www.asu.pl :: Zobacz temat - mercury grand marquis ls 1992 doinwestowany
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mercury grand marquis ls 1992 doinwestowany

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 12:21    Temat postu: mercury grand marquis ls 1992 doinwestowany Odpowiedz z cytatem

Witam
Sprzedam mercurego grand marquis ls 1992. Do zrobienia kostka egr przednie klocki i lewy zacisk(prowadnice przeczyszcic), lewa przednia sprezyna i zaprawki.
W autko przez 19 miesiecy włożyłem grubo ponad 12tyś. Zrobiłem podłogę, zabezpieczyłem ramę, zamontowałem klimatzacje, wymieniłem dmuchawe, zrobiłem sworznie wahacze drążki, wymieniłem pompe wody,pompę paliwa z całym tym urządzeniem w które wchodzi, wymieniłem opony, dmuchawe,swiece,kable, tłumiki i sporo innych rzeczy. Mam faktury z rockauto i paru innych sklepach. Wnetrze jest w idealnym stanie. silnik skrzynia most pompa wspomagania zero wycieków wszystko ok. Auto nie miało dzwona(poduszki są oryginalne(sprawdzałem wymieniając oświetlenie deski) Kawałek tworzywa na listwie róźni się minimalnie kolorem(kiedyś przytarłem kosz na śmieci bo śmieciarze go postawili zbyt blisko i dlatego był wymieniony, przednia szyba była naprawiana w nordglass po odprysku auto przeszło normalnie przegląd bo ten kawałek odpryśnięty i zabezpiecony nie znajduje się bezpośrednio przy kierowcy)
Cena jaka mnie interesuje to troche ponad 5tys. Sprzedaję gdyż zacząłem pracę w dużej firmie i moje stanowisko jest ziązane z dużą ilością wyjazdów. Dodatkowo mam jeszcze 5 innych amcarów i też parę z nich wystawie na sprzedaż bo nie mam czasu się nimi zajmować. każde z moich aut było serwisowane na oryginalnych częściach motorcrafta. Jak danego elementu motorcrafta nie było w danej chwili na rockauto to brałem inne także dobrej jakości zero tanich podrabianych śmieci.
Mój email: arciszew@yahoo.com tel: 501-384-093
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo aleksander tylko uwazaj zeby ktos ci tego autka nie opisał na forum tak jak ty opisujesz inne
a swoja droga wlozyles w auto 12 tys plus cena zakupu a za 5 chcesz oddać cos tu śmierdzi Laughing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 21:33    Temat postu: Re: mercury grand marquis ls 1992 doinwestowany Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Witam
Sprzedam mercurego grand marquis ls 1992. Do zrobienia kostka egr przednie klocki i lewy zacisk(prowadnice przeczyszcic), lewa przednia sprezyna i zaprawki.
W autko przez 19 miesiecy włożyłem grubo ponad 12tyś. Zrobiłem podłogę, zabezpieczyłem ramę, zamontowałem klimatzacje, wymieniłem dmuchawe, zrobiłem sworznie wahacze drążki, wymieniłem pompe wody,pompę paliwa z całym tym urządzeniem w które wchodzi, wymieniłem opony, dmuchawe,swiece,kable, tłumiki i sporo innych rzeczy. Mam faktury z rockauto i paru innych sklepach. Wnetrze jest w idealnym stanie. silnik skrzynia most pompa wspomagania zero wycieków wszystko ok. Auto nie miało dzwona(poduszki są oryginalne(sprawdzałem wymieniając oświetlenie deski) Kawałek tworzywa na listwie róźni się minimalnie kolorem(kiedyś przytarłem kosz na śmieci bo śmieciarze go postawili zbyt blisko i dlatego był wymieniony, przednia szyba była naprawiana w nordglass po odprysku auto przeszło normalnie przegląd bo ten kawałek odpryśnięty i zabezpiecony nie znajduje się bezpośrednio przy kierowcy)
Cena jaka mnie interesuje to troche ponad 5tys. Sprzedaję gdyż zacząłem pracę w dużej firmie i moje stanowisko jest ziązane z dużą ilością wyjazdów. Dodatkowo mam jeszcze 5 innych amcarów i też parę z nich wystawie na sprzedaż bo nie mam czasu się nimi zajmować. każde z moich aut było serwisowane na oryginalnych częściach motorcrafta. Jak danego elementu motorcrafta nie było w danej chwili na rockauto to brałem inne także dobrej jakości zero tanich podrabianych śmieci.
Mój email: arciszew@yahoo.com tel: 501-384-093


Rzuc pare fotek na:
jan.p@autograf.pl
Nie wiem czy wezme,ale chociaz zobacze .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
oooo aleksander tylko uwazaj zeby ktos ci tego autka nie opisał na forum tak jak ty opisujesz inne
a swoja droga wlozyles w auto 12 tys plus cena zakupu a za 5 chcesz oddać cos tu śmierdzi Laughing Very Happy

Mn ie tez jeep XJ kosztowal ponad 20k.a poszedl za 5k.Taki rynek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://otomoto.pl/ford-inny-crown-victoria-grand-marquis-C22209461.html

Ale coś mi się wydaje (bez latania z miernikiem),że lewy przedni błotnik był chyba wymieniany (rzut z przodu i z tyłu),cosik z lewego progu się odkleja no i te migacze tylne.. Chyba po lewej już zaczyna rudy rak zżerać autko patrząc od przedniego błotnika po tylny (nadkola,drzwi tylne).
Z tego co się orientuję to zdjęcia są sprzed kilku miesięcy.

Dla mnie długi czas sprzedaży świadczy o tym,że autko raczej ryzykowne.
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
oooo aleksander tylko uwazaj zeby ktos ci tego autka nie opisał na forum tak jak ty opisujesz inne
a swoja droga wlozyles w auto 12 tys plus cena zakupu a za 5 chcesz oddać cos tu śmierdzi Laughing Very Happy


A niech opisuje ale po tym jak zobaczy. JA nie ukrywam wad auta i tego co jest do zrobienia bo już dawno się z tym pogodziłem ,że nie odzyskam kasy. Najgorsze to są takie szczekaczki co nie widzą auta a piszą głupoty:) Tu jest taki admin's pet wannabe Very Happy
Ja przynajmniej każde auto oglądałem, które opisałem:)
Jabolek był u mnie to widziałVery Happy resztę parku samochodowego.

Sprzedaję za 5100 niżej nie zejdę bo 5000 daje mi jeden serwis w Warszawie (ten dobry:P)za skrzynię silnik i budę no i pozwalają zabrać fotele a chce sobie z nich na balkonie i do garażu zrobić fajne miejsce gdzie by można było sobie posiedzieć i pogadać ze znajomymi.

Jan wiesz tego jeepa to szkoda kurcze:/ U mnie robota zabiła plan skompletowania wszystkich kultowych fordów z lat 90tych:) Musiałbym kogoś zatrudnić żeby przepalał auta a nie mam na to środków więc zostawię sobie mustanga gt i zwykłego taurusa FFV(kupiony dla żony) 4gen a resztę wystawiam na sprzedaż. Kasy to nawet 1/3 nie odzyskam tego co włożyłem. W SHO z zakupem wsadzone ponad 30k złotych a mogę dostać max 3tyś Euro za niego. Nie znam nikogo kto by zarobił na autach USA chyba że ściemnia totalnie wciskając auta po tloss. Bezwypadkowe auta kosztują sporo także w USA nikt za darmo nikomu auta nie odda. Jan wrzucę Ci fotki jutro po robocie bo już późno i padam na twarz. Dziś był kolega Jabolek i nic nowego do listy do zrobienia w aucie nie dodałem bo chodzi jak chodziłoSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 5:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:

Jan wiesz tego jeepa to szkoda kurcze:/

Eeee,nie szkoda,że szkoda,tylko szkoda,ze stan był do jazdy (progi pomijam,ale jeep bez progów może jeździć Wink ).
Cytat:
U mnie robota zabiła plan skompletowania wszystkich kultowych fordów z lat 90tych:) Musiałbym kogoś zatrudnić żeby przepalał auta a nie mam na to środków więc zostawię sobie mustanga gt i zwykłego taurusa FFV(kupiony dla żony) 4gen a resztę wystawiam na sprzedaż. Kasy to nawet 1/3 nie odzyskam tego co włożyłem. W SHO z zakupem wsadzone ponad 30k złotych a mogę dostać max 3tyś Euro za niego. Nie znam nikogo kto by zarobił na autach USA chyba że ściemnia totalnie wciskając auta po tloss.

Mój szwagier jak dolar był nisko sprzedał troche aut w PL (nowy mustang,dodge ram,wszystko nie starsze niż 5 lat i nie droższe niz 60 k zł) i nie były to total loss-lekkie stłuczki,ale teraz juz sie to nie opłaca,tylko części wysyła, a i to tez na zamówienie,bo to co wystawia na allegro słabo idzie.
Cytat:
Bezwypadkowe auta kosztują sporo także w USA nikt za darmo nikomu auta nie odda. Jan wrzucę Ci fotki jutro po robocie bo już późno i padam na twarz. Dziś był kolega Jabolek i nic nowego do listy do zrobienia w aucie nie dodałem bo chodzi jak chodziłoSmile

Nie wrzucaj,juz widziałem w linku wyżej.Ładna furmanka Smile
Pokażę żonie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 5:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mardan03 napisał:


Dla mnie długi czas sprzedaży świadczy o tym,że autko raczej ryzykowne.

Nie,to dlatego,że cos co ma V8, 5,0 i made in usa działa na "klyenta" jak płachta na byka i "klyent" idzie po A4 w TDI Very Happy
A w 20-letnim aucie nie mozna wymagac stanu salonowego,jakas niewielka korozja zawsze sie trafi.

Jeepa sprzedawałem cos ze 2 miesiace,a był wart wiecej niż cena.
Teraz amerykańce ciężko ida.
Rozumiem,że Twoj post ma na celu obniżenie ceny,ale nie przypuszczam,żeby Alex na to poszedł Wink
5k za dobre V8 to jak za darmo.Za mustanga dałem 2 lata temu 6,2 k,(cenił sie na 9,5k),a wsadziłem potem nastepne 8k.I to po amerykańskich cenach części,po naszych byłoby 15k.
Mustanga sprzedał komis.Powiedziałem sprzedawcy tak: "dam 6k i biore,a jak nie sprzedasz,auto będzie tu stało nastepny rok,bo mustangi sa niechodliwe".I była to świeta prawda,więc gośc sprzedał Wink
Końcówka 2010 r.,okolica Żywca.
Dlatego takie niskie ceny sa.A nie,że auta trupy.

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mardan03 napisał:
http://otomoto.pl/ford-inny-crown-victoria-grand-marquis-C22209461.html

Ale coś mi się wydaje (bez latania z miernikiem),że lewy przedni błotnik był chyba wymieniany (rzut z przodu i z tyłu),cosik z lewego progu się odkleja no i te migacze tylne.. Chyba po lewej już zaczyna rudy rak zżerać autko patrząc od przedniego błotnika po tylny (nadkola,drzwi tylne).
Z tego co się orientuję to zdjęcia są sprzed kilku miesięcy.

Dla mnie długi czas sprzedaży świadczy o tym,że autko raczej ryzykowne.

To Ci się źle wydaje i pisałem, że zaraz się zacznie. CO się tyczy auta rdza wyszła bo przez dwa lata jeździłem 365 dni w roku. Dalej nie idzie poza zaprawki zrobione przez mojego znajomego do którego należało auto. Próg jest wgięty nie przekorodowany bo gość źle podniósł auto przy wymianie opon.

Mardan z tego co pamiętam Twoje wynalazki jak taurus wcale się długo nie sprzedawały a umoczyłeś .
Jak już pisałem jak się nie sprzeda do jazdy to mam ciągle klienta ale szkoda by go rozbierać. Za taką kasę to ciężko nawet dobrego taurusa kupić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex

Co się tyczy ceny,rocznika,silnika itp. autko warte ceny.
Szczerze? Miałbym dużo więcej kasy ( no i domek z placem) na pewno bym się napalił na niego jakbym go na żywo zobaczył. za 5 tyś to porządnego merca nie kupi.Jakiś byczek/Sable itp. do codziennej jazdy a taki potworek na okazje.

Z tego co rozumiem foty Masz nieaktualne - jeśli porobione zostało to i owo w blacharce a na tych zdjęciach tego to widać - zrób nowe i wklej Smile Na pewno będzie lepiej. Opisałem Ci stan z perspektywy potencjalnego klienta,który sugeruje się fotkami na aukcji. Jeśli ktoś byłby zainteresowany i dojrzałby takie szczegóły to będzie się zastanawiał czy czasem nie gorzej z dołu i czy warto jechać oglądać kilkaset km. Co z tego,że serce i skrzynka ok jak może obawiać się problemów z blacharką/podwoziem.

Co do mojego byka - nawet go nie sprzedawałem bo serce zaczęło za bardzo krwawić i koszt uszczelniania silnika,robocizna itp byłby duży a wówczas nie miałem pieniążków na generalkę - z bólem serca oddałem go na złom Sad

Pozdrówka
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze szkoda, że oddałeś o na złom am skrzynie od takiego w idealnym stanie do tego w mojej okolicy są dwa taurusy z idealnymi skrzyniami do kupienia. jeden za 1500 drugi za 2200 kuleje w nich blacharka progów i tylnych błotników ale nawet klimatyzacja jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex-żona widziała Twojego Marquisa,ale chwilowo nawet koniem nie mam kiedy jeździc,więc uważa,ze 3 by sie tez marnowal.
Zarobiony jestem po uszy,pisze czasem z pracy jak mam chwile.

Ale auto jest warte ceny i na pewno ktos weźmie.

Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko:) Wątpie czy go ktoś wział ale taniej nie oddam. Zamówie graty we wrześniu wszystkie i błotniki to go zrobię:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group