www.asu.pl :: Zobacz temat - Prezent dla kolegi: szukam Camaro lub Stanga do wynajęcia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla kolegi: szukam Camaro lub Stanga do wynajęcia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rafal_ram
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 178

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 14:04    Temat postu: Prezent dla kolegi: szukam Camaro lub Stanga do wynajęcia Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Daaawno nie pisywałem na tym forum Smile
Za to na zlotach staram się pojawiać regularnie Wink

Mam temacik do zrealizowania... otóż kumpela wpadła na pomysł, żeby swojemu facetowi (a mojemu dobremu przyjacielowi) zrobić prezent urodzinowy i wypożyczyć dla niego nowe Camaro (lub Mustanga) na weekend.
Ten mój kumpel był nawet parę ładnych lat temu na jednym zlocie... i tam się trochę zaraził tematem... ale nie na tyle, żeby sobie kupić takie auto.

Czy wiecie gdzie (najlepiej w Warszawie lub Wrocławiu) można takie auto wypożyczyć komercyjnie?

Jeżeli ktoś chciałby prywatnie wypożyczyć takie auto chociaż na parę godzin, to też świetnie (albo i lepiej). Oczywiście spisze się umowę umowę itp.
Ja osobiście ręczę za to, że wszystko będzie OK (o ile to coś pomoże Wink ).

Jeżeli i to nie wypali, to Asia zabierze go na wesołe miasteczko.. i też będzie MUSIAŁ się ucieszyć z prezentu Wink

Pozdrawiam,
Rafał
_________________
Fiero ma fierownicę do fierowania dla fierowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń do mnie po 18
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 9:10    Temat postu: Corvette Odpowiedz z cytatem

A może starą Corvette Question Cool
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group