www.asu.pl :: Zobacz temat - Rideandrollmax - zlot 8-10.06.2012
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rideandrollmax - zlot 8-10.06.2012

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 21:57    Temat postu: Rideandrollmax - zlot 8-10.06.2012 Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie Ride&Roll miał się odbyć przy Intakus Park we Wrocławiu w dniach 8-10.06.2012r.

W miejsce tej imprezy będzie Ride'n'Rollmax

Link do strony : http://www.rideandrollmax.pl/


Ride&Roll 2012 odbędzie się na zlocie WCAA w Sielskiej 7-10.06.2012
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez wódki tego nie ogarniesz Cool
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli generalnie rozumiem, że zmienia się tylko nazwa imprezy w Intakus Park, a sam zlot odbywa się bez zmian. A więc pewnie ludzie, którzy planowali tam pojechać - i tak pojadą Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 22:31    Temat postu: zmotka Odpowiedz z cytatem

Jest ciężko się w tym połapać ale postaram się opisać :

Seweryn (Ditroit Iron) kupił markę Ride&Roll od Jacka (który wymyślił markę i robił poprzednie zloty) . Chciał zrobić zlot najpierw na Niskich Łąkach, umowa została wypowiedziana i zlot został przeniesiony na Intakus Park przy ul. Wróblewskiego we Wrocławiu w terminie zlotu w Sielskiej.
Coś się nie dogadali i teraz marka wróciła do Jacka, a Seweryn założył nową markę Ride'n'Rollmax. Że z Jackiem znamy się od wielu lat to doszliśmy do wniosku, że kultowa nazwa Ride&Roll musi przetrwać i dlatego postanowiliśmy połączyć w tym roku (może i w przyszłych latach) zlot WCAA wraz z Ride&Roll'em. Seweryna także znam osobiście ale nie wiem czy miejsce, termin i nazwa są odpowiednie. Chętnie pojechał bym do niego na zlot (2-3 dniowy) ale nie jak :
1. termin i miejsce koliduje z Sielską (Sielska była pierwsza)
2. nazwa nie może być podobna do marki Jacka

Możliwe, że wpadnie ktoś z Sielskiej na Ride&Rollmax ale mi niesmak pozostał..... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WO7T
*
*


Dołączył: Feb 08, 2012
Posty: 743

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmienia się tylko nazwa, zmienia się o wiele więcej....
_________________
wcaa@wcaa.pl
www.facebook.com/WCAAklub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 22:52    Temat postu: zlot Odpowiedz z cytatem

WO7T napisał:
Nie zmienia się tylko nazwa, zmienia się o wiele więcej....


Święta prawda....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal_oca
*
*


Dołączył: Dec 29, 2008
Posty: 349
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Tylko, że ta impreza długo była reklamowana jako Ride 'n' Roll i sporo ludzi się na nią szykuje właśnie z tego powodu i może pominąć ten istotny szczegół jakim jest oświadczenie na stronie Ride 'n' Roll.

Ale poczta pantoflowa jest najszybszym łączem w polskim świecie miłośników motoryzacji, więc telefony, "skajpaj", facebook itp. już pewnie płoną od przesyłu informacji Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michal_oca napisał:
Jasna sprawa. Tylko, że ta impreza długo była reklamowana jako Ride 'n' Roll i sporo ludzi się na nią szykuje właśnie z tego powodu i może pominąć ten istotny szczegół jakim jest oświadczenie na stronie Ride 'n' Roll.

Ale poczta pantoflowa jest najszybszym łączem w polskim świecie miłośników motoryzacji, więc telefony, "skajpaj", facebook itp. już pewnie płoną od przesyłu informacji Very Happy


Oj płoną, a to dopiero początek.... Cool

Po tym jak napisałem info na forum to już odebrałem z 20 telefonów.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WO7T
*
*


Dołączył: Feb 08, 2012
Posty: 743

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie R&R bez Jacka ciągle był fake-em , teraz się potwierdziło
_________________
wcaa@wcaa.pl
www.facebook.com/WCAAklub
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mustang69
*
*


Dołączył: Jun 02, 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam osobiście żadnego z Panów, ale według mnie oboje źle postępują. Jak dzieci.
Pewnie poszło o kasę, jak zwykle.

Ale wszelkie uzgodnienia i rozliczenia trzeba robić PRZED reklamowaniem zlotu w każdym możliwym miejscu.

Podpisać umowę i koniec. Cokolwiek by się stało , umowa powinna być święta.

Co to za sprzedaż marki, że kupujący markę nie ma dostępu do strony interenetowej?

a tydzień przed imprezą ten co niby sprzedał markę pisze trele morele pocałujcie mnie cfele.
pokłóciliśmy się z jakimś tam sewerynem to teraz go zniszczę. ha ha ha

Z punktu widzenia osoby postronnej właśnie tak to wygląda Wink

Fakt jest taki, że strona internetowa jest wszystkim, po takiej notce na stronie zlot jest spalony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 8:34    Temat postu: racja Odpowiedz z cytatem

mustang69 napisał:
Nie znam osobiście żadnego z Panów, ale według mnie oboje źle postępują. Jak dzieci.
Pewnie poszło o kasę, jak zwykle.

Ale wszelkie uzgodnienia i rozliczenia trzeba robić PRZED reklamowaniem zlotu w każdym możliwym miejscu.

Podpisać umowę i koniec. Cokolwiek by się stało , umowa powinna być święta.

Co to za sprzedaż marki, że kupujący markę nie ma dostępu do strony interenetowej?

a tydzień przed imprezą ten co niby sprzedał markę pisze trele morele pocałujcie mnie cfele.
pokłóciliśmy się z jakimś tam sewerynem to teraz go zniszczę. ha ha ha

Z punktu widzenia osoby postronnej właśnie tak to wygląda Wink

Fakt jest taki, że strona internetowa jest wszystkim, po takiej notce na stronie zlot jest spalony.


I tu masz rację. Źle dogadali i teraz to tylko zaszkodziło i Jackowi i Sewerynowi. Prawdy w 100% i tak pewnie się nie dowiemy bo o tym wiedzą tylko oni.... Confused
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje tylko niesmak i stwierdzenie faktu, że Polacy tylko potrafią się kłócić... ech, żal...
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mustang69
*
*


Dołączył: Jun 02, 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, niesmak to był dwa tygodnie temu na tuningowisku gdy policja zaczęła rozdawać mandaty zawodnikom startującym w zawodach drift-open Very Happy
za to że w wyścigówkach wystawały opony poza obrys, że zderzaków nie było, albo za cośtam wymyślili Very Happy
A i normalnym ludziom z placu też zabrali dowody za brak tablic z przodu, ciemne szyby i inne niedozwolone przeróbki.

To było gorsze , niż odwołanie zlotu, także nie ma co narzekać Wink

Ale wracając do sprzeczki, Właściciel marki R&R sam sobie zniszczył tą markę, bo przez parę miesięcy na stronie same Oh i Ah jakie to będą atrakcje, a teraz info że zabiera logo i sobie idzie i wy też sobie idźcie Wink

Dla wielu osób nie będzie to tylko problem organizacyjny, ale całkowity upadek wiarygodności marki Ride&Roll

a jako że marka przestała być wiarygodna, to o co się w ogóle kłócić?

Jeśli właścicielowi marki zależało by na ocaleniu marki, to zlot powinien się odbyć tak jak go reklamowano. A w szczególności dlatego, że rok temu był zgrzyt. I nieważne o co się pokłócili. Zlot powinien się odbyć w celu ocalenia wiarygodności marki.

Nie bardzo rozumiem teraz teksty w stylu, że ktoś robi podróbkę zlotu w parku intakus. Jaką podróbkę? to tak jakby przez kilka miesięcy budować samochód który będzie się nazywał ride n roll, a pod sam koniec , gdy już miał jeździć, ściągnąć znaczek z tego samochodu, zabrać koła i powiedzieć że to podróbka i nigdzie nie pojedzie.
Nie panowie, to będzie ten sam oryginalny samochód który razem budowaliście, tylko że bez znaczka Wink

Ale, że teraz już nie pojedzie to inna sprawa.
Próby ratowania są bezcelowe po takim info na stronie www,
nawet jeśli parę tysi na zaliczki poszło, ja bym zrezygnował, żeby zminimalizować straty.

Poza tym, ciekawi mnie w jakim sensie zlot w sielskiej będzie połączony ze zlotem ride n roll.
Czy do sielskiej przyjadą te wszystkie zespoły które reklamowano na stronie zlotu ride n roll ? czy przyjadą te dziewczny sexi auto myjnia które reklamowano na stronie zlotu ride n roll ?

Bo jeśli atrakcje reklamowane przez parę miesięcy na stronie zlotu ride n roll, nie zostaną przeniesione do sielskiej to nie będzie to połączenie zlotów,
tylko będzie to WYŁĄCZNIE zlot Sielski Meeting, z doklejonym taśmą izolacyjną tandetnym znaczkiem Ride n Roll.

Mam nadzieję że takie słowa nie urażą fanów umierającej marki R&R ale takie mam odczucia i nic nie poradzę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nazwa jest tu najważniejsza tylko sympatycy amerykańskich samochodów.
Chłopaki niech sobie tam wyjaśniają a my bawmy się.
Moze nie zobaczymy sexi myjni ale nasze dziewczyny są sexi przecież Laughing
Trzeba się troszke wyluzować i nie przejmować się kto z kim i gdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do legnicy to fakt - smialismy Sie że policja powinna stanąć na końcu toru
driftowego i wręczać mandaty za łyse opony Smile

Samochód był budowany na fv ze znacznie wydluzonym termin. Płatności. Jedyną rzeczą która można było zrobic w celu ocalenia szeroko rozumianej wiarygodności marki było wycofanie Sie.

Zlot wcaa będzie w niezmienionej formie. RnR nie wnosi zmian w organizacje zlotu sielski meeting. Mamy jednak nadzieję, że klimat zlotu wcaa w sielskiej przypadnie do gustu miłośnikom marki RnR.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majki napisał:
Nie nazwa jest tu najważniejsza tylko sympatycy amerykańskich samochodów.
Chłopaki niech sobie tam wyjaśniają a my bawmy się.
Moze nie zobaczymy sexi myjni ale nasze dziewczyny są sexi przecież Laughing
Trzeba się troszke wyluzować i nie przejmować się kto z kim i gdzie.


Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lincoln1998
*
*


Dołączył: Jan 08, 2011
Posty: 158
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak zwykle poszło o kasę ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kobieta nazwała imprezę w Legnicy - Policjowisko
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amon
*
*


Dołączył: Apr 23, 2011
Posty: 329

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majki napisał:
Nie nazwa jest tu najważniejsza tylko sympatycy amerykańskich samochodów.
Chłopaki niech sobie tam wyjaśniają a my bawmy się.
Moze nie zobaczymy sexi myjni ale nasze dziewczyny są sexi przecież Laughing
Trzeba się troszke wyluzować i nie przejmować się kto z kim i gdzie.


zawsze możemy zrobić kobiece zapasy błotne w pobliskim bajorku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mustang69
*
*


Dołączył: Jun 02, 2012
Posty: 55

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można umyć auta na "ride 'n' klops" u Seweryna, za 10 zł , kolejki nie będzie, i wracamy do sielskiej Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 20:03    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Hehe Very Happy . Miejmy nadzieję, że obydwa zloty będą udane.... Przecież tak naprawdę chodzi o dobrą zabawę i wspólne hobby.... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 9:36    Temat postu: oświadczenie Odpowiedz z cytatem

Oświadczenie, pojawiło się dziś na stronie www.rideandroll.pl :

"W związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez Pana Seweryna Respondka oświadczam:

Zdecydowałem się na sprzedaż Ride and Roll American Cars and Music Festival Panu Sewerynowi ze względu na naszą
wcześniejszą znajomość, myśląc że zlot trafia w dobre ręce. Mimo obietnic czekałem na wywiązanie się z naszej umowy ponad 3 miesiące. Cały czas byłem oszukiwany i zwodzony, a nasze spotkania były przekładane przez Pana Seweryna bez końca. Obietnice zapłaty były bez pokrycia. Udostępniłem stronę, nazwę, itd, aby zlot mógł być przygotowany.
Zależalo mi na ciągłości zlotu Ride and Roll, bo włożyłem w niego wiele lat pracy, zaangażowania i wysiłku, a z braku czasu nie byłem w stanie zorganizować go w tym roku.
R'n'R nie jest okazją do zarabiania pieniędzy, ale pewną ideologią z tym zwiazaną, zaangażowaniem ludzi, którzy lubia to co robią i wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Pan Seweryn tego nie rozumie.
Jeśli chodzi o domniemane pożyczki na budowe mojego hotelu- to śmieszne. Były to zaliczki płacone przez pół roku na auto GMC Yukon 2002r.,które ode mnie kupił.Pisząc o pieniądzach - to ja musze zapłacić dług p. Seweryna w wysokości 1000 zł. za zmiany jakich dokonał na stronie www.rideandroll.pl.Nawet tu nie wykazał się odrobiną honoru.
A zazdrościć można komuś kto coś osiągnął, a nie komus kto ślizga się na dokonaniach innych.
W ten sposób chciałbym zakończyć temat dotyczący Pana Seweryna i zapewnić, że zlot Ride and Roll trwa, należy do mnie i w tym roku spotykamy sie na zlocie w Sielskiej Zagrodzie.

Jacek Liszkowski"
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grabo
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 20

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświadczenie
Pragniemy poinformować, iż impreza ride and rollmax (wcześniej ride and roll 2012) jest imprezą organizowaną wyłącznie przez Pana Seweryna - członka klubu aut amerykańskich Detroit Iron.
Podjęcie się organizacji takiej imprezy jest dla niego olbrzymim wyzwaniem, zarówno finansowym jak i organizacyjnym.

Jako klub staramy się wspierać naszych członków w miarę naszych możliwości.
Zaistniałe problemy organizacyjne między Panem Sewerynem a Panem Jackiem nie powinny mieć miejsca, lecz niestety życie pisze własny scenariusz.
Ubolewamy nad sytuacją, która daje pożywkę do zbędnych dyskusji.
Zależy nam na integracji środowiska, a nie na tworzeniu podziałów-nie bawmy się w polityków.
Zachęcamy wszystkich na przyjazd do Wrocławia- imprezę wybierzcie sami, nazwa nie jest ważna - ważni są ludzie, Ci którzy je tworzą oraz, Ci którzy w nich uczestniczą. Wszystkie imprezy są robione z myślą o nas jedynie po to, aby się dobrze bawić.

Życzymy wszystkim, aby w przyszłości nie rozmawiały pieniądze -rozmawiali ludzie z pasją -z pasją do amcarów.
Zarząd Detroit Iron


Ostatnio zmieniony przez grabo dnia Pon Cze 04, 2012 10:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnie czeski film ...
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misiek76
*
*


Dołączył: Oct 01, 2010
Posty: 91
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, że każdy ma wybór gdzie jechać. Obie imprezy pomijając fakt zbieżności terminu są całkiem inne w swoim charakterze... Sielska to sielska jak sama nazwa wskazuje a RnR to miał być Car &Music Festival... Wg. mnie dla każdego jest jeszcze miejsce na tym rynku. Szkoda, że się poprztykali jednak my się integrujmy bo jak ogólnie wiadomo, że to nie atrakcje a ludzie tworzą imprezę i jej klimat... HEJ Laughing Nawet moja córa (5 latka) cały czas mi nawija o Sielskiej... tato kiedy i kiedy bedziemy tam jechać a będzie ta czy tamten Laughing ... i to jest najważniejsze Smile
P.S. góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem zawsze... więc może Jacek i Seweryn kiedyś sobie to wyjaśnią i będą przyjeżdżać wspólnie na Sielską do WCAA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
... ja to ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 12:03    Temat postu: Racja Odpowiedz z cytatem

Będzie dobrze... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 14:02    Temat postu: FB Odpowiedz z cytatem

Informacja z Facebooka :


"Impreza otrzymała nową nazwę Ride- American Cars Festival miejsce i program bez zmian — w Wrocław ul. Wróblewskiego 9"
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grabo
*
*


Dołączył: Jun 03, 2012
Posty: 20

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam nazwa imprezy RIDE - American Cars Festival www.rideamcar.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zloty i imprezy Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group