kazdy wie o co chodzi Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group