www.asu.pl :: Zobacz temat - Stratus - pytanie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stratus - pytanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>jesli auto kupuje sie od niemca lub z firmy a nie od turka czy jugola on >wsasadzie nie moze cie oszukac - bo jesli bedzie jakas wada ukryta o ?ktorej cie nie powiadomil to masz takie prawo to auto oddac.

>czas ktory kosztuje wiecej niz te glupie 50 euro bo mysle ze godzina jego >pracy jest wiecej warta niz ta kwota

ehhh...znam uczciwszych turkow Smile w kazdym razie powodzenia w naprawie i oby w efekcie byl to dobry biznes!
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewaznie przy takich biznesach dostaje sie w dupe.

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-stratus-sebring-cirrus-2-5-automat-i2510901676.html

1400 zl dobra cena
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ma-ja
*
*


Dołączył: Jul 02, 2012
Posty: 104
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie , ale ja go moge oddac - tylko nie chce. uwazam ze uszkodzona skrzynia to nie koniec swiata widzac cala reszte. strasznie sie pastwicie na mnie - ale trudno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym nie powiedział, że ktoś się pastwi... tylko zobacz że za ca. 900€ możesz kupić auto ze sprawną skrzynią... Tu jest chyba ogłoszenie Twojego egz.

http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/chrysler-stratus-2-5-lx-v6-163-ps-navi-leder-klima-vilsbiburg/163397280.html?useCase=SearchSession&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=5700&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minCubicCapacity=2001&minConstructionYear=1996&maxConstructionYear=1996&lang=pl&pageNumber=1

sory za długi link Embarassed nie wiem za ile go kupiłeś ale różnica do sprawnego raczej Ci nie wyjdzie na plus Confused
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ma-ja
*
*


Dołączył: Jul 02, 2012
Posty: 104
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idealnie- tylko ja dalem za niego 300 euro i bylo pol baku paliwa. ma jeszcze rok wazny przeglad a to duzo. Cale swoje zycie spedzil w jednych rekach. tak jak pisalem silnik, zawieszenia, blachy-odziwo ok. mozna kupic za 900 euro ale mysle ze jak nie skrzynia bedzie padnieta to zawieszenia albo silnik , lub elektryka , a to brak przegladu - a to na starcie ok. 100 euro i przejsc go tak sobie sie nie da. Moze popelnilem blad, ale jeszcze mam do niego serce i mysle ze bedzie ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze jak wymienisz skrzynie to bedziesz bardzo zadowolony,
nawet jak troszke dostaniesz po dupie.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Ja mysle ze jak wymienisz skrzynie to bedziesz bardzo zadowolony,
>nawet jak troszke dostaniesz po dupie.

no dokladnie! nikt sie nad toba nie pastwi tylko ze przewaznie na takich okazjach sie traci - i o to tu chodzi...dales 300e, skrzynie kupisz w pl za 1300zl a ile za transport?? poczta tego raczej nie wyslesz, kurierzy zas nie chca wozic czesci samochodowych, a jak juz wezma to licza sobie jak za zborze - wiem bo akurat sprzedawalem i kupowalem skrzynie ;/ a do tego jak to bedzie wysylka do niemiec to hmm...pewnie ze 300E sama wysylka ;/
do tego nie wiem czy bedziesz montowac sam czy jakis warsztat ci to bedzie robil - jesli sam to wiadmo oszczednosc, jesli warsztat to podejrzewam ze za montaz cie skrobna wiecej niz te 300e cos za to auto dal...i taki to jest wlasnie interes...a no i zapomnialem jeszcze o takich detalach ze "nowa" skrzynia moze byc jednak padnieta, wypadaloby tez zmienic przy okazji simeringi walu i na skrzyni itp,itd a to kolejne eurosy...i tak w kolo macieju Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
>Ja mysle ze jak wymienisz skrzynie to bedziesz bardzo zadowolony,
>nawet jak troszke dostaniesz po dupie.

no dokladnie! nikt sie nad toba nie pastwi tylko ze przewaznie na takich okazjach sie traci - i o to tu chodzi...dales 300e, skrzynie kupisz w pl za 1300zl a ile za transport?? poczta tego raczej nie wyslesz, kurierzy zas nie chca wozic czesci samochodowych, a jak juz wezma to licza sobie jak za zborze - wiem bo akurat sprzedawalem i kupowalem skrzynie ;/ a do tego jak to bedzie wysylka do niemiec to hmm...pewnie ze 300E sama wysylka ;/
do tego nie wiem czy bedziesz montowac sam czy jakis warsztat ci to bedzie robil - jesli sam to wiadmo oszczednosc, jesli warsztat to podejrzewam ze za montaz cie skrobna wiecej niz te 300e cos za to auto dal...i taki to jest wlasnie interes...a no i zapomnialem jeszcze o takich detalach ze "nowa" skrzynia moze byc jednak padnieta, wypadaloby tez zmienic przy okazji simeringi walu i na skrzyni itp,itd a to kolejne eurosy...i tak w kolo macieju Smile


Jak wysylalem silnik to twierdzilem ze to pralka Smile
Kurier zapytal tylko czy z tej pralki olem nie wycieknie.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Lip 26, 2012 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wysylalem raz i powiedzialem ze skrzynia (wtedy tylko dhl wozil samochodowke) i policzyli chyba 210zl jak pamietam, innym razem znow kupowalem skrzynie i wysylajacy powiedzial ze to skrzynia to mu kurier uciekl spod domu!!! zadzwonil kilka dni pozniej i powiedzial ze to spawarka - ale mial pecha bo przyjechal ten sam kurier i sie zorientowal ze to sciema i znow uciekl Wink a ze byo to na jakiejs mazurskiej wsi to byl do dyspozycji wlasnie ten lokalny kurier + tylko dhl...! za 3 razem wysylal juz dhl i podliczyli mnie cos kolo 260zl+koszt palety chyba 70zl(paleta o wymiarach 40*60cm)...
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ma-ja
*
*


Dołączył: Jul 02, 2012
Posty: 104
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie. demontowal ktorys z kolegow skrzynie w tym modelu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile sie nie myle to bez rozpinania zawieszenia sie nie wyjmie.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ma-ja
*
*


Dołączył: Jul 02, 2012
Posty: 104
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprobuje najpierw sprawdzic dlaczeko ona jest w trybie awaryjnym. z tego co czytalem na innych forach to wymiana skrzyni jest ostatecznoscia. sprobuje cos z elektronika zrobic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymien skrzynie.
Moze wyjdzie nieco drozej ale za to nieosiwiejesz z nerwow.Natomiast jak bedziesz sam grzebal to auto bedzie stalo Ty bedziesz qrwil i jak juz wszystkie klaki z glowy wyrwiesz i tak kupisz skrzynie albo dasz ta do remontu.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ma-ja
*
*


Dołączył: Jul 02, 2012
Posty: 104
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgoda- ale jesli problem nie lezy po syronie skrzyni tylko elektroniki- komputera, elektrozaworo lub innego swinstwa to dopiero osiwieje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateo597
*
*


Dołączył: Aug 20, 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry ze sie wtrace do tematu ale zauwazylem ze jedna osoba cos tu doradzila np ma/ja pierwsze co to pod kompa a za nim to zrobisz to sprawdzil bym stan oleju w skrzyni i w ksiazce serwisowej kiedy byla jego wymiana mialem 3 przypadki ze wystarczyla wymiana oleju i filtra po tem zaglebil bym sie dalej odczyt bledow itd jezeli chodzi o serwisy one ida najprastsza droga przynajmniej w austri i zawsze jest drogo po odczytaniu bledow poszukaj na niemiecki forum opisy usterek albo poszukaj forum o stratusach najlepiej milosnikow tego auta i tam sie dowiesz wiecej sory za bledy ale z polskim mi nie idzie pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ma-ja
*
*


Dołączył: Jul 02, 2012
Posty: 104
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak zrobie- po wizycie w serwisie i odczytaniu kodow wymienilem sensor wejsciowy i na krotko i niespodziewanie przeszla w normalny tryb, potem niestety wrocila w tryb awaryjny. zostal mi sensor wyjsciowy i tez go zmienie.problem jest ze w okregu 100 km. mam tylko jeden serwis chryslera i niebardzo jest z kim gadac. od razu w serwisie kazali mi remontowac skrzynie dajac wizytowke zaprzyjaznionego zakladu. i tak walcze z tym.W Polsce jak nie w serwisach to w wielu zakladach sa mozliwosci weryfikacji bledow tu jest najprostsza droga naprawy aut- wymiana calych elementow . pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group