www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus SHO
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus SHO

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Onufry
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 9:57    Temat postu: Taurus SHO Odpowiedz z cytatem

Witam,

czytam Was od dawna, ale widząc, że samochodowe forum "prawie" całkowicie zdominowane jest przez jednego z użytkowników Wink który co prawda historycznie i Wielkim się nazywał, ale potrzebna chyba chwila na otrzeźwienie Smile ..jak mawia mój dobry znajomy "Pana po prostu nie stać na moje auto" i chyba ta maksyma pasuje do większości wpisów tego Pana, który za cenę taniego roweru wymaga cudów, obsmarowuje negatywnie praktycznie każde auto (o Fordach T i M mowa), a swoje motoryzacyjne podwórko na piedestał wynosi, szczególnie zielonego pełnoletniego już grzmota, balansując na alledrogo kosmiczną ceną to w górę, to w dół Smile Smile Smile
I bynajmniej, "kolega" nie nadepnął mi na żaden odcisk, tylko jego skrajny obiektywizm nie pozwala dalej milczeć (co zresztą zwróciło już uwagę innych piszących).
Poniżej przykładowa oferta byka III generacji, którą znalazłem w necie
http://otomoto.pl/ford-taurus-czarny-mat-sho-v8-C24580493.html
Okleinę zewnętrzną można usunąć, jak ktoś tradycjonalista, ale i cena w miarę normalna.
I niech nikt nie wierzy w wypisywane bzdury, że SHO zarówno II jak i III generacji to demony szybkości. Paradoksalnie, różnice w jeździe i jej dynamice dla zwykłego zjadacza chleba w stosunku do modeli 24V (i III i IV generacji byków są kompletnie nieodczuwalne Smile
Ale mydlić oczy zawsze można Wink

Będę Cię obserwował koleżko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba domyślam się o kogo chodzi.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Onufry
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwierzak napisał:
Chyba domyślam się o kogo chodzi.


Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie ktoś napisał prawdę Very Happy ale więcej by się tego znalazło Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Onufry
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lincoln1998 napisał:
Nareszcie ktoś napisał prawdę Very Happy ale więcej by się tego znalazło Wink


Zwróciłem uwagę na te najistotniejsze aspekty i na brylującego wśród forumowiczów Cool
Gawędy leśne może i czasami dobrze się czyta, szczególnie takie prześmiewcze, ale każdy z nas ma swój rozum i tę subtelność w wyrażaniu opinii, którą nie wszyscy nawet dostrzegają... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:30    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że forum i niektóre wypowiedzi trzeba traktować troszeczkę "z przymrużeniem oka". Przynajmniej ja tak robię.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 14:49    Temat postu: Re: forum Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Wiadomo, że forum i niektóre wypowiedzi trzeba traktować troszeczkę "z przymrużeniem oka". Przynajmniej ja tak robię.... Very Happy


Rafał jakbym miał tak te jego wszystkie wypowiedzi traktować z przymrużeniem oka to by mi tak zostało do końca Confused Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 15:16    Temat postu: wypowiedzi Odpowiedz z cytatem

Very Happy Na forum panuje wolność słowa i dopóki wypowiedzi są w granicach dobrego wychowania to ją problemu nie widzę. A czytajacy już sobie sam wybiera co czytać.
Ja nigdy nie ingeruje w wypowiedzi (nawet jak mam odmienne zdanie... Cool )
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 17:38    Temat postu: Re: Taurus SHO Odpowiedz z cytatem

Onufry napisał:
Witam,

czytam Was od dawna, ale widząc, że samochodowe forum "prawie" całkowicie zdominowane jest przez jednego z użytkowników Wink który co prawda historycznie i Wielkim się nazywał, ale potrzebna chyba chwila na otrzeźwienie Smile ..jak mawia mój dobry znajomy "Pana po prostu nie stać na moje auto" i chyba ta maksyma pasuje do większości wpisów tego Pana, który za cenę taniego roweru wymaga cudów, obsmarowuje negatywnie praktycznie każde auto (o Fordach T i M mowa), a swoje motoryzacyjne podwórko na piedestał wynosi, szczególnie zielonego pełnoletniego już grzmota, balansując na alledrogo kosmiczną ceną to w górę, to w dół Smile Smile Smile
I bynajmniej, "kolega" nie nadepnął mi na żaden odcisk, tylko jego skrajny obiektywizm nie pozwala dalej milczeć (co zresztą zwróciło już uwagę innych piszących).
Poniżej przykładowa oferta byka III generacji, którą znalazłem w necie
http://otomoto.pl/ford-taurus-czarny-mat-sho-v8-C24580493.html
Okleinę zewnętrzną można usunąć, jak ktoś tradycjonalista, ale i cena w miarę normalna.
I niech nikt nie wierzy w wypisywane bzdury, że SHO zarówno II jak i III generacji to demony szybkości. Paradoksalnie, różnice w jeździe i jej dynamice dla zwykłego zjadacza chleba w stosunku do modeli 24V (i III i IV generacji byków są kompletnie nieodczuwalne Smile
Ale mydlić oczy zawsze można Wink

Będę Cię obserwował koleżko Smile


Czyżby jakaś zakamuflowana opcja z roadrunners się pojawiła lub ktoś z tych wspaniałych właścicieli aut którzy piszą że wóz jest bezwypadkowy i wszystko jest sprawne a jak się przyjedzie zobaczyć to wychodzi szrot?
Może sam jesteś właścicielem tego SHO? Jeśli tak to co nie udało się trafić klienta za 30tyś potem za 20k na super sportowe auto? Tak się składa że znam to auto z czasów gdy było czerwone i u zupełnie innej osoby stało na sprzedażSmile bo byłem i je oglądałem mając przy sobie kwotę taką jaką chciał sprzedający/a. Smile
Dla Twojej informacji auta które oglądałem i są tam wklejone miały być kupione przez kogoś innego ja ich nie kupowałem a tylko sprawdzałem przed zaukpem koledzy prosili to pojechałem zobaczyć więc nie miałem po co brać kasy ze sobą no i okazywało się że to ruina. Lubię sprawdzać auta nie pobieram za to opłaty bo sam chciałem się przejechać danym modelem auta i jakoś nie bylo czasu a tu można i się przejechać i pomóc koledze czy komuś z rodziny.
Czy wynosze na piedestał? Może ale tylko nieświadomie ale cieszę się że auta które mam nie są spawane z 5ciu i nie odłazi z nich lakier są też fabryczne poduszki.
Co do taurusa to naucz się liczyć SHO ma 17lat i jest w lepszym stanie niż większość aut na allegro bo jest sprawne technicznie nie ma szpachli ani rdzy to wystarczy by odsiać większość ogłoszeń.
Cena auta to moja sprawa i nic Ci do tego będzie taka cena jaką uznam za adekwatną i mogę ją zmieniać co 5s.
Czy jestem obiektywny? Jak ktoś pisze auto bezwypadkowe a jest to skasowany trup to nie tylko napisze by nikt tego nie kupował ale wyśle właścicielowi maila aby się pochylił i wsadził tego szrota w ...... bo jak się zwalniam z pracy by jechac oglądać auto jak ostatnio dla siostry 300km w jedną stronę to mam prawo być deczko wk....ny.
SHO to nie demon szybkości nigdy tak nie pisałem ale jest szybki na nasze warunki wystarczy sprawdzić katalogową moc tego auta i ma więcej niż focus 2.0 astra 1.6 itp auta które można spotkać na drodze. Jest tez szybszy od większości camaro/mustangów V6
Możesz mnie obserwować koleżko najlepiej tak z bliska żebyś mnie mógł pocałować w tyłek:)
P.S.
także nie nadepnąłeś mi na odcisk znam takich znfcuf jak ty z innego forum z którego nawet 13leteni znawca aut USA dziecko neostrady zdążył się już wypowiedzieć:)
Acha i jeszcze jedno jak masz rower za 24500 jak ten mustang co go opisałem to tylko pogratulować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Onufry
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś chyba kipi Laughing Laughing Laughing

Od wolności do prostactwa faktycznie tylko jeden krok Laughing Laughing Laughing

Z tego co wiem, to z wspomnianego forum zostałeś delikatnie mówiąc "wyproszony" przez samego admina, także i tam nie poznali się na twej obiektywnej rzetelności Wink

Nie jestem właścicielem tego SHO, dałem je jako przykład ceny do wartości/rocznika auta. Pojazd cały czas jest czerwony, tylko oklejony czarnym matem Smile

Oczywiście, można wystawiać ile się zechce, nie to było przedmiotem moich uwag, w myśl "papier przyjmie wszystko".

Myślą przewodnią było faktyczne skarcenie Twoich zapędów w "niby" obiektywnym opisie stanu pojazdów. Brak tego obiektywizmu jest widoczny z daleka - to raz. A dwa - Tobie się nie dogodzi Wink I oczywiście, ja tu nie od dogadzania komukolwiek Wink ale faktycznie, czytając Twoje posty dochodzi się do jedynego wniosku - nie ma w Polsce aut do jazdy, sam szmelc i wszystko za drogie (ale cudze) Smile Także chłopie, mniej gderania i takiej polskiej zaściankowości, albo bierz się do roboty, tylko jakiejś porządnej i spraw sobie cztery koła wprost z samego salonu.

Oj będę Ci się przyglądać bacznie, koleżko Smile


Ostatnio zmieniony przez Onufry dnia Nie Cze 03, 2012 18:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie a możecie na PW ?
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyproszony z RR? Czy Radka tak boli to że poprosiłem o usunięcie profilu?Very Happy
chyba dobrze że się wyprosiłem z tego forum:D
Masz rację co do jednego: Od wolności do prostactwa faktycznie tylko jeden krok
Z mojej strony to tyle:)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Wyproszony z RR? Czy Radka tak boli to że poprosiłem o usunięcie profilu?Very Happy


Chyba wszyscy na forum RR odetchnęli z ulgą jak znikłeś. Tylko śmieciłeś i teraz tu psujesz opinię o RR bo zostałeś "urażony".

A kufli w profilu masz już dużo. Ciekawe kiedy spirytus zacznie Ci się tam wyświetlać.

ps. Odbij od RR - Twoje wypociny na temat tego forum pozostaw dla siebie - to są Twoje myśli i nie narzucaj ich nikomu.
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej:)
Wisisz mi Ty Radek Lincoln i tak z ludzmi z RR mam dobry kontakt przynajmniej z tymi z którymi warto Smile Żyj sobie niech Ciebie i Radka będzie stać na co tylko chcecie bo najwidoczniej mieliście z tym problem że ktoś nie jeździ starym autem bo musi tylko bo takie mu sie podobają. Ja nikomu źle nie zycze. Jak pamiętasz sam poprosiłem o usunięcie z forum bo przestało mi się tam podobać jak nie to mogę wkleić printscreena (zostawłiem sobie na pamiątke) dla przypomnienia:) .
Co się tyczy spraw związanych z autami opisanymi przez moją osobę to Dostałem sporo maili z podziękowaniami za to że podesłałem osobom linki do tego działu bo na MKP parę osób by się wpakowałoVery Happy Dlatego też opinie ludzi z RR czy jakiegoś tam goscia jednego z drugim mnie nie interesują i mam je gdzieśVery Happy

Nie zamierzam dalej uczestniczyć w tej wymianie poglądów jak coś to na PW tam też wysłałem Ci jakiś czas temu wiadomość której nie będę wysyłać drugi raz wystarczy że jeszcze raz ją sobie otworzysz:D

Jak to mówił bohater pewnego fajnego filmu:)
"Bądź pozdrowiony"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:30    Temat postu: temat Odpowiedz z cytatem

Ja tam Sie cieszę że alexander25 jest na forum. Każdy powiedział swoje zdanie i chyba nie ma co bić dalej piany Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Ojej:)
Wisisz mi Ty Radek Lincoln i tak z ludzmi z RR


Tu widać Twoją "inteligencję"
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:36    Temat postu: priv Odpowiedz z cytatem

Pogadajcie na priva Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slówa bedzie ? Very Happy
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mardan03
*
*


Dołączył: Sep 24, 2007
Posty: 184
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:44    Temat postu: Re: priv Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Pogadajcie na priva Very Happy


Szkoda mojego czasu na głupoty.
_________________
Mercury Sable LS 95r / 3.8L

www.roadrunners.pl - Zapraszamy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Onufry
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mój pierwszy post bije rekordy popularności Rolling Eyes

Ale ewolucja drobnego cwaniaczka i jego szeptana propaganda zainteresowała nawet mnie Wink

Budził sympatię. Był taki nasz. Potem było już gorzej. Ludzie zaczęli otwierać oczy i przecierać je ze zdumienia Wink

To rasowy naganiacz na swoje i swoich Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 20:01    Temat postu: temat Odpowiedz z cytatem

Dajcie na luz. Pogadacie sobie na jakimś zlocie.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko taką naprawdę serdeczną, osobistą prośbę (nie wnoszącą nic do głównego tematu) na teraz i na przyszłość i to właściwie do wszystkich.
A więc serdecznie proszę, żeby sobie nikt za przeproszeniem "gęby" nie wycierał nazwami jakichkolwiek innych for z naszej branży.
Czy to rzeczone RR.pl, czy Detroit Iron czy Lowrider.pl czy inne dowolne forum amcarowe.

Jest tutaj dużo ludzi udzielających się na wielu forach i są z tego zadowoleni, a może nawet dumni.
Używając nazw i ogólników określających od razu całe grono, w pewnym sensie dostają po dupie wszyscy użytkownicy.
Chcesz - wchodzisz, nie chcesz - nie wchodzisz - Proste jak drut!
Nie ma potrzeby siania zamętu.

Osobiste uwagi do użytkowników też można prosto załatwić - jest PW, są telefony, jest skype, GG i co tam jeszcze kto lubi Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 21:06    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

michal_oca napisał:
Ja mam tylko taką naprawdę serdeczną, osobistą prośbę (nie wnoszącą nic do głównego tematu) na teraz i na przyszłość i to właściwie do wszystkich.
A więc serdecznie proszę, żeby sobie nikt za przeproszeniem "gęby" nie wycierał nazwami jakichkolwiek innych for z naszej branży.
Czy to rzeczone RR.pl, czy Detroit Iron czy Lowrider.pl czy inne dowolne forum amcarowe.

Jest tutaj dużo ludzi udzielających się na wielu forach i są z tego zadowoleni, a może nawet dumni.
Używając nazw i ogólników określających od razu całe grono, w pewnym sensie dostają po dupie wszyscy użytkownicy.
Chcesz - wchodzisz, nie chcesz - nie wchodzisz - Proste jak drut!
Nie ma potrzeby siania zamętu.

Osobiste uwagi do użytkowników też można prosto załatwić - jest PW, są telefony, jest skype, GG i co tam jeszcze kto lubi Smile

Pozdrawiam Smile


Michał. Lepiej sam bym tego nie ujął Very Happy Ja zawsze staram się z każdym żyć w zgodzie i jak ktoś z ASU źle piszę na inne fora to mnie stawia to w niezręcznej sytuacji... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onufry napisał:
Widzę, że mój pierwszy post bije rekordy popularności Rolling Eyes

Ale ewolucja drobnego cwaniaczka i jego szeptana propaganda zainteresowała nawet mnie Wink

Budził sympatię. Był taki nasz. Potem było już gorzej. Ludzie zaczęli otwierać oczy i przecierać je ze zdumienia Wink

To rasowy naganiacz na swoje i swoich Wink


swoje co? swoich kogo? bo nie rozumiem.
Nie handluję autami dla zysku sprzedaje swoje auta jak mi się znudzą albo jak się ich uzbiera wiecej niz mam miejsca. Jak ktos mysli ze na sprzedazy aut USA mozna zarobic przy rosnacej cenie paliwa to jest ignorantem.
naganiam na swoich?
Kogo? Nie ukryłem złego stanu technicznego zadnego auta. O faktycznie w GTS mustangu ponoć skończył się olej we wspomaganiu ale to raczej musieli chyba niedokrecic zbiornika bo przejechalem nim spory odcinek drogi i bylo wszystko ok a olej sam z siebie nie znika bo jak znika z ukladu to pojawia sie ew. pod autem:) no i pompa byla chyba nowa wrzucona rok temu czy dwa. Sam się zastanowie nad odkupieniem tego gtsa jak uzbieram kase.

Onufry Twoje ciekawe przedstawienie oferty ograniczyło się do wklejenia ogloszenia. Nie napisales ze skrzynia byla wymieniana w sho ze autem palono gume katujac je niemilosiernie czy to ze sho v8 ma problemy z rozrzadem/zaworami i co 30-40tys trzeba dlubac przy silniku. Sądzę więc ze ten oklejony folią SHO jest Twoj albo Twojego znajomego. Wiec to raczej ty naganiasz na swoich. Dla mnie kazdy moze pisac sobie co chce. Mardan Lincoln Radek niech sobie pisza ze mnie wyrzucili z forum:) moze jak to beda dostatecznie dlugo powtarzac to w to uwierza:) Tego typu poziom panował na forum rr jaki zostal zaprezentowany tutaj dlatego ja i Jan mielismy dosc czemu zwierzak odszedl nie wiem nie wnikam jego sprawa ale mam tylko prosbe
jak bedziecie z RR wywalac ludzi to wywalcie kogos z Warszawy bo jakos do Jana mam daleko a tak jak sie zgadam z ta druga osoba to sie moze da rade go namowic przy przyjechal na flaszke do Warszawy:)
Co do solowy to jak cos zapraszam do klubu w Warszawie pon sroda jestem na treningu ring jest wolny po 22ej:) mam dwa komplety osprzetu rekawice kaski owijkina nadgarstki mozemy sobie wyjasnic co i jak niezaleznie do wyniku spotkania zdania mojego o RR mardanie czy Radku nie zmienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z mojej strony tylko jedna prosba do alexander25:
czlowieku uzywaj znakow interpunkcyjnych,przestankowych czy jak tam se to nazwiesz.kropek i przecinkow chociaz. ciezko sie czyta zdanie ,ktrore sklada sie z kikluset slow,kilkunasu watkow,kilku tematow, a do tego wyraza jeszcze emocje i ma kilka wplecionych onamatopei.
co do tresci merytorycznej sie nie wypowiadam.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoooo boże a tu dalej batalia ! To ja poczytam
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
RadAg
*
*


Dołączył: Mar 03, 2008
Posty: 166
Skąd: IoM

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Mardan Lincoln Radek niech sobie pisza ze mnie wyrzucili z forum:) moze jak to beda dostatecznie dlugo powtarzac to w to uwierza:)

Alexander25 napisał:

jak bedziecie z RR wywalac ludzi to wywalcie kogos z Warszawy


Alxander, drobna uwaga, my nikogo nie wyrzucamy, wszyscy sami odchodza Very Happy
_________________
www.roadrunners.pl

Ford Crown Victoria P71 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne - ja proponuje jednak zamknąć ten głupi temat bo się spina robi i zaraz dojdziemy na szczyt tej piramidy a po drodze już się wszyscy będą tutaj bluzgać nie wiadomo po co w ogóle itp.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RadAg napisał:
Alexander25 napisał:
Mardan Lincoln Radek niech sobie pisza ze mnie wyrzucili z forum:) moze jak to beda dostatecznie dlugo powtarzac to w to uwierza:)

Alexander25 napisał:

jak bedziecie z RR wywalac ludzi to wywalcie kogos z Warszawy


Alxander, drobna uwaga, my nikogo nie wyrzucamy, wszyscy sami odchodza Very Happy


A faktycznie zwracam honor:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam temat bo sie robi szambo.Podobne dyskusje prosze prowadzic na priv.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group