www.asu.pl :: Zobacz temat - Cadillac Fleetwood
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cadillac Fleetwood

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
szajboos
*
*


Dołączył: Aug 08, 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 20:32    Temat postu: Cadillac Fleetwood Odpowiedz z cytatem

Znalazłem takiego oto Cadillac'a:

http://otomoto.pl/cadillac-fleetwood-5-7-benz-260km-super-stan-C24514064.html

Czy ktoś może oglądał, jest w stanie powiedzieć co to warte i czy w ogóle warto za takie auto się brać? Aktualnie mam BMW e38, ale czas zmienić na coś bardziej nietuzinkowego. Napewno nie chcę auta mniejszego od wspomnianego BMW. Linia tego Cadillac'a mi się podoba, silnik też chyba nie najgorszy (tylko moc podana w ogłoszeniu troszkę się chyba mija z prawdą). Pytanie tylko czy ten egzemplarz wart jest uwagi. I jak wygląda sprawa opłat sprowadzonego z Anglii...

Jeszcze jedna sprawa, dla niektórych może drażniąca. Jak z LPG do tych samochodów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ma silnik LT1 ( od corvette ) to ma 260 KM , a jesli zwykly L05 to ma tylko 185 KM - a wlasciwie to nie KM ale Hp. bo 1 KM = 0,9863 Hp ( PS).Ale mysle,ze ma L05 ,bo LT1 byly wkladane dopiero od 94 roku. Zreszta na zdjeciu ten silnik nie wyglada wcale na LT1 . Idea jesli jest zadbany i byl odpowiednio serwisowany - to warto,bo z tych rocznikow i z tymi silnikami byly to jedne z mocniejszych Cadillacow..Skrzynie 4L60(tylny naped) - bo taka mial 93 rok - wytrzymywaly przy prawidlowym servisie grubo ponad 250 tys.mil.Potem w 94 byly juz nowsze,elektrycznie sterowane skrzynki 4L60E - tez mocne. >< Fleetwood 93 rok to najlepsze cadillaki w nowej budzie - mniej skomplikowane i bardzo wytrzymale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LT1 we fleetwoodach byl taki sam jak w impali ss znamionowo, ten sam dolot i te same glowice.

czestym bledem jest mowienie ze LT1 fleetwooda to silnik z corvette. LT1 corvetty mial w tym czasie 300hp poprzez inne glowice i uklad dolotowy, f-body 274 mialy te same glowice i dolot co corvette ale inny walek i program. corvette i f-body mialy optispark vented a fleetwoody nonwented. LT1 to tylko oznaczenie ale ich typoszeregow bylo 4 rodzaje tak jak z dzisiejszymi LS.

fleetowood mial 264hp, inne glowice, najslabszy walek, program i zwykly dolot ale cigle byl to blok LT1 gdzie mowi sie ze to juz nie historyczny SBC. Wink

ogolnie jesli silnik nie wywala litanii bledow, trzyma kompresje. elektryka dziala, zawieszenie nie trzeszczy i skrzypi to brac bo cena jak za tyle blachy jest ok, o ile blacha w progach jest bo z tego co widze jest z wysp Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szajboos
*
*


Dołączył: Aug 08, 2012
Posty: 7

PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpel dziś tam dzwonił (ja niestety za granicą). Koleś powiedział że rdzy absolutnie nie ma nawet plamki, mechanika igiełka. Ale wygląda że to handlarz, więc nie wiem na ile wierzyć w te zapewnienia. Mam tam 260km w jedną stronę, więc nie chciałbym jechać obejrzeć wspomnienia po aucie. Ale kurde mega mi się podoba... Tylko nie chciałbym kupić kolejnej skarbonki bez dna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Sob Sie 11, 2012 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do oplat, to jesli jest w Uk juz zarejestrowany, to bedzie tylko akcyza,okolo 19 procent od wartosci rynkowej w Polsce, plus potem rejestracja, recykling(500) zl, 160 zl w skarbowym, badanie techniczne....
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szajboos
*
*


Dołączył: Aug 08, 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś jest w stanie sprawdzić mi po VIN tego Cadillac'a? Oczywiście zapłacę. Nie mam karty kredytowej ani PayPal.

VIN 1G6DW5270PR731415
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bezwypadkowy.net mogę wrzucić info i ktoś tam z adminów chyba podaje pełny wykres.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
szajboos
*
*


Dołączył: Aug 08, 2012
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest w stanie podać raporty Carfax to jak najbardziej proszę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak lepiej skorzystać z carfax'a Laughing więcej info pewnie będzie.



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
szajboos
*
*


Dołączył: Aug 08, 2012
Posty: 7

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę tylko napisać że pojechaliśmy, obejrzeliśmy, kupiliśmy. Jest parę spraw do ogarnięcia, ale tragedii nie ma. A wrażenia z jazdy powalają Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group