www.asu.pl :: Zobacz temat - klepanko prostowanko
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klepanko prostowanko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 20:24    Temat postu: klepanko prostowanko Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=5VDA8yIvOJg&feature=player_embedded
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce takie wgniotki sie szpachluje Wink
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
franke
*
*


Dołączył: Aug 15, 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lakier nienaruszony i oryginalny to nie trzeba szpachli. Można na klej wyciągnać albo jakimiś tam innymi sposobam. Szczególnie przydatna metoda po gradobiciu. Coś o tym wiem... niestety:/

Ostatnio zmieniony przez franke dnia Wto Lis 25, 2014 23:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zereb
*
*


Dołączył: Aug 29, 2010
Posty: 337
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=IgTFFkR3AwU&feature=fvwrel
_________________
Chrysler T&C AWD 3.8LPG 1998r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 20:33    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Przecież to tylko stłuczka parkingowa była Wink
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz wezcie sobie pomyslcie ze jakies 80-90% samochodow sprzedawanych na gieldach i komisach jako bezwypadkowe wygladalo podobnie jak ten Dodge lub nawet gorzej ;/
wystarczy wejsc na jakas zachodnia strone i sprawdzic ile tam kosztuja auta w naprawde dobrym stanie, potem wejsc na allegro i porownac (jest mniejsza Smile od tej mniejszej ceny odjac koszta transportu+picowania i mniej wiecej wyjdzie co to auto warte Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie 90% ale i tak za dużo Evil or Very Mad co do cen to ostatnio kuzyn mojej żony zanabył w Niemcach bmw 320d 2000 albo 2001 r (fan dojczowych autek) i zapłacił za nią ca. 5000€ z opłatami i przywozem. Rzuciłem okiem na "znany portal aukcyjny*" i bez problemu idzie takie auto zarejestrowane w PL kupić za 3500€ Shocked jak żyć Question przy ewentualnej odsprzedaży przecież nie udowodni w sposób lepszy od handlarza, że kupił od Niemki auto spod domu a nie na tureckim szrocie w Berlinie Confused
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mihauek1 napisał:
. Rzuciłem okiem na "znany portal aukcyjny*" i bez problemu idzie takie auto zarejestrowane w PL kupić za 3500€ Shocked jak żyć Question przy ewentualnej odsprzedaży przecież nie udowodni w sposób lepszy od handlarza, że kupił od Niemki auto spod domu a nie na tureckim szrocie w Berlinie Confused


ale tego swiata nie uratujesz wiec po co sie martwic na co ktos wydaje swoje pieniadze? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 18:56    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Tego dobrze nie naciągneli Wink

http://www.wiocha.pl/456659,Czteroslad
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>może nie 90% ale i tak za dużo :

mihauek - wierz mi ze 90% jak nei lepiej!! kiedys troche w tym biznesie siedzialem i wiem Smile poza tym czasem zdarza mi sie szukac dla kogos auta i odwiedzam komisy czy gieldy i inne allegra i wiem co ludzie sprzedaja ;/
nie twierdze ze wszystko to ruiny, ale szukajac auta 5-6 letniego to smiem nawet stwierdzic ze 95-99% sprzedawanych aut mialo jakies mniejsze lub wieksze przygody blacharskie - a znalezc auto ze 100% oryginalnym lakierem graniczy wrecz z cudem! (te "cuda" sa przewaznie sprzedawane po rodzinie czy po znajomych...)
ja wiem ze stluczki sie zdarzaja i jest to prawie normalne ale dlaczego przy jakiejs ocierce parkingowej ktos maluje pol samochodu lub obcina chorągiewki z pasow pirotechnicznych a do tego "zapomina" o wszystkim poinformowac przy sprzedazy ...ehhh... Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
>może nie 90% ale i tak za dużo :

mihauek - wierz mi ze 90% jak nei lepiej!! kiedys troche w tym biznesie siedzialem i wiem Smile poza tym czasem zdarza mi sie szukac dla kogos auta i odwiedzam komisy czy gieldy i inne allegra i wiem co ludzie sprzedaja ;/
nie twierdze ze wszystko to ruiny, ale szukajac auta 5-6 letniego to smiem nawet stwierdzic ze 95-99% sprzedawanych aut mialo jakies mniejsze lub wieksze przygody blacharskie - a znalezc auto ze 100% oryginalnym lakierem graniczy wrecz z cudem! (te "cuda" sa przewaznie sprzedawane po rodzinie czy po znajomych...)
ja wiem ze stluczki sie zdarzaja i jest to prawie normalne ale dlaczego przy jakiejs ocierce parkingowej ktos maluje pol samochodu lub obcina chorągiewki z pasow pirotechnicznych a do tego "zapomina" o wszystkim poinformowac przy sprzedazy ...ehhh... Smile


Tu się muszę zgodzić bo też wiem coś na ten temat. Znajdz bezwypadkowe mondeo mk 3 2002+ na allegro świeżo sprowadzone. Jak wystawiłem swoje bezwypadkowe mk3 kupione w salonie w Warszawie to miałem ponad 100tel. i każdy w rozmowie mówił że oglądał bezwypadkowe mondeo spawa ne z dwóch, po dzwonie dachowaniu itp. W najlepszym razie był mondeo mk3 po swapie z wersji na UK. Niestety obecnie jest dziwna sytuacja na allegro. Auta się nie sprzedają. Ceny nie maleją bo te np. mondeo mk3 za 6-8k to sama ruina jest. Podobnie z mustangami, taurusami, camaro, mercedesami w124 w210 w211 volvo s80 itp. bardzo ciężko kupić teraz sensownego(amcar albo coś wielkości mondeo)bezwypadka z małym przebiegiem za mniej niż 15-18k z rocznika koło 2002 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group