www.asu.pl :: Zobacz temat - Ford Explorer skrzynia po wymianie tarczek i problem dalej
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ford Explorer skrzynia po wymianie tarczek i problem dalej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maxmaj
*
*


Dołączył: Nov 05, 2005
Posty: 11
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 0:57    Temat postu: Ford Explorer skrzynia po wymianie tarczek i problem dalej Odpowiedz z cytatem

Witam. Wczoraj wlazylem skrzynie do swojego Forda Explorera ktora remontowalem. Wymienili mi tarczki bo byly zluzyte i lozysko jednokierunkowe. Problem teraz polega na tym ze po wlozeniu skrzyni samochod nie chce zbytno jechac ani do przodu ani do tylu znaczy jedzie ale wolno az wkoncu po kilkukrotnym dodaniu gazu zaczyna wszystko byc ok do momentu puszczenia pedalu gazu. Co zle zrobilem ???? A przed remontem samchod na wstecznym jezdzil pieknie a teraz jakby cisnienie gdzies uciekalo a moze jakas regulacja ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy skladaniu trzeba spasowac tarczki w skrzyni ale jak to sie robi to pytanie do ASU aczkolwiek moze cos ci wypadlo jakis zaworek,sprezynka,kulka z plyty sterujacej i nie zauwazyles ?? Wtedy tez cyrki by byly ja z nudow rozebralem szwagra skrzynie od bmw wymienilem tarczki i niestety nic nie zapomnialem ale cos bylo nie tak wiec nastepnym razem przekaze fachowca nie da sie byc dobrym we wszystkim skonczylo sie na wymianie na manuala Smile Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
maxmaj
*
*


Dołączył: Nov 05, 2005
Posty: 11
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plyty nie rozkrecalem ale juz poejrzewam co moze byc prawdopodobnie uszczela w bebnie nie zostala wymieniaona w ktorum byly spalone tarczki. Znalazlem strone z naprawa tej skrzyni i troszke innej dokumentaji wiec w poniedzialek zaczyna jeczsze raz. Gdyby komus byla potrzebna dokumentacja do Explorera sluze pomoca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
aalpejczyk
*
*


Dołączył: Dec 24, 2005
Posty: 10

PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ja bede potrzebował pomocy.kupiłem powypadkowy explorer 97 r.okazalo sie ze jest nieco uszkodzona omudowa skrzyni i reduktora- LAczenie ich, ale to jest do zrobienia chyba że gdzies kupę same obudowy, ale to pikuś.jako że połączenie skrzyni z reduktorem jest uszkodzone złamał się wałek , który wychodzi ze skrzyni.Co radzicieeeeeee.acha.czy pomiędzy skrzynią a reduktorem jest olej.pytam, bo na połączeniu jest uszczelka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 20:25    Temat postu: olej reduktor Odpowiedz z cytatem

Na laczeniu nie powinno byc oleju gdyz od strony skrzyni i reduktora sa uszczelniacze. Chyba ze one puszczaja i olej przedostaje sie pomiedzy skrzynie i redukcje. Co do obudowy od redukcji powinienem miec ( musze sprawdzic czy mam tez od skrzyni ). Jak szukasz to napisz mi emaila z dokladnymi danymi samochodu sklep@asu.pl. Nie wiem czy sam wymienic walek w skrzyni ( jest mnostwo roboty )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group