www.asu.pl :: Zobacz temat - pytanie elektro zawór
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie elektro zawór

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Pryjom
*
*


Dołączył: Oct 19, 2005
Posty: 124
Skąd: tychy

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 11:13    Temat postu: pytanie elektro zawór Odpowiedz z cytatem

przeczytalem artykul o windstarze o wymianie elektro zaworu cisnienia w przekladni pisza ze nalezy to zrobic co 90tys ja mam 160(na liczniku w co nie wierze) sam zrobilem ponad 35tys wiec nalezy mu sie chyba wymiana. mam wiec zwiazane z tym pytania gdzie sie znajduje ten elektro zawor i czy da sie to zrobic samemu oraz ile kosztuje taka czesc do skrzyni z silnikiem 3.0
pozdrawiam Pryjom Windstar 3.0


Ostatnio zmieniony przez Pryjom dnia Pon Gru 12, 2005 7:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
maniekmach
*
*


Dołączył: Oct 26, 2005
Posty: 120
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ja to przerabiałem tylko mi biegi szarpały.
nie jest to prosta sprawa ,żeby się tam dostać trzeba opuścić silnik na sankach i dostać się do płyty.w serwisie zapłaciłem za ten zawór(selenoid) i jeszcze dwa inne plus wałek który napędza pompę w skrzyni ,7 litrów oleju i nowy pęknięty dekielek od skrzyni około 1600 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group