www.asu.pl :: Zobacz temat - Tani Voyager :D i formuła
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tani Voyager :D i formuła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 22:04    Temat postu: Tani Voyager :D i formuła Odpowiedz z cytatem

Taniocha Very Happy

http://moto.allegro.pl/chrysler-voyager-i2520079772.html

Normalnie formuła F1 Cool

http://otomoto.pl/pontiac-firebird-trans-am-formula-C24817099.html Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...pontiac lekko zwiesniaczony ale cena jak za ram aira ws6 przyzwoita. pod warunkiem ze mechanicznie bez zarzutu i do negocjacji. poza tym da sie go szybko przywrocic do normalnego wygladu. zreszta te bolidy to wozy osobiste wiec i tak kazdy robi je na swoj sposob.

pokaz mi linkoln ile jest ich w kraju? a moze znasz kogos z ram airem ws6? ja znam dwie osoby i gwarantuje ci ze gdyby cie przewiezli to by ci dupe urwalo z wrazenia.

f-body to inna liga i nie mierz ich cen i mozliwosci nabywczych miara swoich doswiadczen.

formula to jego kryptonim serii pontiac f-body.

http://www.flickr.com/photos/50056612@N00/117501194/

nauke masz gratis Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hary jak chcesz to Cie przewioze maluchem. Tez dupe urwie Wink
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Lip 27, 2012 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym pontiaciem to prawda. Auta są mocne. Przejechałem się takim jak byłem w Szwecji. Mocno wgniata w fotel:D Cena też mocna tylko że nikt tego za tyle nie kupi chyba że szuka dokładnie takiego auta. Mam znajomego co challengera rt chce starego sprzedać i nie może.... Drugie auto też nie idzie a musi jedno sprzedać . Kryzys więc stary challenger i viper nie idąVery Happy Ktoś mu proponował 40tyś za vipera:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alehandro, kiedy wystawiasz takie auto jak chall czy viper na allegro to czego mozesz sie spodziewac? tysiaca glupich telefonow plus jeden z propozycja ze zamieni za passata w dieslu. jaki kanal dystrybucji taka oferta i popyt.
wozy o ktorych napisales to egzotyki i wystawia sie je inaczej i gdzie indziej a kryzys zwlaszcza umyslowy bo taki uwazam mamy w kraju nie ma tu nic do rzeczy.
skoro ktos ma vipera i chce go sprzedac na allegro to jest badylarzem. rynek tych aut jest inny i klient jest inny. kupic ten woz to jedno. cena czesci i swiadomosc jego obslugi mechanicznej to drugie. w tym kraju na tym zna sie doslownie kilka osob.

wiec jesli twoj kolega sprzedaje challa i vipera i nie moze znalezc klienta to albo ty opowiadasz bajki albo ten koles o ktorym piszesz nie wie jak ten swiat wyglada i probuje na sile sprzedac woz w kraju diesli.

chall, viper, vetty czy f-body sprzedaja sie prawie wylacznie w srodowisku. przypadkowy zakup czy jako fanaberia praktycznie nie istnieje w stosunku do tych wozow po tej stronie oceanu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viper był wystawiony w mojej ulubionej sieci komisów:) A co się tyczy challengera to nie wiem i mnie to nie interesuje. Nie mam tyle kasy żeby kupić vipera albo challengera i mam to gdzieś. Ta informacja to tylko przykład czego można się spodziewać jak się wystawia amcara. Mi proponowali meble i plazme Very Happy meble ogrodowe itp bzdury. Chyba nie jest tak źle z zabytkami z lat 70tych bo sporo się tego wysyła do Polski jak byłem ostatnio na cle to dużo tego stało(może mniej niż przed kryzysem) ale jednak trochę tego jest więc może sprzeda challengera. Jeśli chodzi o mnie to może nie sprzedawać to znowu sobie pośmigam jak wpadnie do mnie:D
Diesel jest ok czemu nie....w Ram albo excursion świetna sprawa. Zawsze to lepsze niż zabytkowe v8 w lpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amerykanskie diesle nie chca zbyt dlugo jezdzic na europejskiej ropie. za bardzo odtłuszczona. to nie teoria a doswiadczenie. gazownie zawsze mozesz wyjac jak sie wzbogacisz albo ci przeszkadza a remont light truck cumminsa w naszych warunkach jest nieoplacalny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gazowi w v8 i v6 tych rzadziej występujących mówię nie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group