www.asu.pl :: Zobacz temat - kąt pochylenia koła lincoln town car 98,02
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kąt pochylenia koła lincoln town car 98,02

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
klocu12
*
*


Dołączył: Apr 23, 2011
Posty: 19

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 0:26    Temat postu: kąt pochylenia koła lincoln town car 98,02 Odpowiedz z cytatem

Witam,mam pytanie odnosnie kata pochylenia koła w lincolnie town car,stoi rozkraczony na przodzie,nie wiem dokładnie czym w aucie mozna regulować kąt pochylenia,proszę o pomoc ,moze ktoś regulował kąt w takim aucie
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    MarkSeven
    *
    *


    Dołączył: Aug 23, 2009
    Posty: 1419
    Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

    PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Camber -0.50 stopnia tolerancja +-0.75 st. regulacja : wewnetrzna sruba gornego wahacza.
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    klocu12
    *
    *


    Dołączył: Apr 23, 2011
    Posty: 19

    PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Witam,to tylko na tym górnym wahaczu jest regulacja?na tym mimośrodzie,poluzować nakrętkę 21 i tym mimośrodem przekręcić czy dobrze rozumiem?http://moto.allegro.pl/sworzen-wahacza-gornego-lincoln-town-car-98-02-i2283061189.html o to chodzi tak mysle[/img]
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    MarkSeven
    *
    *


    Dołączył: Aug 23, 2009
    Posty: 1419
    Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

    PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Twoj link nie dziala,ale sprobuje ci opisac. Gorny wahacz ma dwie sruby z mimosrodami ktore trzymaja sworzen.. Ta od strony silnika reguluje pochylenie ,a ta od str.blotnika - wyprzedzenie sworznia.
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    klocu12
    *
    *


    Dołączył: Apr 23, 2011
    Posty: 19

    PostWysłany: Sro Kwi 25, 2012 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

    Ok,dzieki wiem o co biega,chciałem się upewnić czy jeszcze jest gdzies inna regulacja,wychodzi ze tylko tam.dzieki i Pozdrawiam.
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
    Strona 1 z 1

     
    Skocz do:  
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach

    Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group