www.asu.pl :: Zobacz temat - Powitanko + zakup Grand'a
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitanko + zakup Grand'a

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
piotrunio
*
*


Dołączył: May 25, 2012
Posty: 3
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 17:22    Temat postu: Powitanko + zakup Grand'a Odpowiedz z cytatem

Na początku witam Was serdecznie jako nowy użytkownik forum ( choć wiele wątków niejeden raz już przeglądałem ).

Przygodę z amerykańcem już miałem - przez kilka lat byłem użytkownikiem T&C '96 3,8l . Wrażenia jak najbardziej pozytywne, dopóki nie miał poważnego wypadku i nie poszedł do mechaników . potem tylko same wydatki, kłopoty, w w efekcie sprzedaż ...

Temat powrócił, gdyż niespodziewanie powiększyła mi się rodzina Very Happy i dla 2+4 trudno znaleźć coś przyzwoitego z aut innych niż amerykany.
Rozważam, ze względu na awaryjność , tylko 3,3 i 3,8 .
I teraz proszę o opinię:
- czy Waszym zdaniem warto płacić więcej dla lepszych świateł i innego wyglądu za Voyagery '00 a 2001r? Zdaję sobie sprawę, że odpowiedź zależy od subiektywnych wrażeń każdego z użytkowników, ale czy takie auta jeżdżą lepiej, czy mniej się psują, czy są jakieś inne ukryte różnice ?
- wpadły mi w oko 2 ogłoszenia:

Złotoryja ( już chyba poruszana na tym forum ) i "szwajcar":
http://otomoto.pl/chrysler-grand-voyager-4x4-szwajcaria-zarejestrowany-C23367790.html
czy ktoś ma jakąś opinię o tym sprzedawcy, specjalizuje się w vanach ze Szwajcarii od wielu lat

oraz Dodge, ponoć z Kanady, 1 właściciel od 2005:
http://otomoto.pl/dodge-grand-caravan-sserwis-super-stan-C24351303.html

Proszę o opinię o tych autkach, czy warto podjechać i "luknąć " na nie z bliska. Jestem z łódzkiego, więc taka wyprawa w dolnośląskie dla mnie jest niczym wyprawa na biegun ... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złotoryja zagłębie druciarstwa tak samo jak Gniezno i zapewne pół polski Very Happy
osobiście kupiłem model z 2000 roku, bo bardziej podobał mi się kokpit Very Happy , masz racje że szukasz 3,3 lub 3,8 i tego się trzymaj, na forum voyager klub polska mamy kolegę co sprowadza chryslery, a osoby co kupiły od niego auta są zadowolone,ale ja nie będę robił żadnej reklamy i powiem tylko tobie szukaj na spokojnie, z zimną krwią, nie napalaj się itd itp Very Happy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrunio
*
*


Dołączył: May 25, 2012
Posty: 3
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za szybki odzew.
Tych zagłębi troszkę jest .. Very Happy
Widzę, Waldek44, że jesteś z Wa-wy - nasz T&C był w naprawie w Lesznowoli k/Wa-wy i wróciło z niej pół naszego auta, a pół poloneza . Very Happy Tacy to teraz "fachowcy" ...
Czy możesz podać kontakt do kolegi sprowadzającego Voyagery z "klubu" ? - rejestracja jest tam płatna, troszkę schodzi z zaksięgowaniem i aktywacją konta ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kolega piotrunio to skąd jest? Very Happy bo jak z w-wa to zapraszamy w czwartki o 20-tej do Cafe 66 - Al. Prymasa Tysiąclecia
a co do namiarów na tego kolegę to obecnie nie ma żadnego auta na sprzedaż, miał 2 szt. ale sprzedał,ale zapewne niedługo coś sprowadzi
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrunio
*
*


Dołączył: May 25, 2012
Posty: 3
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódzkie,kolego, łódzkie - już uzupełniam w profilu ..
Do Wa-wy na kawę - nie ma sprawy ... Shocked
Jeśli coś zalukasz ciekawego - daj znać ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group