www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 3.8 awd 97r Amputacja lub regulacja alarmu seryjnego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 3.8 awd 97r Amputacja lub regulacja alarmu seryjnego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
adaswwl
*
*


Dołączył: Jun 01, 2012
Posty: 21
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 7:48    Temat postu: Voyager 3.8 awd 97r Amputacja lub regulacja alarmu seryjnego Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Sąsiedzi ukamionują mnie za mój włączający się samoczynnie w nocy alarm . Jestem zdecydowany całkowicie go wyrzucić ( lecz bez uszczerbku na centralnym zamku) , ewentualnie może da się obniżyć skutecznie jego czułość. Czekam na porady. Pozdrawiam Adaś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 13:41    Temat postu: Alarm Fabryczny Odpowiedz z cytatem

Dziwne bo alarm fabryczny raczej się nie psuje....

Sprawdź czy wszystkie drzwi są domknięte. A jak chcesz go wyłączyć to przepnij zasilanie przekaźnika od klaksonu aby działało tylko po zapłonie.... Nic wtedy już nie powinno wyć. Może masz dołożony jakiś alarm.... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adaswwl
*
*


Dołączył: Jun 01, 2012
Posty: 21
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alarm 100% seryjny. Włącza mi się bardzo często bez wyraźnej przyczyny. Mam uszkodzony stycznik zamknietych drzwi kierowcy ( ale jest w pozycji zamknietej) , czasem nie otwierają mi się tylne suwane drzwi ale także zostają w pozycji zamkniętej. Dżwięk alarmu podniosłby trupa z grobu a co dopiero moich śpiących sąsiadów Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Mam uszkodzony stycznik zamknietych drzwi kierowcy ( ale jest w pozycji >zamknietej)

a nie prosciej wymienic czujke tych dzwi i przegladnac wszystkie czujki dzwiowe (bo pewnie tylko takie masz)..to raptem moze max 30min pracy + jakis najtanszy miernik za 12zl z biedronki...potem za parenascie/dziesiat zl kupic uzywany wlacznik na allegro i po sprawie...z poki co odlac zpoprostu klakson i tyle Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
adaswwl
*
*


Dołączył: Jun 01, 2012
Posty: 21
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usterka usunięta. Naprowadziło mnie na nią to, że dotknięcie maski ( czasem nawet przejscie obok niej) wzbudzało alarm. Wyrzuciłem czujnik i jak na razie cisza Smile Dzięki wielkie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group