www.asu.pl :: Zobacz temat - omijajcie partacza i oszusta z rakowej we wroclawiu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

omijajcie partacza i oszusta z rakowej we wroclawiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 8:58    Temat postu: omijajcie partacza i oszusta z rakowej we wroclawiu Odpowiedz z cytatem

Różna rzeczy widzialem, słyszałem, ale z takim skurwysynstwem sie nie spotkałem, pobawil sie gnoj moim autem, nauczył pracowników jak jest zbudowana automatyczną skrzynia poczym nie chciał mi oddac auta, tylko po to aby ukryć zniszczenia jakich dokonał przez swoją niewiedze. Auto w 2010 w czerwcu miało remont,skrzyni, minął rok i naszlo ok 1000 mil i auto na overdrive szarpalo, co juz wczesniej opisywalem, gnoj i debil zaczął testować szukając feleru, dwa razy spalił olej, zatarl sterownik, dwa razy regenerowal konwentor, oczywiście na moj koszt by chciał, ale nichuja, tak łatwo nie bedzie, pecha ma bo od pierwszego dnia mi nie podpasowal, wiec sie zabezpieczylem i nadzien dzisiejszy posiadam szereg nagrań rozmów z nim, potwierdzających jego ćwierćłbowość i brak elementarnej wiedzy. Dzis skrzynia to złom,pod autem dwie plamy oleju, pod mostem bo wymieniał i pod skrzynia bo dlubal http://www.youtube.com/watch?v=1wZISsmReZI oto kolejno powklejana w kupię rozmowy, chociaż na forach tez ciekawostek mozna sie o nim dowiedzieć. Trzeba gnoja z rynku wywalic, bo dewastuje nasze auta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdziele ale bania to chyba tez tam gdzie mirek oddawał swoja salonkę do roboty. I był problem że przewody olejowe były walnięte. Krzysiu ale rakowa tam się rządzi swoimi prawami jak widzę oni tam w dobrej spółce żyją nawzajem mi się wydaje że jedyne co możemy zrobić to odradzić każdemu kogo się zna i spotka.


Krzychu zarzuć to na fejsa
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestes Kolego oaza spokoju.
KIK dałna to powienienes mu zamalowac.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarko
*
*


Dołączył: Sep 28, 2007
Posty: 14
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio podjechałem do nich, bo w warsztacie obok byłem, sprawdzić bo coś mi silnik gasł. Człowieczek podłączył komputer i stwierdził że to sprawa bardzo poważna, że auto zostawić trzeba. Koszt naprawy 1000.
Okazało się, że tajemniczy błąd to "No mass air flow controller" czy jakoś tak bo koleś niewyraźnie gadał. Powiedziałem że to przecież tylko przepływomierz. Tak ale to bardzo skomplikowana naprawa.
Podniosłem maskę, dmuchnąłem w kostkę, podłączyłem i cud, przestał gasnąć Smile Zostawiam bez komentarza.

Pozdro
_________________
Jarko Wrocław
Pontiac TS 3.8 Srebrny

http://www.pontiac-club.pl
----------------------------


Ostatnio zmieniony przez jarko dnia Wto Lip 17, 2012 8:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, XXI wiek, a on dalej uważa sie za merlina wsrod średniowiecznej społeczności. Kurwa, powinni im oczy wygrzebac, wraz z rodzina do piątego pokolenia, zeby cudów nie uprawiali. Jade autem do nich, w ramach gwarancji, bo mimo co powinno byc dobrze zweryfikowane za pierwszxym razm, robią mi gnoj ze skrzyni i do zeszłego tygodnia auto trzymają. Gdzie rzecznik praw konsumenta? Gdzie sprawiedliwość? Te rozmowy były na przestrzeni dwóch tygodni, w miedzyczasie atakowalem puerdolca osobiście i podczas takiej czteroocznej konfrontacji powiedzial ze to od silnika szarpanie idzie, z 40% strata na transmisji tak szarpalo? To wogóle debil bez szkoły, a i chłopaki z pierwszej lapanki u niego robią. Teraz mam na filmiku jak jego pracownik mi mówi ze on sie nie zna bo dopiero miesiac robi a przy samochodach pierwszy raz, mysle kurwa drwal albo asystent ginekologa czy co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WO7T
*
*


Dołączył: Feb 08, 2012
Posty: 743

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam kiedyś Jeep ale po pierwszym podejściu do auta, na szczęście przy mnie, kazałem zamknąć maskę i wyjechałem. to było w 2006 roku
_________________
wcaa@wcaa.pl
www.facebook.com/WCAAklub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 21:25    Temat postu: Re: omijajcie partacza i oszusta z rakowej we wroclawiu Odpowiedz z cytatem

pieknykrzysio napisał:
Trzeba gnoja z rynku wywalic, bo dewastuje nasze auta...

Spróbuj wystapic o nakaz zaplaty za szkody.Może go to nieźle szarpnąć Wink
No i antyreklama rzecz jasna dobra rzecz Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=CmRd9CHPrVA a tu z obrazem, podpalili, zaraz pojechali, a ja czekam zawsze kilka chwil, niechaj sie silnik lekko temperatura odkryje, skrzynia nasmaruje. Mimo wiedzy ze ulotny olej z mostu usiadł na glebie, pojechali w suna dal. Pedały bez elementarnej wiedzy, az wstyd ze byle cięć moze se warsztat otworzyć i robić wielotysieczne szkody, a fryzjerka podlega pod izbę rzemieslnicza i bez uprawnień moze tylko u kogoś pracować przez wiele lat nim osiągnie status mistrza. Dziwny jest ten kraj, a niektórzy mechanicy jeszcze lepsi. Bić i łamać wszystkie paragrafy o nietykalności cielesnej. Różne numery widzialem pracując w motoryzacji ale takiego jebanego partacza to nigdy. Kurcze, ze ziemia takich musi dźwigać i karmić. Ale to tez wina serwisujacych ze takie rzeczy puszczają kantem zamiast gnebic debila.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Cie,ale musisz to brac na zimno,bo inaczej debil bedzie góra.
Tacy bardzo nie lubią sądów itp.Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś z Michałem Perkusistą się zdarzyło że wyciągaliśmy mechaników właśnie z Rakowej z błotowiska bo napruci katowali jakiegoś mercedesa i się lekko wkleili.
Odpalili my jeepa i wyciągneli a chłopaki mechaniki zaczeli zadawać pytania co to za auto ich wyciaga ?
Takie to fachowce od ameryki he he
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ręce opadają, ale sku...wiel moim kosztem nie będzie sobie kadry kształcił, ani nie będę płacił za ich pomyłki. Jestem ciekaw czy pierdolec ma ubezpieczenie warsztatu od pomyłki mechanika i czy jest takowe obowiązkowe. A na kominiarskiej już skrzynię przełożyli, poinformowali, uczciwie, z kulturą, bez mataczenia, bez reklamy ale fajne chłopaki i znają się na rzeczy a jak nie to oficjalnie o tym mówią i odmawiają roboty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni wcześniej byli na obornickiej.
Własciciel chyba się zmienił czy chłopaki poszli na swoje albo jakoś tak ale od trzech osób a ty jesteś czwartą osobą słyszę że są w porządku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknykrzysio
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 40
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, kiedyś prowadził to starszy gość, chyba miarka, a teraz wykupiło tę firmę młode małżeństwo i stają dęba żeby sprostać klientowi, nawet żeby nie być kojarzonymi z poprzednikami przenieśli się do siebie na kominiarską. Naprawdę bez reklamy, ale mi podpasowali od początku, jak jeszcze przed pierwszą awarią skrzyni pojechałem na jakąś pierdołę, wyjechałem z dobrze zrobioną naprawą i do tego z listą rzeczy do zrobienia, ułożoną od tych niebezpiecznych do całkiem fanaberycznych, nie zmuszali, nie krzyczeli, nie straszyli, poprostu dali do ręki kartkę wraz z kwitem naprawy i faktycznie powoli robiłem, aż mi szmaciarz z rakowej nie "ukradł" auta na rok. Zrobiłem opony bo zdeformowane były i to nie od nich bo układ w hurcie mam, zawieszenie przód u nich całe, koło silnika sporo u nich, układ wydechowy z listy też mimo że nie robili ale polecili chłopaków z okolic milickiej, podjęli się, do dziś działa, mimo że nie sprostali moim wymaganiom żeby pierdziało bulgotem jak pick up, no nie wyszło bo bardzo cicho chodzi hehe, może i dobrze, po wymianie drążków wygonili na zbieżność dla bezpieczeństwa i oszczędności kasy, bo drzeć od opon będzie po wahacze ale też ludzi wożę. Szczerze, polecam, na dwa auta i tyle rzeczy robionych nigdy się nie skrzywiłem za kwotę i fiata uno robiłem u nich, cały silnik. Pasują mi jak ta lala.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bulgocze bo gazu nie naciskasz he he Twisted Evil
Ja jesli coś mogę zrobić sam to robię i wtedy nie klne na nikogo a jak mam trudniejszą rzecz do zrobienia to cisne do Topcar w Uniejowie.
Każdy ma swojego bzika Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group