www.asu.pl :: Zobacz temat - 3,3 v6 96r. aut. czwarty bieg nie wczodzi pomocy!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

3,3 v6 96r. aut. czwarty bieg nie wczodzi pomocy!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cvawd
*
*


Dołączył: Jul 22, 2012
Posty: 16
Skąd: olecko

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 16:26    Temat postu: 3,3 v6 96r. aut. czwarty bieg nie wczodzi pomocy!!! Odpowiedz z cytatem

witam kupiłem niedawno voyagera 2generacj 3.3 v6 awd 96r. (mój pierwszy automat) i mam problem włączam D i jedzie pięknie tylko problem pojawia się jak musi włączyć 4 bieg na zimno czasem włączy ale zaraz redukuje,i co to jest za bieg oznaczony literką L (ogólnie nie mogę go włączyć) POMOŻECIE!!! javascript:emoticon('Sad')
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L to blokada najnizszego biegu (1) - skoro go nie mozesz wlaczyc to moze masz cos pokaszanione z linka od wybieraka biegow lub sama skrzynia
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ply
*
*


Dołączył: Jul 14, 2007
Posty: 438
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zacznij od wymiany płynu i filtra
_________________
Plymouth Grand Voyager 3,3 '96 LPG, 16l/100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cvawd
*
*


Dołączył: Jul 22, 2012
Posty: 16
Skąd: olecko

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki serdeczne już umówiony jestem na wymiane oleju:) a i jeszcze pytanie jak wyregulować tą wajche od biegów bo coś lużno chodzi i czasem ciężko w bieg trafić(staram się sam naprawiać auta którymi jeżdżę także szczegółowe opisy mile widziane) i gdzie najłatwiej znaleźć części mieszkam na mazurach i ceny tu są kosmiczne stąd staram sie naprawiać sam a jak tylko wspomnę że automat to odsyłają z kwitkiem z góry dziękuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group